2024-03-16 15:00:00Σάββατο 16.03.2024, 15:00 | Εθνικός Πειραιώς Ηλυσιακός
| 1 - 1 | N/A |
2024-03-16 15:00:00Σάββατο 16.03.2024, 15:00 | ΑΟ Χαϊδαρίου Πανιώνιος
| 2 - 2 | N/A |
2024-03-16 15:00:00Σάββατο 16.03.2024, 15:00 | Άρης Πετρούπολης Ατρόμητος Πειραιά
| 4 - 2 | N/A |
2024-03-16 15:00:00Σάββατο 16.03.2024, 15:00 | Αγία Παρασκευή ΑΟ Επισκοπής
| 0 - 0 | N/A |
2024-03-16 15:00:00Σάββατο 16.03.2024, 15:00 | Προοδευτική Νεολαία Αλμυρός Γαζίου
| 1 - 0 | N/A |
2024-03-16 15:00:00Σάββατο 16.03.2024, 15:00 | ΑΟ Υπάτου Περαμαϊκός
| 3 - 0 | N/A |
2024-03-16 15:00:00Σάββατο 16.03.2024, 15:00 | Απόλλων Σμύρνης Ατσαλένιος
| 1 - 1 | N/A |
2024-03-16 15:00:00Σάββατο 16.03.2024, 15:00 | Ερμής Ζωνιανών Φωστήρας
| 1 - 0 | N/A |
2024-03-16 15:00:00Σάββατο 16.03.2024, 15:00 | Ελλοπιακός Άγιος Νικόλαος
| 1 - 1 | N/A |
2024-03-11 15:00:00Δευτέρα 11.03.2024, 15:00 | Εθνικός Πειραιώς Άρης Πετρούπολης
| 1 - 2 | N/A |
2024-03-10 15:00:00Κυριακή 10.03.2024, 15:00 | Πανιώνιος ΑΟ Υπάτου
| 1 - 1 | N/A |
2024-03-10 15:00:00Κυριακή 10.03.2024, 15:00 | Ατσαλένιος ΑΟ Χαϊδαρίου
| 0 - 2 | N/A |
2024-03-10 15:00:00Κυριακή 10.03.2024, 15:00 | Φωστήρας Απόλλων Σμύρνης
| 1 - 1 | N/A |
2024-03-10 15:00:00Κυριακή 10.03.2024, 15:00 | Ηλυσιακός Ελλοπιακός
| 1 - 1 | N/A |
2024-03-10 15:00:00Κυριακή 10.03.2024, 15:00 | Αλμυρός Γαζίου Περαμαϊκός
| 5 - 2 | N/A |
2024-03-10 15:00:00Κυριακή 10.03.2024, 15:00 | ΑΟ Επισκοπής Προοδευτική Νεολαία
| 1 - 1 | N/A |
2024-03-10 15:00:00Κυριακή 10.03.2024, 15:00 | Ατρόμητος Πειραιά Αγία Παρασκευή
| 5 - 0 | N/A |
2024-03-09 15:00:00Σάββατο 09.03.2024, 15:00 | Άγιος Νικόλαος Ερμής Ζωνιανών
| 0 - 0 | N/A |
2024-03-03 15:00:00Κυριακή 03.03.2024, 15:00 | Άρης Πετρούπολης Ελλοπιακός
| 0 - 1 | N/A |
2024-03-03 15:00:00Κυριακή 03.03.2024, 15:00 | Πανιώνιος Ατσαλένιος
| 5 - 0 | N/A |
2024-03-03 15:00:00Κυριακή 03.03.2024, 15:00 | ΑΟ Χαϊδαρίου Φωστήρας
| 2 - 2 | N/A |
2024-03-03 15:00:00Κυριακή 03.03.2024, 15:00 | Απόλλων Σμύρνης Άγιος Νικόλαος
| 1 - 3 | N/A |
2024-03-03 15:00:00Κυριακή 03.03.2024, 15:00 | Ερμής Ζωνιανών Ηλυσιακός
| 1 - 1 | N/A |
2024-03-03 15:00:00Κυριακή 03.03.2024, 15:00 | ΑΟ Υπάτου Αλμυρός Γαζίου
| 0 - 0 | N/A |
2024-03-03 15:00:00Κυριακή 03.03.2024, 15:00 | Περαμαϊκός ΑΟ Επισκοπής
| 3 - 0 | N/A |
2024-03-03 15:00:00Κυριακή 03.03.2024, 15:00 | Προοδευτική Νεολαία Ατρόμητος Πειραιά
| 3 - 0 | N/A |
2024-03-02 15:00:00Σάββατο 02.03.2024, 15:00 | Αγία Παρασκευή Εθνικός Πειραιώς
| 0 - 2 | N/A |
2024-02-25 15:00:00Κυριακή 25.02.2024, 15:00 | Φωστήρας Πανιώνιος
| 0 - 1 | N/A |
2024-02-25 15:00:00Κυριακή 25.02.2024, 15:00 | Άγιος Νικόλαος ΑΟ Χαϊδαρίου
| 1 - 0 | N/A |
2024-02-25 15:00:00Κυριακή 25.02.2024, 15:00 | Ηλυσιακός Απόλλων Σμύρνης
| 0 - 1 | N/A |
2024-02-25 15:00:00Κυριακή 25.02.2024, 15:00 | Άρης Πετρούπολης Ερμής Ζωνιανών
| 2 - 1 | N/A |
2024-02-25 15:00:00Κυριακή 25.02.2024, 15:00 | ΑΟ Επισκοπής Αλμυρός Γαζίου
| 0 - 4 | N/A |
2024-02-25 15:00:00Κυριακή 25.02.2024, 15:00 | Ατρόμητος Πειραιά Περαμαϊκός
| 1 - 2 | N/A |
2024-02-25 15:00:00Κυριακή 25.02.2024, 15:00 | Εθνικός Πειραιώς Προοδευτική Νεολαία
| 3 - 0 | N/A |
2024-02-25 15:00:00Κυριακή 25.02.2024, 15:00 | Ελλοπιακός Αγία Παρασκευή
| 6 - 0 | N/A |
2024-02-25 14:30:00Κυριακή 25.02.2024, 14:30 | Ατσαλένιος ΑΟ Υπάτου
| 1 - 0 | N/A |
2024-02-21 15:00:00Τετάρτη 21.02.2024, 15:00 | Ατσαλένιος Αγία Παρασκευή
| 3 - 3 | N/A |
2024-02-18 16:00:00Κυριακή 18.02.2024, 16:00 | Αγία Παρασκευή Ερμής Ζωνιανών
| 0 - 1 | N/A |
2024-02-18 15:00:00Κυριακή 18.02.2024, 15:00 | ΑΟ Υπάτου ΑΟ Επισκοπής
| 0 - 1 | N/A |
2024-02-18 15:00:00Κυριακή 18.02.2024, 15:00 | Αλμυρός Γαζίου Ατρόμητος Πειραιά
| 6 - 0 | N/A |
2024-02-18 15:00:00Κυριακή 18.02.2024, 15:00 | Περαμαϊκός Εθνικός Πειραιώς
| 1 - 1 | N/A |
2024-02-18 15:00:00Κυριακή 18.02.2024, 15:00 | Προοδευτική Νεολαία Ελλοπιακός
| 2 - 3 | N/A |
2024-02-18 15:00:00Κυριακή 18.02.2024, 15:00 | Ατσαλένιος Φωστήρας
| 3 - 0 | N/A |
2024-02-18 15:00:00Κυριακή 18.02.2024, 15:00 | Πανιώνιος Άγιος Νικόλαος
| 4 - 0 | N/A |
2024-02-18 15:00:00Κυριακή 18.02.2024, 15:00 | ΑΟ Χαϊδαρίου Ηλυσιακός
| 1 - 2 | N/A |
2024-02-18 15:00:00Κυριακή 18.02.2024, 15:00 | Απόλλων Σμύρνης Άρης Πετρούπολης
| 0 - 0 | N/A |
2024-02-11 15:00:00Κυριακή 11.02.2024, 15:00 | Φωστήρας ΑΟ Υπάτου
| 1 - 2 | N/A |
2024-02-11 15:00:00Κυριακή 11.02.2024, 15:00 | Άγιος Νικόλαος Ατσαλένιος
| 0 - 0 | N/A |
2024-02-11 15:00:00Κυριακή 11.02.2024, 15:00 | Ηλυσιακός Πανιώνιος
| 0 - 1 | N/A |
2024-02-11 15:00:00Κυριακή 11.02.2024, 15:00 | Άρης Πετρούπολης ΑΟ Χαϊδαρίου
| 1 - 1 | N/A |
2024-02-11 15:00:00Κυριακή 11.02.2024, 15:00 | Αγία Παρασκευή Απόλλων Σμύρνης
| 1 - 0 | N/A |
2024-02-11 15:00:00Κυριακή 11.02.2024, 15:00 | Ατρόμητος Πειραιά ΑΟ Επισκοπής
| 0 - 5 | N/A |
2024-02-11 15:00:00Κυριακή 11.02.2024, 15:00 | Εθνικός Πειραιώς Αλμυρός Γαζίου
| 0 - 2 | N/A |
2024-02-11 15:00:00Κυριακή 11.02.2024, 15:00 | Ελλοπιακός Περαμαϊκός
| 2 - 0 | N/A |
2024-02-11 15:00:00Κυριακή 11.02.2024, 15:00 | Ερμής Ζωνιανών Προοδευτική Νεολαία
| 1 - 0 | N/A |
2024-02-07 15:00:00Τετάρτη 07.02.2024, 15:00 | Ερμής Ζωνιανών Αλμυρός Γαζίου
| 2 - 2 | N/A |
2024-02-04 15:00:00Κυριακή 04.02.2024, 15:00 | ΑΟ Υπάτου Ατρόμητος Πειραιά
| 6 - 0 | N/A |
2024-02-04 15:00:00Κυριακή 04.02.2024, 15:00 | ΑΟ Επισκοπής Εθνικός Πειραιώς
| 1 - 4 | N/A |
2024-02-04 15:00:00Κυριακή 04.02.2024, 15:00 | Αλμυρός Γαζίου Ελλοπιακός
| 1 - 0 | N/A |
2024-02-04 15:00:00Κυριακή 04.02.2024, 15:00 | Περαμαϊκός Ερμής Ζωνιανών
| 4 - 0 | N/A |
2024-02-04 15:00:00Κυριακή 04.02.2024, 15:00 | Προοδευτική Νεολαία Απόλλων Σμύρνης
| 1 - 2 | N/A |
2024-02-04 15:00:00Κυριακή 04.02.2024, 15:00 | Φωστήρας Άγιος Νικόλαος
| 0 - 0 | N/A |
2024-02-04 15:00:00Κυριακή 04.02.2024, 15:00 | Ατσαλένιος Ηλυσιακός
| 0 - 1 | N/A |
2024-02-04 15:00:00Κυριακή 04.02.2024, 15:00 | Πανιώνιος Άρης Πετρούπολης
| 3 - 0 | N/A |
2024-02-04 15:00:00Κυριακή 04.02.2024, 15:00 | ΑΟ Χαϊδαρίου Αγία Παρασκευή
| 1 - 0 | N/A |
2024-01-28 15:00:00Κυριακή 28.01.2024, 15:00 | Άγιος Νικόλαος ΑΟ Υπάτου
| 0 - 1 | N/A |
2024-01-28 15:00:00Κυριακή 28.01.2024, 15:00 | Ηλυσιακός Φωστήρας
| 1 - 1 | N/A |
2024-01-28 15:00:00Κυριακή 28.01.2024, 15:00 | Άρης Πετρούπολης Ατσαλένιος
| 1 - 0 | N/A |
2024-01-28 15:00:00Κυριακή 28.01.2024, 15:00 | Αγία Παρασκευή Πανιώνιος
| 0 - 1 | N/A |
2024-01-28 15:00:00Κυριακή 28.01.2024, 15:00 | Προοδευτική Νεολαία ΑΟ Χαϊδαρίου
| 1 - 1 | N/A |
2024-01-28 15:00:00Κυριακή 28.01.2024, 15:00 | Εθνικός Πειραιώς Ατρόμητος Πειραιά
| 3 - 0 | N/A |
2024-01-28 15:00:00Κυριακή 28.01.2024, 15:00 | Ελλοπιακός ΑΟ Επισκοπής
| 3 - 0 | N/A |
2024-01-28 15:00:00Κυριακή 28.01.2024, 15:00 | Απόλλων Σμύρνης Περαμαϊκός
| 1 - 0 | N/A |
2024-01-24 15:00:00Τετάρτη 24.01.2024, 15:00 | Άγιος Νικόλαος Ηλυσιακός
| 2 - 0 | N/A |
2024-01-22 15:00:00Δευτέρα 22.01.2024, 15:00 | ΑΟ Επισκοπής Ερμής Ζωνιανών
| 0 - 1 | N/A |
2024-01-21 15:00:00Κυριακή 21.01.2024, 15:00 | ΑΟ Υπάτου Εθνικός Πειραιώς
| 0 - 0 | N/A |
2024-01-21 15:00:00Κυριακή 21.01.2024, 15:00 | Ατρόμητος Πειραιά Ελλοπιακός
| 1 - 4 | N/A |
2024-01-21 15:00:00Κυριακή 21.01.2024, 15:00 | Αλμυρός Γαζίου Απόλλων Σμύρνης
| 2 - 0 | N/A |
2024-01-21 15:00:00Κυριακή 21.01.2024, 15:00 | Περαμαϊκός ΑΟ Χαϊδαρίου
| 0 - 1 | N/A |
2024-01-21 15:00:00Κυριακή 21.01.2024, 15:00 | Φωστήρας Άρης Πετρούπολης
| 0 - 2 | N/A |
2024-01-21 15:00:00Κυριακή 21.01.2024, 15:00 | Πανιώνιος Προοδευτική Νεολαία
| 2 - 1 | N/A |
2024-01-17 15:00:00Τετάρτη 17.01.2024, 15:00 | ΑΟ Υπάτου Ερμής Ζωνιανών
| 0 - 1 | N/A |
2024-01-17 15:00:00Τετάρτη 17.01.2024, 15:00 | Φωστήρας Αλμυρός Γαζίου
| 1 - 1 | N/A |
2024-01-14 15:00:00Κυριακή 14.01.2024, 15:00 | Ηλυσιακός ΑΟ Υπάτου
| 2 - 0 | N/A |
2024-01-14 15:00:00Κυριακή 14.01.2024, 15:00 | Άρης Πετρούπολης Άγιος Νικόλαος
| 2 - 1 | N/A |
2024-01-14 15:00:00Κυριακή 14.01.2024, 15:00 | Αγία Παρασκευή Φωστήρας
| 1 - 2 | N/A |
2024-01-14 15:00:00Κυριακή 14.01.2024, 15:00 | Προοδευτική Νεολαία Ατσαλένιος
| 1 - 0 | N/A |
2024-01-14 15:00:00Κυριακή 14.01.2024, 15:00 | Περαμαϊκός Πανιώνιος
| 0 - 3 | N/A |
2024-01-14 15:00:00Κυριακή 14.01.2024, 15:00 | Ελλοπιακός Εθνικός Πειραιώς
| 0 - 4 | N/A |
2024-01-14 15:00:00Κυριακή 14.01.2024, 15:00 | Ερμής Ζωνιανών Ατρόμητος Πειραιά
| 3 - 0 | N/A |
2024-01-14 15:00:00Κυριακή 14.01.2024, 15:00 | Απόλλων Σμύρνης ΑΟ Επισκοπής
| 2 - 0 | N/A |
2024-01-14 15:00:00Κυριακή 14.01.2024, 15:00 | ΑΟ Χαϊδαρίου Αλμυρός Γαζίου
| 0 - 1 | N/A |
2024-01-10 15:00:00Τετάρτη 10.01.2024, 15:00 | Άγιος Νικόλαος Περαμαϊκός
| 5 - 0 | N/A |
2024-01-07 15:00:00Κυριακή 07.01.2024, 15:00 | ΑΟ Υπάτου Ελλοπιακός
| 1 - 1 | N/A |
2024-01-07 15:00:00Κυριακή 07.01.2024, 15:00 | Εθνικός Πειραιώς Ερμής Ζωνιανών
| 3 - 0 | N/A |
2024-01-07 15:00:00Κυριακή 07.01.2024, 15:00 | Ατρόμητος Πειραιά Απόλλων Σμύρνης
| 0 - 1 | N/A |
2024-01-07 15:00:00Κυριακή 07.01.2024, 15:00 | ΑΟ Επισκοπής ΑΟ Χαϊδαρίου
| 1 - 1 | N/A |
2024-01-07 15:00:00Κυριακή 07.01.2024, 15:00 | Αλμυρός Γαζίου Πανιώνιος
| 0 - 1 | N/A |
2024-01-07 15:00:00Κυριακή 07.01.2024, 15:00 | Ηλυσιακός Άρης Πετρούπολης
| 2 - 1 | N/A |
2024-01-07 15:00:00Κυριακή 07.01.2024, 15:00 | Άγιος Νικόλαος Αγία Παρασκευή
| 3 - 0 | N/A |
2024-01-07 15:00:00Κυριακή 07.01.2024, 15:00 | Φωστήρας Προοδευτική Νεολαία
| 1 - 0 | N/A |
2024-01-07 15:00:00Κυριακή 07.01.2024, 15:00 | Ατσαλένιος Περαμαϊκός
| 2 - 1 | N/A |
2023-12-20 15:00:00Τετάρτη 20.12.2023, 15:00 | Άρης Πετρούπολης ΑΟ Υπάτου
| 2 - 1 | N/A |
2023-12-20 15:00:00Τετάρτη 20.12.2023, 15:00 | Αγία Παρασκευή Ηλυσιακός
| 1 - 2 | N/A |
2023-12-20 15:00:00Τετάρτη 20.12.2023, 15:00 | Προοδευτική Νεολαία Άγιος Νικόλαος
| 4 - 3 | N/A |
2023-12-20 15:00:00Τετάρτη 20.12.2023, 15:00 | Περαμαϊκός Φωστήρας
| 0 - 1 | N/A |
2023-12-20 15:00:00Τετάρτη 20.12.2023, 15:00 | Ατσαλένιος Αλμυρός Γαζίου
| 1 - 0 | N/A |
2023-12-20 15:00:00Τετάρτη 20.12.2023, 15:00 | Ερμής Ζωνιανών Ελλοπιακός
| 1 - 1 | N/A |
2023-12-20 15:00:00Τετάρτη 20.12.2023, 15:00 | Απόλλων Σμύρνης Εθνικός Πειραιώς
| 0 - 1 | N/A |
2023-12-20 15:00:00Τετάρτη 20.12.2023, 15:00 | ΑΟ Χαϊδαρίου Ατρόμητος Πειραιά
| 5 - 0 | N/A |
2023-12-20 15:00:00Τετάρτη 20.12.2023, 15:00 | Πανιώνιος ΑΟ Επισκοπής
| 2 - 0 | N/A |
2023-12-17 15:00:00Κυριακή 17.12.2023, 15:00 | Ελλοπιακός Απόλλων Σμύρνης
| 0 - 2 | N/A |
2023-12-17 15:00:00Κυριακή 17.12.2023, 15:00 | Εθνικός Πειραιώς ΑΟ Χαϊδαρίου
| 3 - 0 | N/A |
2023-12-17 15:00:00Κυριακή 17.12.2023, 15:00 | Ατρόμητος Πειραιά Πανιώνιος
| 0 - 4 | N/A |
2023-12-17 15:00:00Κυριακή 17.12.2023, 15:00 | ΑΟ Επισκοπής Ατσαλένιος
| 2 - 1 | N/A |
2023-12-17 15:00:00Κυριακή 17.12.2023, 15:00 | Άρης Πετρούπολης Αγία Παρασκευή
| 3 - 1 | N/A |
2023-12-17 15:00:00Κυριακή 17.12.2023, 15:00 | Ηλυσιακός Προοδευτική Νεολαία
| 2 - 1 | N/A |
2023-12-10 15:00:00Κυριακή 10.12.2023, 15:00 | Αγία Παρασκευή ΑΟ Υπάτου
| 1 - 4 | N/A |
2023-12-10 15:00:00Κυριακή 10.12.2023, 15:00 | Προοδευτική Νεολαία Άρης Πετρούπολης
| 2 - 2 | N/A |
2023-12-10 15:00:00Κυριακή 10.12.2023, 15:00 | Περαμαϊκός Ηλυσιακός
| 0 - 2 | N/A |
2023-12-10 15:00:00Κυριακή 10.12.2023, 15:00 | Αλμυρός Γαζίου Άγιος Νικόλαος
| 2 - 2 | N/A |
2023-12-10 15:00:00Κυριακή 10.12.2023, 15:00 | Φωστήρας ΑΟ Επισκοπής
| 1 - 1 | N/A |
2023-12-10 15:00:00Κυριακή 10.12.2023, 15:00 | Απόλλων Σμύρνης Ερμής Ζωνιανών
| 4 - 2 | N/A |
2023-12-10 15:00:00Κυριακή 10.12.2023, 15:00 | ΑΟ Χαϊδαρίου Ελλοπιακός
| 0 - 0 | N/A |
2023-12-10 15:00:00Κυριακή 10.12.2023, 15:00 | Πανιώνιος Εθνικός Πειραιώς
| 1 - 1 | N/A |
2023-12-09 15:00:00Σάββατο 09.12.2023, 15:00 | Ατσαλένιος Ατρόμητος Πειραιά
| 6 - 0 | N/A |
2023-12-07 15:00:00Πέμπτη 07.12.2023, 15:00 | Άγιος Νικόλαος Ατρόμητος Πειραιά
| 0 - 3 | N/A |
2023-12-06 15:00:00Τετάρτη 06.12.2023, 15:00 | Αλμυρός Γαζίου Άρης Πετρούπολης
| 15:00:00Διακόπηκε | N/A |
2023-12-06 15:00:00Τετάρτη 06.12.2023, 15:00 | ΑΟ Επισκοπής Ηλυσιακός
| 1 - 0 | N/A |
2023-12-05 15:00:00Τρίτη 05.12.2023, 15:00 | Πανιώνιος Ερμής Ζωνιανών
| 7 - 1 | N/A |
2023-12-03 15:00:00Κυριακή 03.12.2023, 15:00 | ΑΟ Υπάτου Απόλλων Σμύρνης
| 1 - 0 | N/A |
2023-12-03 15:00:00Κυριακή 03.12.2023, 15:00 | Ερμής Ζωνιανών ΑΟ Χαϊδαρίου
| 1 - 2 | N/A |
2023-12-03 15:00:00Κυριακή 03.12.2023, 15:00 | Εθνικός Πειραιώς Ατσαλένιος
| 0 - 0 | N/A |
2023-12-03 15:00:00Κυριακή 03.12.2023, 15:00 | Ατρόμητος Πειραιά Φωστήρας
| 2 - 1 | N/A |
2023-12-03 15:00:00Κυριακή 03.12.2023, 15:00 | Αγία Παρασκευή Προοδευτική Νεολαία
| 0 - 3 | N/A |
2023-12-03 15:00:00Κυριακή 03.12.2023, 15:00 | Άρης Πετρούπολης Περαμαϊκός
| 1 - 0 | N/A |
2023-12-03 15:00:00Κυριακή 03.12.2023, 15:00 | Ηλυσιακός Αλμυρός Γαζίου
| 1 - 0 | N/A |
2023-12-03 15:00:00Κυριακή 03.12.2023, 15:00 | Άγιος Νικόλαος ΑΟ Επισκοπής
| 2 - 2 | N/A |
2023-12-02 13:00:00Σάββατο 02.12.2023, 13:00 | Ελλοπιακός Πανιώνιος
| 0 - 1 | N/A |
2023-11-26 15:00:00Κυριακή 26.11.2023, 15:00 | Προοδευτική Νεολαία ΑΟ Υπάτου
| 1 - 2 | N/A |
2023-11-26 15:00:00Κυριακή 26.11.2023, 15:00 | Περαμαϊκός Αγία Παρασκευή
| 1 - 0 | N/A |
2023-11-26 15:00:00Κυριακή 26.11.2023, 15:00 | ΑΟ Χαϊδαρίου Απόλλων Σμύρνης
| 1 - 0 | N/A |
2023-11-26 15:00:00Κυριακή 26.11.2023, 15:00 | Φωστήρας Εθνικός Πειραιώς
| 1 - 1 | N/A |
2023-11-26 14:00:00Κυριακή 26.11.2023, 14:00 | Ατσαλένιος Ελλοπιακός
| 1 - 1 | N/A |
2023-11-19 15:30:00Κυριακή 19.11.2023, 15:30 | Εθνικός Πειραιώς Άγιος Νικόλαος
| 1 - 0 | N/A |
2023-11-19 15:00:00Κυριακή 19.11.2023, 15:00 | ΑΟ Υπάτου ΑΟ Χαϊδαρίου
| 1 - 1 | N/A |
2023-11-19 15:00:00Κυριακή 19.11.2023, 15:00 | Απόλλων Σμύρνης Πανιώνιος
| 1 - 2 | N/A |
2023-11-19 15:00:00Κυριακή 19.11.2023, 15:00 | Ερμής Ζωνιανών Ατσαλένιος
| 0 - 2 | N/A |
2023-11-19 15:00:00Κυριακή 19.11.2023, 15:00 | Ελλοπιακός Φωστήρας
| 1 - 1 | N/A |
2023-11-19 15:00:00Κυριακή 19.11.2023, 15:00 | Προοδευτική Νεολαία Περαμαϊκός
| 0 - 1 | N/A |
2023-11-19 15:00:00Κυριακή 19.11.2023, 15:00 | Αγία Παρασκευή Αλμυρός Γαζίου
| 1 - 1 | N/A |
2023-11-19 15:00:00Κυριακή 19.11.2023, 15:00 | Άρης Πετρούπολης ΑΟ Επισκοπής
| 1 - 0 | N/A |
2023-11-19 15:00:00Κυριακή 19.11.2023, 15:00 | Ηλυσιακός Ατρόμητος Πειραιά
| 2 - 0 | N/A |
2023-11-12 15:00:00Κυριακή 12.11.2023, 15:00 | Περαμαϊκός ΑΟ Υπάτου
| 1 - 2 | N/A |
2023-11-12 15:00:00Κυριακή 12.11.2023, 15:00 | Αλμυρός Γαζίου Προοδευτική Νεολαία
| 0 - 0 | N/A |
2023-11-12 15:00:00Κυριακή 12.11.2023, 15:00 | ΑΟ Επισκοπής Αγία Παρασκευή
| 2 - 3 | N/A |
2023-11-12 15:00:00Κυριακή 12.11.2023, 15:00 | Ατρόμητος Πειραιά Άρης Πετρούπολης
| 0 - 1 | N/A |
2023-11-12 15:00:00Κυριακή 12.11.2023, 15:00 | Ηλυσιακός Εθνικός Πειραιώς
| 1 - 1 | N/A |
2023-11-12 15:00:00Κυριακή 12.11.2023, 15:00 | Πανιώνιος ΑΟ Χαϊδαρίου
| 2 - 1 | N/A |
2023-11-12 15:00:00Κυριακή 12.11.2023, 15:00 | Ατσαλένιος Απόλλων Σμύρνης
| 1 - 1 | N/A |
2023-11-12 15:00:00Κυριακή 12.11.2023, 15:00 | Φωστήρας Ερμής Ζωνιανών
| 1 - 0 | N/A |
2023-11-12 15:00:00Κυριακή 12.11.2023, 15:00 | Άγιος Νικόλαος Ελλοπιακός
| 2 - 0 | N/A |
2023-11-05 15:00:00Κυριακή 05.11.2023, 15:00 | ΑΟ Υπάτου Πανιώνιος
| 1 - 2 | N/A |
2023-11-05 15:00:00Κυριακή 05.11.2023, 15:00 | ΑΟ Χαϊδαρίου Ατσαλένιος
| 0 - 1 | N/A |
2023-11-05 15:00:00Κυριακή 05.11.2023, 15:00 | Απόλλων Σμύρνης Φωστήρας
| 0 - 0 | N/A |
2023-11-05 15:00:00Κυριακή 05.11.2023, 15:00 | Ερμής Ζωνιανών Άγιος Νικόλαος
| 0 - 1 | N/A |
2023-11-05 15:00:00Κυριακή 05.11.2023, 15:00 | Ελλοπιακός Ηλυσιακός
| 0 - 1 | N/A |
2023-11-05 15:00:00Κυριακή 05.11.2023, 15:00 | Περαμαϊκός Αλμυρός Γαζίου
| 1 - 1 | N/A |
2023-11-05 15:00:00Κυριακή 05.11.2023, 15:00 | Προοδευτική Νεολαία ΑΟ Επισκοπής
| 0 - 0 | N/A |
2023-11-05 15:00:00Κυριακή 05.11.2023, 15:00 | Αγία Παρασκευή Ατρόμητος Πειραιά
| 3 - 0 | N/A |
2023-11-05 15:00:00Κυριακή 05.11.2023, 15:00 | Άρης Πετρούπολης Εθνικός Πειραιώς
| 1 - 2 | N/A |
2023-10-29 15:00:00Κυριακή 29.10.2023, 15:00 | ΑΟ Επισκοπής Περαμαϊκός
| 1 - 0 | N/A |
2023-10-29 15:00:00Κυριακή 29.10.2023, 15:00 | Ατρόμητος Πειραιά Προοδευτική Νεολαία
| 0 - 2 | N/A |
2023-10-29 15:00:00Κυριακή 29.10.2023, 15:00 | Εθνικός Πειραιώς Αγία Παρασκευή
| 3 - 0 | N/A |
2023-10-29 15:00:00Κυριακή 29.10.2023, 15:00 | Ελλοπιακός Άρης Πετρούπολης
| 0 - 2 | N/A |
2023-10-29 15:00:00Κυριακή 29.10.2023, 15:00 | Ατσαλένιος Πανιώνιος
| 1 - 2 | N/A |
2023-10-29 15:00:00Κυριακή 29.10.2023, 15:00 | Φωστήρας ΑΟ Χαϊδαρίου
| 1 - 0 | N/A |
2023-10-29 15:00:00Κυριακή 29.10.2023, 15:00 | Άγιος Νικόλαος Απόλλων Σμύρνης
| 3 - 3 | N/A |
2023-10-29 15:00:00Κυριακή 29.10.2023, 15:00 | Ηλυσιακός Ερμής Ζωνιανών
| 0 - 0 | N/A |
2023-10-29 14:00:00Κυριακή 29.10.2023, 14:00 | Αλμυρός Γαζίου ΑΟ Υπάτου
| 3 - 1 | N/A |
2023-10-22 16:00:00Κυριακή 22.10.2023, 16:00 | Πανιώνιος Φωστήρας
| 2 - 0 | N/A |
2023-10-22 16:00:00Κυριακή 22.10.2023, 16:00 | ΑΟ Χαϊδαρίου Άγιος Νικόλαος
| 2 - 1 | N/A |
2023-10-22 16:00:00Κυριακή 22.10.2023, 16:00 | Απόλλων Σμύρνης Ηλυσιακός
| 1 - 1 | N/A |
2023-10-22 16:00:00Κυριακή 22.10.2023, 16:00 | Ερμής Ζωνιανών Άρης Πετρούπολης
| 1 - 1 | N/A |
2023-10-22 16:00:00Κυριακή 22.10.2023, 16:00 | Αλμυρός Γαζίου ΑΟ Επισκοπής
| 3 - 2 | N/A |
2023-10-22 16:00:00Κυριακή 22.10.2023, 16:00 | Περαμαϊκός Ατρόμητος Πειραιά
| 1 - 0 | N/A |
2023-10-22 16:00:00Κυριακή 22.10.2023, 16:00 | Προοδευτική Νεολαία Εθνικός Πειραιώς
| 0 - 2 | N/A |
2023-10-22 16:00:00Κυριακή 22.10.2023, 16:00 | Αγία Παρασκευή Ελλοπιακός
| 0 - 1 | N/A |
2023-10-22 15:00:00Κυριακή 22.10.2023, 15:00 | ΑΟ Υπάτου Ατσαλένιος
| 2 - 1 | N/A |
2023-10-14 16:00:00Σάββατο 14.10.2023, 16:00 | Ερμής Ζωνιανών Αγία Παρασκευή
| 5 - 2 | N/A |
2023-10-14 16:00:00Σάββατο 14.10.2023, 16:00 | Ελλοπιακός Προοδευτική Νεολαία
| 3 - 1 | N/A |
2023-10-14 16:00:00Σάββατο 14.10.2023, 16:00 | Εθνικός Πειραιώς Περαμαϊκός
| 3 - 1 | N/A |
2023-10-14 16:00:00Σάββατο 14.10.2023, 16:00 | Ατρόμητος Πειραιά Αλμυρός Γαζίου
| 0 - 0 | N/A |
2023-10-14 16:00:00Σάββατο 14.10.2023, 16:00 | ΑΟ Επισκοπής ΑΟ Υπάτου
| 1 - 1 | N/A |
2023-10-14 16:00:00Σάββατο 14.10.2023, 16:00 | Φωστήρας Ατσαλένιος
| 0 - 2 | N/A |
2023-10-14 16:00:00Σάββατο 14.10.2023, 16:00 | Άγιος Νικόλαος Πανιώνιος
| 0 - 0 | N/A |
2023-10-14 16:00:00Σάββατο 14.10.2023, 16:00 | Ηλυσιακός ΑΟ Χαϊδαρίου
| 2 - 0 | N/A |
2023-10-14 16:00:00Σάββατο 14.10.2023, 16:00 | Άρης Πετρούπολης Απόλλων Σμύρνης
| 2 - 1 | N/A |
2023-10-07 16:00:00Σάββατο 07.10.2023, 16:00 | ΑΟ Υπάτου Φωστήρας
| 1 - 1 | N/A |
2023-10-07 16:00:00Σάββατο 07.10.2023, 16:00 | Ατσαλένιος Άγιος Νικόλαος
| 2 - 1 | N/A |
2023-10-07 16:00:00Σάββατο 07.10.2023, 16:00 | ΑΟ Χαϊδαρίου Άρης Πετρούπολης
| 1 - 1 | N/A |
2023-10-07 16:00:00Σάββατο 07.10.2023, 16:00 | Απόλλων Σμύρνης Αγία Παρασκευή
| 0 - 0 | N/A |
2023-10-07 16:00:00Σάββατο 07.10.2023, 16:00 | ΑΟ Επισκοπής Ατρόμητος Πειραιά
| 2 - 1 | N/A |
2023-10-07 16:00:00Σάββατο 07.10.2023, 16:00 | Αλμυρός Γαζίου Εθνικός Πειραιώς
| 2 - 2 | N/A |
2023-10-07 16:00:00Σάββατο 07.10.2023, 16:00 | Περαμαϊκός Ελλοπιακός
| 2 - 1 | N/A |
2023-10-07 16:00:00Σάββατο 07.10.2023, 16:00 | Προοδευτική Νεολαία Ερμής Ζωνιανών
| 3 - 1 | N/A |
2023-10-07 15:00:00Σάββατο 07.10.2023, 15:00 | Πανιώνιος Ηλυσιακός
| 3 - 1 | N/A |
2023-10-04 16:00:00Τετάρτη 04.10.2023, 16:00 | ΑΟ Υπάτου Ηλυσιακός
| 1 - 0 | N/A |
2023-10-04 16:00:00Τετάρτη 04.10.2023, 16:00 | Άγιος Νικόλαος Άρης Πετρούπολης
| 0 - 0 | N/A |
2023-10-04 16:00:00Τετάρτη 04.10.2023, 16:00 | Φωστήρας Αγία Παρασκευή
| 0 - 1 | N/A |
2023-10-04 16:00:00Τετάρτη 04.10.2023, 16:00 | Ατσαλένιος Προοδευτική Νεολαία
| 2 - 1 | N/A |
2023-10-04 16:00:00Τετάρτη 04.10.2023, 16:00 | Πανιώνιος Περαμαϊκός
| 4 - 1 | N/A |
2023-10-04 16:00:00Τετάρτη 04.10.2023, 16:00 | Εθνικός Πειραιώς Ελλοπιακός
| 3 - 1 | N/A |
2023-10-04 16:00:00Τετάρτη 04.10.2023, 16:00 | Ατρόμητος Πειραιά Ερμής Ζωνιανών
| 1 - 1 | N/A |
2023-10-04 16:00:00Τετάρτη 04.10.2023, 16:00 | ΑΟ Επισκοπής Απόλλων Σμύρνης
| 3 - 1 | N/A |
2023-10-04 16:00:00Τετάρτη 04.10.2023, 16:00 | Αλμυρός Γαζίου ΑΟ Χαϊδαρίου
| 1 - 0 | N/A |
2023-10-01 16:00:00Κυριακή 01.10.2023, 16:00 | Ατρόμητος Πειραιά ΑΟ Υπάτου
| 0 - 2 | N/A |
2023-10-01 16:00:00Κυριακή 01.10.2023, 16:00 | Εθνικός Πειραιώς ΑΟ Επισκοπής
| 1 - 0 | N/A |
2023-10-01 16:00:00Κυριακή 01.10.2023, 16:00 | Ερμής Ζωνιανών Περαμαϊκός
| 1 - 0 | N/A |
2023-10-01 16:00:00Κυριακή 01.10.2023, 16:00 | Ηλυσιακός Ατσαλένιος
| 1 - 0 | N/A |
2023-10-01 16:00:00Κυριακή 01.10.2023, 16:00 | Άρης Πετρούπολης Πανιώνιος
| 0 - 1 | N/A |
2023-10-01 16:00:00Κυριακή 01.10.2023, 16:00 | Αγία Παρασκευή ΑΟ Χαϊδαρίου
| 1 - 1 | N/A |
2023-10-01 15:00:00Κυριακή 01.10.2023, 15:00 | Ελλοπιακός Αλμυρός Γαζίου
| 1 - 2 | N/A |
2023-10-01 15:00:00Κυριακή 01.10.2023, 15:00 | Άγιος Νικόλαος Φωστήρας
| 2 - 1 | N/A |
2023-09-30 16:00:00Σάββατο 30.09.2023, 16:00 | Απόλλων Σμύρνης Προοδευτική Νεολαία
| 1 - 1 | N/A |
2023-09-24 16:00:00Κυριακή 24.09.2023, 16:00 | Φωστήρας Ηλυσιακός
| 0 - 0 | N/A |
2023-09-24 16:00:00Κυριακή 24.09.2023, 16:00 | Ατσαλένιος Άρης Πετρούπολης
| 1 - 2 | N/A |
2023-09-24 16:00:00Κυριακή 24.09.2023, 16:00 | Πανιώνιος Αγία Παρασκευή
| 4 - 0 | N/A |
2023-09-24 16:00:00Κυριακή 24.09.2023, 16:00 | ΑΟ Χαϊδαρίου Προοδευτική Νεολαία
| 1 - 0 | N/A |
2023-09-24 16:00:00Κυριακή 24.09.2023, 16:00 | Ατρόμητος Πειραιά Εθνικός Πειραιώς
| 0 - 3 | N/A |
2023-09-24 16:00:00Κυριακή 24.09.2023, 16:00 | ΑΟ Επισκοπής Ελλοπιακός
| 2 - 0 | N/A |
2023-09-24 16:00:00Κυριακή 24.09.2023, 16:00 | Αλμυρός Γαζίου Ερμής Ζωνιανών
| 2 - 0 | N/A |
2023-09-24 16:00:00Κυριακή 24.09.2023, 16:00 | Περαμαϊκός Απόλλων Σμύρνης
| 0 - 0 | N/A |
2023-09-24 15:00:00Κυριακή 24.09.2023, 15:00 | ΑΟ Υπάτου Άγιος Νικόλαος
| 1 - 2 | N/A |
2023-09-17 16:00:00Κυριακή 17.09.2023, 16:00 | Εθνικός Πειραιώς ΑΟ Υπάτου
| 0 - 0 | N/A |
2023-09-17 16:00:00Κυριακή 17.09.2023, 16:00 | Ελλοπιακός Ατρόμητος Πειραιά
| 3 - 0 | N/A |
2023-09-17 16:00:00Κυριακή 17.09.2023, 16:00 | Ερμής Ζωνιανών ΑΟ Επισκοπής
| 2 - 2 | N/A |
2023-09-17 16:00:00Κυριακή 17.09.2023, 16:00 | Απόλλων Σμύρνης Αλμυρός Γαζίου
| 1 - 1 | N/A |
2023-09-17 16:00:00Κυριακή 17.09.2023, 16:00 | ΑΟ Χαϊδαρίου Περαμαϊκός
| 2 - 0 | N/A |
2023-09-17 16:00:00Κυριακή 17.09.2023, 16:00 | Ηλυσιακός Άγιος Νικόλαος
| 1 - 0 | N/A |
2023-09-17 16:00:00Κυριακή 17.09.2023, 16:00 | Άρης Πετρούπολης Φωστήρας
| 1 - 0 | N/A |
2023-09-17 16:00:00Κυριακή 17.09.2023, 16:00 | Αγία Παρασκευή Ατσαλένιος
| 0 - 1 | N/A |
2023-09-17 16:00:00Κυριακή 17.09.2023, 16:00 | Προοδευτική Νεολαία Πανιώνιος
| 1 - 0 | N/A |