ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ

ΑΡΘΡΑ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ

Γ’ Εθνική: Νικητής στη μάχη της 2ης θέσης ο «Φονέας»

Γ’ Εθνική: Ο Φωστήρας ήταν τελικά ο νικητής στην άτυπη “μονομαχία” με την Σαντορίνη για την 2η θέση στον 5ο όμιλο της Γ΄ Εθνικής.

Μετά από ένα στείρο α΄ ημίχρονο όπου οι γηπεδούχοι είχαν ένα χαμένο πέναλτι ( στο 25΄απόκρουσε ο Φαρμάκης την προσπάθεια του Μπερνιδάκη), στην επανάληψη, οι γηπεδούχοι βρήκαν σκορ στο 60΄με τον Μπερνιδάκη να παίρνει το αίμα του πίσω και να σκοράρει για το 1-0.

Η Σαντορίνη προσπάθησε να αντιδράσει χωρίς όμως να τα καταφέρει, ενώ ο Φωστήρας έφθασε και σε δεύτερο γκολ στο 85΄με σκόρερ τον Πίσσα.

Πηγή: santorinisport

Ειδήσεις σήμερα για την Super League 2, τη Γ’ Εθνική και την ΕΠΟ στη Mikriliga.com

Super League 2: Νίκη-ανατροπή για Αιγάλεω με Παναθηναϊκό Β!

Super League 2: «Ευλογημένος που είμαι μέρος αυτής της ιστορίας» ο Παναγιωταράς – Τι είπε για Χατζηεμμανουήλ

Γ’ Εθνική: Τα ματς του διημέρου (9/-10/4)