2024-03-16 15:00:00Σάββατο 16.03.2024, 15:00 | Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας Άρης Πετεινού
| 1 - 1 | N/A |
2024-03-16 15:00:00Σάββατο 16.03.2024, 15:00 | Απόλλων Παραλιμνίου Αετός Βαρβάρας
| 7 - 0 | N/A |
2024-03-16 15:00:00Σάββατο 16.03.2024, 15:00 | Νίκη Ευκαρπίας Αναγέννηση Επανομής
| 1 - 1 | N/A |
2024-03-16 15:00:00Σάββατο 16.03.2024, 15:00 | ΑΟ Χανιώτης Κεραυνός Αγγελοχωρίου
| 3 - 0 | N/A |
2024-03-16 15:00:00Σάββατο 16.03.2024, 15:00 | Άρης Αβάτου Ορέστης Ορεστιάδας
| 0 - 0 | N/A |
2024-03-16 15:00:00Σάββατο 16.03.2024, 15:00 | Νέστος Χρυσούπολης Δόξα Δράμας
| 3 - 2 | N/A |
2024-03-16 15:00:00Σάββατο 16.03.2024, 15:00 | Καβάλα Ποσειδώνας Μηχανιώνας
| 3 - 1 | N/A |
2024-03-16 15:00:00Σάββατο 16.03.2024, 15:00 | Βέροια Πανθρακικός
| 1 - 1 | N/A |
2024-03-16 15:00:00Σάββατο 16.03.2024, 15:00 | Θερμαϊκός Θέρμης ΠΑΟΚ Κρηστώνης
| 1 - 1 | N/A |
2024-03-10 15:00:00Κυριακή 10.03.2024, 15:00 | Δόξα Δράμας Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας
| 4 - 1 | N/A |
2024-03-10 15:00:00Κυριακή 10.03.2024, 15:00 | Ποσειδώνας Μηχανιώνας Νέστος Χρυσούπολης
| 1 - 2 | N/A |
2024-03-10 15:00:00Κυριακή 10.03.2024, 15:00 | Πανθρακικός Καβάλα
| 0 - 1 | N/A |
2024-03-10 15:00:00Κυριακή 10.03.2024, 15:00 | ΠΑΟΚ Κρηστώνης Βέροια
| 1 - 0 | N/A |
2024-03-10 15:00:00Κυριακή 10.03.2024, 15:00 | Ορέστης Ορεστιάδας Θερμαϊκός Θέρμης
| 0 - 0 | N/A |
2024-03-10 15:00:00Κυριακή 10.03.2024, 15:00 | Αετός Βαρβάρας Άρης Πετεινού
| 2 - 1 | N/A |
2024-03-10 15:00:00Κυριακή 10.03.2024, 15:00 | Αναγέννηση Επανομής Απόλλων Παραλιμνίου
| 1 - 1 | N/A |
2024-03-10 15:00:00Κυριακή 10.03.2024, 15:00 | Κεραυνός Αγγελοχωρίου Νίκη Ευκαρπίας
| 0 - 3 | N/A |
2024-03-10 15:00:00Κυριακή 10.03.2024, 15:00 | Άρης Αβάτου ΑΟ Χανιώτης
| 0 - 0 | N/A |
2024-03-03 15:00:00Κυριακή 03.03.2024, 15:00 | Βέροια Ορέστης Ορεστιάδας
| 1 - 0 | N/A |
2024-03-03 15:00:00Κυριακή 03.03.2024, 15:00 | Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας Αετός Βαρβάρας
| 2 - 2 | N/A |
2024-03-03 15:00:00Κυριακή 03.03.2024, 15:00 | Άρης Πετεινού Αναγέννηση Επανομής
| 3 - 2 | N/A |
2024-03-03 15:00:00Κυριακή 03.03.2024, 15:00 | Απόλλων Παραλιμνίου Κεραυνός Αγγελοχωρίου
| 3 - 0 | N/A |
2024-03-03 15:00:00Κυριακή 03.03.2024, 15:00 | Νίκη Ευκαρπίας Άρης Αβάτου
| 3 - 0 | N/A |
2024-03-03 15:00:00Κυριακή 03.03.2024, 15:00 | ΑΟ Χανιώτης Θερμαϊκός Θέρμης
| 3 - 0 | N/A |
2024-03-03 15:00:00Κυριακή 03.03.2024, 15:00 | Δόξα Δράμας Ποσειδώνας Μηχανιώνας
| 2 - 1 | N/A |
2024-03-03 15:00:00Κυριακή 03.03.2024, 15:00 | Νέστος Χρυσούπολης Πανθρακικός
| 1 - 1 | N/A |
2024-03-03 13:00:00Κυριακή 03.03.2024, 13:00 | Καβάλα ΠΑΟΚ Κρηστώνης
| 2 - 0 | N/A |
2024-02-25 15:00:00Κυριακή 25.02.2024, 15:00 | Ποσειδώνας Μηχανιώνας Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας
| 4 - 0 | N/A |
2024-02-25 15:00:00Κυριακή 25.02.2024, 15:00 | Πανθρακικός Δόξα Δράμας
| 1 - 0 | N/A |
2024-02-25 15:00:00Κυριακή 25.02.2024, 15:00 | ΠΑΟΚ Κρηστώνης Νέστος Χρυσούπολης
| 0 - 3 | N/A |
2024-02-25 15:00:00Κυριακή 25.02.2024, 15:00 | Ορέστης Ορεστιάδας Καβάλα
| 0 - 2 | N/A |
2024-02-25 15:00:00Κυριακή 25.02.2024, 15:00 | ΑΟ Χανιώτης Βέροια
| 2 - 2 | N/A |
2024-02-25 15:00:00Κυριακή 25.02.2024, 15:00 | Αναγέννηση Επανομής Αετός Βαρβάρας
| 0 - 1 | N/A |
2024-02-25 15:00:00Κυριακή 25.02.2024, 15:00 | Κεραυνός Αγγελοχωρίου Άρης Πετεινού
| 0 - 3 | N/A |
2024-02-25 15:00:00Κυριακή 25.02.2024, 15:00 | Άρης Αβάτου Απόλλων Παραλιμνίου
| 2 - 0 | N/A |
2024-02-24 15:00:00Σάββατο 24.02.2024, 15:00 | Θερμαϊκός Θέρμης Νίκη Ευκαρπίας
| 0 - 1 | N/A |
2024-02-18 15:00:00Κυριακή 18.02.2024, 15:00 | Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας Αναγέννηση Επανομής
| 0 - 1 | N/A |
2024-02-18 15:00:00Κυριακή 18.02.2024, 15:00 | Αετός Βαρβάρας Κεραυνός Αγγελοχωρίου
| 3 - 0 | N/A |
2024-02-18 15:00:00Κυριακή 18.02.2024, 15:00 | Άρης Πετεινού Άρης Αβάτου
| 1 - 2 | N/A |
2024-02-18 15:00:00Κυριακή 18.02.2024, 15:00 | Απόλλων Παραλιμνίου Θερμαϊκός Θέρμης
| 0 - 0 | N/A |
2024-02-18 15:00:00Κυριακή 18.02.2024, 15:00 | Νίκη Ευκαρπίας Βέροια
| 1 - 1 | N/A |
2024-02-18 15:00:00Κυριακή 18.02.2024, 15:00 | Ποσειδώνας Μηχανιώνας Πανθρακικός
| 0 - 2 | N/A |
2024-02-18 15:00:00Κυριακή 18.02.2024, 15:00 | Δόξα Δράμας ΠΑΟΚ Κρηστώνης
| 2 - 0 | N/A |
2024-02-18 15:00:00Κυριακή 18.02.2024, 15:00 | Νέστος Χρυσούπολης Ορέστης Ορεστιάδας
| 6 - 1 | N/A |
2024-02-18 15:00:00Κυριακή 18.02.2024, 15:00 | Καβάλα ΑΟ Χανιώτης
| 3 - 1 | N/A |
2024-02-11 15:00:00Κυριακή 11.02.2024, 15:00 | Πανθρακικός Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας
| 1 - 0 | N/A |
2024-02-11 15:00:00Κυριακή 11.02.2024, 15:00 | ΠΑΟΚ Κρηστώνης Ποσειδώνας Μηχανιώνας
| 1 - 0 | N/A |
2024-02-11 15:00:00Κυριακή 11.02.2024, 15:00 | Ορέστης Ορεστιάδας Δόξα Δράμας
| 1 - 0 | N/A |
2024-02-11 15:00:00Κυριακή 11.02.2024, 15:00 | ΑΟ Χανιώτης Νέστος Χρυσούπολης
| 0 - 2 | N/A |
2024-02-11 15:00:00Κυριακή 11.02.2024, 15:00 | Νίκη Ευκαρπίας Καβάλα
| 0 - 1 | N/A |
2024-02-11 15:00:00Κυριακή 11.02.2024, 15:00 | Κεραυνός Αγγελοχωρίου Αναγέννηση Επανομής
| 0 - 3 | N/A |
2024-02-11 15:00:00Κυριακή 11.02.2024, 15:00 | Άρης Αβάτου Αετός Βαρβάρας
| 4 - 1 | N/A |
2024-02-11 15:00:00Κυριακή 11.02.2024, 15:00 | Θερμαϊκός Θέρμης Άρης Πετεινού
| 3 - 0 | N/A |
2024-02-11 15:00:00Κυριακή 11.02.2024, 15:00 | Βέροια Απόλλων Παραλιμνίου
| 1 - 1 | N/A |
2024-02-04 15:00:00Κυριακή 04.02.2024, 15:00 | Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας Κεραυνός Αγγελοχωρίου
| 3 - 0 | N/A |
2024-02-04 15:00:00Κυριακή 04.02.2024, 15:00 | Αναγέννηση Επανομής Άρης Αβάτου
| 0 - 3 | N/A |
2024-02-04 15:00:00Κυριακή 04.02.2024, 15:00 | Αετός Βαρβάρας Θερμαϊκός Θέρμης
| 0 - 2 | N/A |
2024-02-04 15:00:00Κυριακή 04.02.2024, 15:00 | Άρης Πετεινού Βέροια
| 1 - 0 | N/A |
2024-02-04 15:00:00Κυριακή 04.02.2024, 15:00 | Απόλλων Παραλιμνίου Καβάλα
| 0 - 2 | N/A |
2024-02-04 15:00:00Κυριακή 04.02.2024, 15:00 | Πανθρακικός ΠΑΟΚ Κρηστώνης
| 1 - 1 | N/A |
2024-02-04 15:00:00Κυριακή 04.02.2024, 15:00 | Ποσειδώνας Μηχανιώνας Ορέστης Ορεστιάδας
| 4 - 1 | N/A |
2024-02-04 15:00:00Κυριακή 04.02.2024, 15:00 | Δόξα Δράμας ΑΟ Χανιώτης
| 1 - 1 | N/A |
2024-02-04 15:00:00Κυριακή 04.02.2024, 15:00 | Νέστος Χρυσούπολης Νίκη Ευκαρπίας
| 2 - 1 | N/A |
2024-01-31 15:00:00Τετάρτη 31.01.2024, 15:00 | Αετός Βαρβάρας Καβάλα
| 0 - 7 | N/A |
2024-01-31 15:00:00Τετάρτη 31.01.2024, 15:00 | ΠΑΟΚ Κρηστώνης Ορέστης Ορεστιάδας
| 2 - 0 | N/A |
2024-01-28 15:00:00Κυριακή 28.01.2024, 15:00 | ΠΑΟΚ Κρηστώνης Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας
| 2 - 1 | N/A |
2024-01-28 15:00:00Κυριακή 28.01.2024, 15:00 | Ορέστης Ορεστιάδας Πανθρακικός
| 0 - 2 | N/A |
2024-01-28 15:00:00Κυριακή 28.01.2024, 15:00 | ΑΟ Χανιώτης Ποσειδώνας Μηχανιώνας
| 0 - 2 | N/A |
2024-01-28 15:00:00Κυριακή 28.01.2024, 15:00 | Νίκη Ευκαρπίας Δόξα Δράμας
| 1 - 1 | N/A |
2024-01-28 15:00:00Κυριακή 28.01.2024, 15:00 | Απόλλων Παραλιμνίου Νέστος Χρυσούπολης
| 0 - 2 | N/A |
2024-01-28 15:00:00Κυριακή 28.01.2024, 15:00 | Άρης Αβάτου Κεραυνός Αγγελοχωρίου
| 3 - 0 | N/A |
2024-01-28 15:00:00Κυριακή 28.01.2024, 15:00 | Θερμαϊκός Θέρμης Αναγέννηση Επανομής
| 2 - 1 | N/A |
2024-01-28 15:00:00Κυριακή 28.01.2024, 15:00 | Βέροια Αετός Βαρβάρας
| 2 - 0 | N/A |
2024-01-28 15:00:00Κυριακή 28.01.2024, 15:00 | Καβάλα Άρης Πετεινού
| 1 - 0 | N/A |
2024-01-21 15:00:00Κυριακή 21.01.2024, 15:00 | Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας Άρης Αβάτου
| 0 - 1 | N/A |
2024-01-21 15:00:00Κυριακή 21.01.2024, 15:00 | Κεραυνός Αγγελοχωρίου Θερμαϊκός Θέρμης
| 0 - 3 | N/A |
2024-01-21 15:00:00Κυριακή 21.01.2024, 15:00 | Αναγέννηση Επανομής Βέροια
| 0 - 3 | N/A |
2024-01-21 15:00:00Κυριακή 21.01.2024, 15:00 | Άρης Πετεινού Νέστος Χρυσούπολης
| 0 - 2 | N/A |
2024-01-21 15:00:00Κυριακή 21.01.2024, 15:00 | Πανθρακικός ΑΟ Χανιώτης
| 3 - 0 | N/A |
2024-01-21 15:00:00Κυριακή 21.01.2024, 15:00 | Ποσειδώνας Μηχανιώνας Νίκη Ευκαρπίας
| 2 - 0 | N/A |
2024-01-21 15:00:00Κυριακή 21.01.2024, 15:00 | Δόξα Δράμας Απόλλων Παραλιμνίου
| 0 - 1 | N/A |
2024-01-14 15:00:00Κυριακή 14.01.2024, 15:00 | Ορέστης Ορεστιάδας Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας
| 3 - 0 | N/A |
2024-01-14 15:00:00Κυριακή 14.01.2024, 15:00 | ΑΟ Χανιώτης ΠΑΟΚ Κρηστώνης
| 3 - 2 | N/A |
2024-01-14 15:00:00Κυριακή 14.01.2024, 15:00 | Νίκη Ευκαρπίας Πανθρακικός
| 1 - 2 | N/A |
2024-01-14 15:00:00Κυριακή 14.01.2024, 15:00 | Απόλλων Παραλιμνίου Ποσειδώνας Μηχανιώνας
| 0 - 0 | N/A |
2024-01-14 15:00:00Κυριακή 14.01.2024, 15:00 | Άρης Πετεινού Δόξα Δράμας
| 1 - 1 | N/A |
2024-01-14 15:00:00Κυριακή 14.01.2024, 15:00 | Θερμαϊκός Θέρμης Άρης Αβάτου
| 1 - 3 | N/A |
2024-01-14 15:00:00Κυριακή 14.01.2024, 15:00 | Βέροια Κεραυνός Αγγελοχωρίου
| 3 - 0 | N/A |
2024-01-14 15:00:00Κυριακή 14.01.2024, 15:00 | Καβάλα Αναγέννηση Επανομής
| 4 - 0 | N/A |
2024-01-14 15:00:00Κυριακή 14.01.2024, 15:00 | Νέστος Χρυσούπολης Αετός Βαρβάρας
| 3 - 0 | N/A |
2024-01-07 15:00:00Κυριακή 07.01.2024, 15:00 | Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας Θερμαϊκός Θέρμης
| 0 - 1 | N/A |
2024-01-07 15:00:00Κυριακή 07.01.2024, 15:00 | Άρης Αβάτου Βέροια
| 3 - 0 | N/A |
2024-01-07 15:00:00Κυριακή 07.01.2024, 15:00 | Κεραυνός Αγγελοχωρίου Καβάλα
| 0 - 3 | N/A |
2024-01-07 15:00:00Κυριακή 07.01.2024, 15:00 | Αναγέννηση Επανομής Νέστος Χρυσούπολης
| 0 - 0 | N/A |
2024-01-07 15:00:00Κυριακή 07.01.2024, 15:00 | Αετός Βαρβάρας Δόξα Δράμας
| 2 - 1 | N/A |
2024-01-07 15:00:00Κυριακή 07.01.2024, 15:00 | Ορέστης Ορεστιάδας ΑΟ Χανιώτης
| 2 - 2 | N/A |
2024-01-07 15:00:00Κυριακή 07.01.2024, 15:00 | ΠΑΟΚ Κρηστώνης Νίκη Ευκαρπίας
| 2 - 0 | N/A |
2024-01-07 15:00:00Κυριακή 07.01.2024, 15:00 | Πανθρακικός Απόλλων Παραλιμνίου
| 2 - 1 | N/A |
2024-01-07 15:00:00Κυριακή 07.01.2024, 15:00 | Ποσειδώνας Μηχανιώνας Άρης Πετεινού
| 3 - 0 | N/A |
2023-12-20 15:00:00Τετάρτη 20.12.2023, 15:00 | ΑΟ Χανιώτης Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας
| 3 - 1 | N/A |
2023-12-20 15:00:00Τετάρτη 20.12.2023, 15:00 | Νίκη Ευκαρπίας Ορέστης Ορεστιάδας
| 3 - 2 | N/A |
2023-12-20 15:00:00Τετάρτη 20.12.2023, 15:00 | Απόλλων Παραλιμνίου ΠΑΟΚ Κρηστώνης
| 1 - 2 | N/A |
2023-12-20 15:00:00Τετάρτη 20.12.2023, 15:00 | Άρης Πετεινού Πανθρακικός
| 0 - 4 | N/A |
2023-12-20 15:00:00Τετάρτη 20.12.2023, 15:00 | Ποσειδώνας Μηχανιώνας Αετός Βαρβάρας
| 4 - 0 | N/A |
2023-12-20 15:00:00Τετάρτη 20.12.2023, 15:00 | Βέροια Θερμαϊκός Θέρμης
| 2 - 1 | N/A |
2023-12-20 15:00:00Τετάρτη 20.12.2023, 15:00 | Καβάλα Άρης Αβάτου
| 2 - 0 | N/A |
2023-12-20 15:00:00Τετάρτη 20.12.2023, 15:00 | Νέστος Χρυσούπολης Κεραυνός Αγγελοχωρίου
| 3 - 0 | N/A |
2023-12-20 15:00:00Τετάρτη 20.12.2023, 15:00 | Δόξα Δράμας Αναγέννηση Επανομής
| 6 - 0 | N/A |
2023-12-17 15:00:00Κυριακή 17.12.2023, 15:00 | Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας Βέροια
| 0 - 0 | N/A |
2023-12-17 15:00:00Κυριακή 17.12.2023, 15:00 | Θερμαϊκός Θέρμης Καβάλα
| 0 - 2 | N/A |
2023-12-17 15:00:00Κυριακή 17.12.2023, 15:00 | Άρης Αβάτου Νέστος Χρυσούπολης
| 0 - 1 | N/A |
2023-12-17 15:00:00Κυριακή 17.12.2023, 15:00 | Κεραυνός Αγγελοχωρίου Δόξα Δράμας
| 0 - 3 | N/A |
2023-12-17 15:00:00Κυριακή 17.12.2023, 15:00 | Αναγέννηση Επανομής Ποσειδώνας Μηχανιώνας
| 0 - 5 | N/A |
2023-12-17 15:00:00Κυριακή 17.12.2023, 15:00 | ΑΟ Χανιώτης Νίκη Ευκαρπίας
| 2 - 0 | N/A |
2023-12-17 15:00:00Κυριακή 17.12.2023, 15:00 | Ορέστης Ορεστιάδας Απόλλων Παραλιμνίου
| 2 - 1 | N/A |
2023-12-17 15:00:00Κυριακή 17.12.2023, 15:00 | ΠΑΟΚ Κρηστώνης Άρης Πετεινού
| 1 - 0 | N/A |
2023-12-17 15:00:00Κυριακή 17.12.2023, 15:00 | Πανθρακικός Αετός Βαρβάρας
| 4 - 0 | N/A |
2023-12-10 15:00:00Κυριακή 10.12.2023, 15:00 | Νίκη Ευκαρπίας Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας
| 1 - 0 | N/A |
2023-12-10 15:00:00Κυριακή 10.12.2023, 15:00 | Απόλλων Παραλιμνίου ΑΟ Χανιώτης
| 1 - 1 | N/A |
2023-12-10 15:00:00Κυριακή 10.12.2023, 15:00 | Άρης Πετεινού Ορέστης Ορεστιάδας
| 1 - 2 | N/A |
2023-12-10 15:00:00Κυριακή 10.12.2023, 15:00 | Αετός Βαρβάρας ΠΑΟΚ Κρηστώνης
| 0 - 2 | N/A |
2023-12-10 15:00:00Κυριακή 10.12.2023, 15:00 | Πανθρακικός Αναγέννηση Επανομής
| 2 - 0 | N/A |
2023-12-10 15:00:00Κυριακή 10.12.2023, 15:00 | Καβάλα Βέροια
| 6 - 1 | N/A |
2023-12-10 15:00:00Κυριακή 10.12.2023, 15:00 | Νέστος Χρυσούπολης Θερμαϊκός Θέρμης
| 4 - 0 | N/A |
2023-12-10 15:00:00Κυριακή 10.12.2023, 15:00 | Δόξα Δράμας Άρης Αβάτου
| 2 - 0 | N/A |
2023-12-10 15:00:00Κυριακή 10.12.2023, 15:00 | Ποσειδώνας Μηχανιώνας Κεραυνός Αγγελοχωρίου
| 3 - 0 | N/A |
2023-12-03 15:00:00Κυριακή 03.12.2023, 15:00 | Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας Καβάλα
| 1 - 0 | N/A |
2023-12-03 15:00:00Κυριακή 03.12.2023, 15:00 | Βέροια Νέστος Χρυσούπολης
| 0 - 1 | N/A |
2023-12-03 15:00:00Κυριακή 03.12.2023, 15:00 | Θερμαϊκός Θέρμης Δόξα Δράμας
| 2 - 1 | N/A |
2023-12-03 15:00:00Κυριακή 03.12.2023, 15:00 | Άρης Αβάτου Ποσειδώνας Μηχανιώνας
| 2 - 1 | N/A |
2023-12-03 15:00:00Κυριακή 03.12.2023, 15:00 | Κεραυνός Αγγελοχωρίου Πανθρακικός
| 0 - 2 | N/A |
2023-12-03 15:00:00Κυριακή 03.12.2023, 15:00 | Νίκη Ευκαρπίας Απόλλων Παραλιμνίου
| 2 - 2 | N/A |
2023-12-03 15:00:00Κυριακή 03.12.2023, 15:00 | ΑΟ Χανιώτης Άρης Πετεινού
| 1 - 0 | N/A |
2023-12-03 15:00:00Κυριακή 03.12.2023, 15:00 | Ορέστης Ορεστιάδας Αετός Βαρβάρας
| 2 - 0 | N/A |
2023-12-03 15:00:00Κυριακή 03.12.2023, 15:00 | ΠΑΟΚ Κρηστώνης Αναγέννηση Επανομής
| 1 - 0 | N/A |
2023-11-26 15:00:00Κυριακή 26.11.2023, 15:00 | Απόλλων Παραλιμνίου Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας
| 2 - 0 | N/A |
2023-11-26 15:00:00Κυριακή 26.11.2023, 15:00 | Άρης Πετεινού Νίκη Ευκαρπίας
| 1 - 2 | N/A |
2023-11-26 15:00:00Κυριακή 26.11.2023, 15:00 | Αετός Βαρβάρας ΑΟ Χανιώτης
| 0 - 0 | N/A |
2023-11-26 15:00:00Κυριακή 26.11.2023, 15:00 | Αναγέννηση Επανομής Ορέστης Ορεστιάδας
| 1 - 1 | N/A |
2023-11-26 15:00:00Κυριακή 26.11.2023, 15:00 | ΠΑΟΚ Κρηστώνης Κεραυνός Αγγελοχωρίου
| 2 - 1 | N/A |
2023-11-26 15:00:00Κυριακή 26.11.2023, 15:00 | Νέστος Χρυσούπολης Καβάλα
| 0 - 3 | N/A |
2023-11-26 15:00:00Κυριακή 26.11.2023, 15:00 | Δόξα Δράμας Βέροια
| 4 - 1 | N/A |
2023-11-26 15:00:00Κυριακή 26.11.2023, 15:00 | Ποσειδώνας Μηχανιώνας Θερμαϊκός Θέρμης
| 1 - 0 | N/A |
2023-11-26 15:00:00Κυριακή 26.11.2023, 15:00 | Πανθρακικός Άρης Αβάτου
| 1 - 1 | N/A |
2023-11-19 15:00:00Κυριακή 19.11.2023, 15:00 | Καβάλα Δόξα Δράμας
| 3 - 1 | N/A |
2023-11-19 15:00:00Κυριακή 19.11.2023, 15:00 | Βέροια Ποσειδώνας Μηχανιώνας
| 1 - 0 | N/A |
2023-11-19 15:00:00Κυριακή 19.11.2023, 15:00 | Θερμαϊκός Θέρμης Πανθρακικός
| 2 - 1 | N/A |
2023-11-19 15:00:00Κυριακή 19.11.2023, 15:00 | Άρης Αβάτου ΠΑΟΚ Κρηστώνης
| 1 - 1 | N/A |
2023-11-19 15:00:00Κυριακή 19.11.2023, 15:00 | Απόλλων Παραλιμνίου Άρης Πετεινού
| 2 - 0 | N/A |
2023-11-19 15:00:00Κυριακή 19.11.2023, 15:00 | Νίκη Ευκαρπίας Αετός Βαρβάρας
| 7 - 0 | N/A |
2023-11-19 15:00:00Κυριακή 19.11.2023, 15:00 | ΑΟ Χανιώτης Αναγέννηση Επανομής
| 0 - 0 | N/A |
2023-11-19 15:00:00Κυριακή 19.11.2023, 15:00 | Ορέστης Ορεστιάδας Κεραυνός Αγγελοχωρίου
| 2 - 1 | N/A |
2023-11-18 15:00:00Σάββατο 18.11.2023, 15:00 | Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας Νέστος Χρυσούπολης
| 0 - 5 | N/A |
2023-11-12 15:00:00Κυριακή 12.11.2023, 15:00 | Άρης Πετεινού Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας
| 1 - 0 | N/A |
2023-11-12 15:00:00Κυριακή 12.11.2023, 15:00 | Αετός Βαρβάρας Απόλλων Παραλιμνίου
| 0 - 2 | N/A |
2023-11-12 15:00:00Κυριακή 12.11.2023, 15:00 | Αναγέννηση Επανομής Νίκη Ευκαρπίας
| 0 - 1 | N/A |
2023-11-12 15:00:00Κυριακή 12.11.2023, 15:00 | Κεραυνός Αγγελοχωρίου ΑΟ Χανιώτης
| 1 - 4 | N/A |
2023-11-12 15:00:00Κυριακή 12.11.2023, 15:00 | Ορέστης Ορεστιάδας Άρης Αβάτου
| 3 - 2 | N/A |
2023-11-12 15:00:00Κυριακή 12.11.2023, 15:00 | Δόξα Δράμας Νέστος Χρυσούπολης
| 0 - 0 | N/A |
2023-11-12 15:00:00Κυριακή 12.11.2023, 15:00 | Ποσειδώνας Μηχανιώνας Καβάλα
| 0 - 1 | N/A |
2023-11-12 15:00:00Κυριακή 12.11.2023, 15:00 | Πανθρακικός Βέροια
| 5 - 0 | N/A |
2023-11-12 15:00:00Κυριακή 12.11.2023, 15:00 | ΠΑΟΚ Κρηστώνης Θερμαϊκός Θέρμης
| 0 - 2 | N/A |
2023-11-05 15:00:00Κυριακή 05.11.2023, 15:00 | Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας Δόξα Δράμας
| 1 - 1 | N/A |
2023-11-05 15:00:00Κυριακή 05.11.2023, 15:00 | Νέστος Χρυσούπολης Ποσειδώνας Μηχανιώνας
| 3 - 0 | N/A |
2023-11-05 15:00:00Κυριακή 05.11.2023, 15:00 | Καβάλα Πανθρακικός
| 0 - 0 | N/A |
2023-11-05 15:00:00Κυριακή 05.11.2023, 15:00 | Βέροια ΠΑΟΚ Κρηστώνης
| 0 - 1 | N/A |
2023-11-05 15:00:00Κυριακή 05.11.2023, 15:00 | Θερμαϊκός Θέρμης Ορέστης Ορεστιάδας
| 1 - 1 | N/A |
2023-11-05 15:00:00Κυριακή 05.11.2023, 15:00 | Άρης Πετεινού Αετός Βαρβάρας
| 1 - 1 | N/A |
2023-11-05 15:00:00Κυριακή 05.11.2023, 15:00 | Απόλλων Παραλιμνίου Αναγέννηση Επανομής
| 1 - 1 | N/A |
2023-11-05 15:00:00Κυριακή 05.11.2023, 15:00 | Νίκη Ευκαρπίας Κεραυνός Αγγελοχωρίου
| 2 - 2 | N/A |
2023-11-05 15:00:00Κυριακή 05.11.2023, 15:00 | ΑΟ Χανιώτης Άρης Αβάτου
| 0 - 0 | N/A |
2023-10-29 15:00:00Κυριακή 29.10.2023, 15:00 | Αετός Βαρβάρας Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας
| 2 - 0 | N/A |
2023-10-29 15:00:00Κυριακή 29.10.2023, 15:00 | Αναγέννηση Επανομής Άρης Πετεινού
| 2 - 2 | N/A |
2023-10-29 15:00:00Κυριακή 29.10.2023, 15:00 | Κεραυνός Αγγελοχωρίου Απόλλων Παραλιμνίου
| 0 - 1 | N/A |
2023-10-29 15:00:00Κυριακή 29.10.2023, 15:00 | Άρης Αβάτου Νίκη Ευκαρπίας
| 0 - 0 | N/A |
2023-10-29 15:00:00Κυριακή 29.10.2023, 15:00 | Θερμαϊκός Θέρμης ΑΟ Χανιώτης
| 0 - 1 | N/A |
2023-10-29 15:00:00Κυριακή 29.10.2023, 15:00 | Ποσειδώνας Μηχανιώνας Δόξα Δράμας
| 4 - 2 | N/A |
2023-10-29 15:00:00Κυριακή 29.10.2023, 15:00 | Πανθρακικός Νέστος Χρυσούπολης
| 0 - 1 | N/A |
2023-10-29 15:00:00Κυριακή 29.10.2023, 15:00 | ΠΑΟΚ Κρηστώνης Καβάλα
| 2 - 3 | N/A |
2023-10-29 15:00:00Κυριακή 29.10.2023, 15:00 | Ορέστης Ορεστιάδας Βέροια
| 3 - 0 | N/A |
2023-10-22 16:00:00Κυριακή 22.10.2023, 16:00 | Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας Ποσειδώνας Μηχανιώνας
| 1 - 1 | N/A |
2023-10-22 16:00:00Κυριακή 22.10.2023, 16:00 | Δόξα Δράμας Πανθρακικός
| 1 - 2 | N/A |
2023-10-22 16:00:00Κυριακή 22.10.2023, 16:00 | Καβάλα Ορέστης Ορεστιάδας
| 5 - 1 | N/A |
2023-10-22 16:00:00Κυριακή 22.10.2023, 16:00 | Βέροια ΑΟ Χανιώτης
| 0 - 2 | N/A |
2023-10-22 16:00:00Κυριακή 22.10.2023, 16:00 | Αετός Βαρβάρας Αναγέννηση Επανομής
| 0 - 1 | N/A |
2023-10-22 16:00:00Κυριακή 22.10.2023, 16:00 | Άρης Πετεινού Κεραυνός Αγγελοχωρίου
| 0 - 2 | N/A |
2023-10-22 16:00:00Κυριακή 22.10.2023, 16:00 | Απόλλων Παραλιμνίου Άρης Αβάτου
| 3 - 0 | N/A |
2023-10-22 16:00:00Κυριακή 22.10.2023, 16:00 | Νίκη Ευκαρπίας Θερμαϊκός Θέρμης
| 2 - 0 | N/A |
2023-10-21 16:00:00Σάββατο 21.10.2023, 16:00 | Νέστος Χρυσούπολης ΠΑΟΚ Κρηστώνης
| 4 - 1 | N/A |
2023-10-18 16:00:00Τετάρτη 18.10.2023, 16:00 | Ορέστης Ορεστιάδας Ποσειδώνας Μηχανιώνας
| 0 - 0 | N/A |
2023-10-14 16:00:00Σάββατο 14.10.2023, 16:00 | Αναγέννηση Επανομής Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας
| 1 - 1 | N/A |
2023-10-14 16:00:00Σάββατο 14.10.2023, 16:00 | Κεραυνός Αγγελοχωρίου Αετός Βαρβάρας
| 3 - 0 | N/A |
2023-10-14 16:00:00Σάββατο 14.10.2023, 16:00 | Άρης Αβάτου Άρης Πετεινού
| 2 - 0 | N/A |
2023-10-14 16:00:00Σάββατο 14.10.2023, 16:00 | Θερμαϊκός Θέρμης Απόλλων Παραλιμνίου
| 1 - 1 | N/A |
2023-10-14 16:00:00Σάββατο 14.10.2023, 16:00 | Βέροια Νίκη Ευκαρπίας
| 2 - 1 | N/A |
2023-10-14 16:00:00Σάββατο 14.10.2023, 16:00 | Πανθρακικός Ποσειδώνας Μηχανιώνας
| 2 - 0 | N/A |
2023-10-14 16:00:00Σάββατο 14.10.2023, 16:00 | ΠΑΟΚ Κρηστώνης Δόξα Δράμας
| 2 - 1 | N/A |
2023-10-14 16:00:00Σάββατο 14.10.2023, 16:00 | Ορέστης Ορεστιάδας Νέστος Χρυσούπολης
| 2 - 0 | N/A |
2023-10-14 16:00:00Σάββατο 14.10.2023, 16:00 | ΑΟ Χανιώτης Καβάλα
| 0 - 2 | N/A |
2023-10-07 16:00:00Σάββατο 07.10.2023, 16:00 | Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας Πανθρακικός
| 0 - 1 | N/A |
2023-10-07 16:00:00Σάββατο 07.10.2023, 16:00 | Ποσειδώνας Μηχανιώνας ΠΑΟΚ Κρηστώνης
| 1 - 0 | N/A |
2023-10-07 16:00:00Σάββατο 07.10.2023, 16:00 | Δόξα Δράμας Ορέστης Ορεστιάδας
| 0 - 0 | N/A |
2023-10-07 16:00:00Σάββατο 07.10.2023, 16:00 | Νέστος Χρυσούπολης ΑΟ Χανιώτης
| 2 - 0 | N/A |
2023-10-07 16:00:00Σάββατο 07.10.2023, 16:00 | Καβάλα Νίκη Ευκαρπίας
| 4 - 1 | N/A |
2023-10-07 16:00:00Σάββατο 07.10.2023, 16:00 | Αναγέννηση Επανομής Κεραυνός Αγγελοχωρίου
| 1 - 2 | N/A |
2023-10-07 16:00:00Σάββατο 07.10.2023, 16:00 | Αετός Βαρβάρας Άρης Αβάτου
| 1 - 4 | N/A |
2023-10-07 16:00:00Σάββατο 07.10.2023, 16:00 | Άρης Πετεινού Θερμαϊκός Θέρμης
| 0 - 2 | N/A |
2023-10-07 16:00:00Σάββατο 07.10.2023, 16:00 | Απόλλων Παραλιμνίου Βέροια
| 3 - 0 | N/A |
2023-10-04 16:00:16Τετάρτη 04.10.2023, 16:00 | Κεραυνός Αγγελοχωρίου Βέροια
| 2 - 1 | N/A |
2023-10-04 16:00:00Τετάρτη 04.10.2023, 16:00 | Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας Ορέστης Ορεστιάδας
| 0 - 1 | N/A |
2023-10-04 16:00:00Τετάρτη 04.10.2023, 16:00 | ΠΑΟΚ Κρηστώνης ΑΟ Χανιώτης
| 0 - 2 | N/A |
2023-10-04 16:00:00Τετάρτη 04.10.2023, 16:00 | Πανθρακικός Νίκη Ευκαρπίας
| 0 - 0 | N/A |
2023-10-04 16:00:00Τετάρτη 04.10.2023, 16:00 | Ποσειδώνας Μηχανιώνας Απόλλων Παραλιμνίου
| 2 - 1 | N/A |
2023-10-04 16:00:00Τετάρτη 04.10.2023, 16:00 | Δόξα Δράμας Άρης Πετεινού
| 2 - 1 | N/A |
2023-10-04 16:00:00Τετάρτη 04.10.2023, 16:00 | Άρης Αβάτου Θερμαϊκός Θέρμης
| 1 - 2 | N/A |
2023-10-04 16:00:00Τετάρτη 04.10.2023, 16:00 | Αναγέννηση Επανομής Καβάλα
| 0 - 1 | N/A |
2023-10-04 16:00:00Τετάρτη 04.10.2023, 16:00 | Αετός Βαρβάρας Νέστος Χρυσούπολης
| 1 - 2 | N/A |
2023-10-01 16:00:00Κυριακή 01.10.2023, 16:00 | Κεραυνός Αγγελοχωρίου Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας
| 1 - 1 | N/A |
2023-10-01 16:00:00Κυριακή 01.10.2023, 16:00 | Άρης Αβάτου Αναγέννηση Επανομής
| 0 - 0 | N/A |
2023-10-01 16:00:00Κυριακή 01.10.2023, 16:00 | Θερμαϊκός Θέρμης Αετός Βαρβάρας
| 2 - 1 | N/A |
2023-10-01 16:00:00Κυριακή 01.10.2023, 16:00 | Βέροια Άρης Πετεινού
| 1 - 3 | N/A |
2023-10-01 16:00:00Κυριακή 01.10.2023, 16:00 | Καβάλα Απόλλων Παραλιμνίου
| 3 - 1 | N/A |
2023-10-01 16:00:00Κυριακή 01.10.2023, 16:00 | ΠΑΟΚ Κρηστώνης Πανθρακικός
| 2 - 3 | N/A |
2023-10-01 16:00:00Κυριακή 01.10.2023, 16:00 | ΑΟ Χανιώτης Δόξα Δράμας
| 2 - 1 | N/A |
2023-10-01 16:00:00Κυριακή 01.10.2023, 16:00 | Νίκη Ευκαρπίας Νέστος Χρυσούπολης
| 0 - 0 | N/A |
2023-09-27 16:00:00Τετάρτη 27.09.2023, 16:00 | Καβάλα Αετός Βαρβάρας
| 5 - 0 | N/A |
2023-09-27 16:00:00Τετάρτη 27.09.2023, 16:00 | Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας ΠΑΟΚ Κρηστώνης
| 0 - 0 | N/A |
2023-09-24 16:00:55Κυριακή 24.09.2023, 16:00 | Αετός Βαρβάρας Βέροια
| 3 - 0 | N/A |
2023-09-24 16:00:00Κυριακή 24.09.2023, 16:00 | Πανθρακικός Ορέστης Ορεστιάδας
| 2 - 2 | N/A |
2023-09-24 16:00:00Κυριακή 24.09.2023, 16:00 | Ποσειδώνας Μηχανιώνας ΑΟ Χανιώτης
| 0 - 1 | N/A |
2023-09-24 16:00:00Κυριακή 24.09.2023, 16:00 | Δόξα Δράμας Νίκη Ευκαρπίας
| 0 - 0 | N/A |
2023-09-24 16:00:00Κυριακή 24.09.2023, 16:00 | Νέστος Χρυσούπολης Απόλλων Παραλιμνίου
| 4 - 2 | N/A |
2023-09-24 16:00:00Κυριακή 24.09.2023, 16:00 | Κεραυνός Αγγελοχωρίου Άρης Αβάτου
| 2 - 2 | N/A |
2023-09-24 16:00:00Κυριακή 24.09.2023, 16:00 | Αναγέννηση Επανομής Θερμαϊκός Θέρμης
| 0 - 3 | N/A |
2023-09-24 16:00:00Κυριακή 24.09.2023, 16:00 | Άρης Πετεινού Καβάλα
| 0 - 5 | N/A |
2023-09-17 16:00:00Κυριακή 17.09.2023, 16:00 | Άρης Αβάτου Μεγας Αλεξανδρος Αγιας Μαρινας
| 5 - 0 | N/A |
2023-09-17 16:00:00Κυριακή 17.09.2023, 16:00 | Θερμαϊκός Θέρμης Κεραυνός Αγγελοχωρίου
| 1 - 0 | N/A |
2023-09-17 16:00:00Κυριακή 17.09.2023, 16:00 | Νέστος Χρυσούπολης Άρης Πετεινού
| 4 - 0 | N/A |
2023-09-17 16:00:00Κυριακή 17.09.2023, 16:00 | Ορέστης Ορεστιάδας ΠΑΟΚ Κρηστώνης
| 2 - 1 | N/A |
2023-09-17 16:00:00Κυριακή 17.09.2023, 16:00 | ΑΟ Χανιώτης Πανθρακικός
| 0 - 1 | N/A |
2023-09-17 16:00:00Κυριακή 17.09.2023, 16:00 | Νίκη Ευκαρπίας Ποσειδώνας Μηχανιώνας
| 1 - 3 | N/A |
2023-09-17 16:00:00Κυριακή 17.09.2023, 16:00 | Απόλλων Παραλιμνίου Δόξα Δράμας
| 2 - 1 | N/A |
2023-09-17 16:00:00Κυριακή 17.09.2023, 16:00 | Βέροια Αναγέννηση Επανομής
| 1 - 1 | N/A |