Quantcast
ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ

Γ’ Εθνική – 4ος Όμιλος

ΘέσηΟμάδαΑΝΙΗΓΥΓΚΓΔΒ
125222158104868
225168147123556
32413652920945
42513662617945
5241110337172043
62511593225738
72510783123837
82595113330332
9258892524132
10259793430431
11257992426-230
122586112937-830
132577112741-1428
142575132933-426
152573152035-1524
1625510101727-1022
172544171950-3113
18252221969-608

Αν 2 (ή περισσότερες) ομάδες ισοβαθμούν, τα ακόλουθα κριτήρια ισχύουν:
1. Μεταξύ τους αγώνες
2. Διαφορά τερμάτων
3. Καλύτερη επίθεση

▴ Μπαράζ Ανόδου
    Υποβιβασμός υπό Προϋποθέσεις
▾ Yποβιβασμός

🚩 Από την Πειθαρχική Επιτροπή έχει επιβληθεί στην Αγία Παρασκευή ποινή αφαίρεση 3 βαθμών
🚩 Από την Επιτροπή Εφέσεων έχει επιβληθεί στον Φωστήρα ποινή αφαίρεσης 3 βαθμών
🚩 Από την Πειθαρχική Επιτροπή έχει επιβληθεί στον Άγιο Νικόλαο ποινή αφαίρεσης 3 βαθμών

Προηγούμενες Αγωνιστικές

ΗμερομηνίαΟμάδεςΏρα / Τελικό
Άρης Πετρούπολης
Ελλοπιακός
Πανιώνιος
Ατσαλένιος
ΑΟ Χαϊδαρίου
Φωστήρας
Απόλλων Σμύρνης
Άγιος Νικόλαος
Ερμής Ζωνιανών
Ηλυσιακός
ΑΟ Υπάτου
Αλμυρός Γαζίου
Περαμαϊκός
ΑΟ Επισκοπής
Προοδευτική Νεολαία
Ατρόμητος Πειραιά
Αγία Παρασκευή
Εθνικός Πειραιώς
Φωστήρας
Πανιώνιος
Άγιος Νικόλαος
ΑΟ Χαϊδαρίου
Ηλυσιακός
Απόλλων Σμύρνης
Άρης Πετρούπολης
Ερμής Ζωνιανών
ΑΟ Επισκοπής
Αλμυρός Γαζίου
Ατρόμητος Πειραιά
Περαμαϊκός
Εθνικός Πειραιώς
Προοδευτική Νεολαία
Ελλοπιακός
Αγία Παρασκευή
Ατσαλένιος
ΑΟ Υπάτου
Ατσαλένιος
Αγία Παρασκευή
Αγία Παρασκευή
Ερμής Ζωνιανών
ΑΟ Υπάτου
ΑΟ Επισκοπής
Αλμυρός Γαζίου
Ατρόμητος Πειραιά
Περαμαϊκός
Εθνικός Πειραιώς
Προοδευτική Νεολαία
Ελλοπιακός
Ατσαλένιος
Φωστήρας
Πανιώνιος
Άγιος Νικόλαος
ΑΟ Χαϊδαρίου
Ηλυσιακός
Απόλλων Σμύρνης
Άρης Πετρούπολης
Φωστήρας
ΑΟ Υπάτου
Άγιος Νικόλαος
Ατσαλένιος
Ηλυσιακός
Πανιώνιος
Άρης Πετρούπολης
ΑΟ Χαϊδαρίου
Αγία Παρασκευή
Απόλλων Σμύρνης
Ατρόμητος Πειραιά
ΑΟ Επισκοπής
Εθνικός Πειραιώς
Αλμυρός Γαζίου
Ελλοπιακός
Περαμαϊκός
Ερμής Ζωνιανών
Προοδευτική Νεολαία
Ερμής Ζωνιανών
Αλμυρός Γαζίου
ΑΟ Υπάτου
Ατρόμητος Πειραιά
ΑΟ Επισκοπής
Εθνικός Πειραιώς
Αλμυρός Γαζίου
Ελλοπιακός
Περαμαϊκός
Ερμής Ζωνιανών
Προοδευτική Νεολαία
Απόλλων Σμύρνης
Φωστήρας
Άγιος Νικόλαος
Ατσαλένιος
Ηλυσιακός
Πανιώνιος
Άρης Πετρούπολης
ΑΟ Χαϊδαρίου
Αγία Παρασκευή
Άγιος Νικόλαος
ΑΟ Υπάτου
Ηλυσιακός
Φωστήρας
Άρης Πετρούπολης
Ατσαλένιος
Αγία Παρασκευή
Πανιώνιος
Προοδευτική Νεολαία
ΑΟ Χαϊδαρίου
Εθνικός Πειραιώς
Ατρόμητος Πειραιά
Ελλοπιακός
ΑΟ Επισκοπής
Απόλλων Σμύρνης
Περαμαϊκός
Άγιος Νικόλαος
Ηλυσιακός
ΑΟ Επισκοπής
Ερμής Ζωνιανών
ΑΟ Υπάτου
Εθνικός Πειραιώς
Ατρόμητος Πειραιά
Ελλοπιακός
Αλμυρός Γαζίου
Απόλλων Σμύρνης
Περαμαϊκός
ΑΟ Χαϊδαρίου
Φωστήρας
Άρης Πετρούπολης
Πανιώνιος
Προοδευτική Νεολαία
ΑΟ Υπάτου
Ερμής Ζωνιανών
Φωστήρας
Αλμυρός Γαζίου
Ηλυσιακός
ΑΟ Υπάτου
Άρης Πετρούπολης
Άγιος Νικόλαος
Αγία Παρασκευή
Φωστήρας
Προοδευτική Νεολαία
Ατσαλένιος
Περαμαϊκός
Πανιώνιος
Ελλοπιακός
Εθνικός Πειραιώς
Ερμής Ζωνιανών
Ατρόμητος Πειραιά
Απόλλων Σμύρνης
ΑΟ Επισκοπής
ΑΟ Χαϊδαρίου
Αλμυρός Γαζίου
Άγιος Νικόλαος
Περαμαϊκός
ΑΟ Υπάτου
Ελλοπιακός
Εθνικός Πειραιώς
Ερμής Ζωνιανών
Ατρόμητος Πειραιά
Απόλλων Σμύρνης
ΑΟ Επισκοπής
ΑΟ Χαϊδαρίου
Αλμυρός Γαζίου
Πανιώνιος
Ηλυσιακός
Άρης Πετρούπολης
Άγιος Νικόλαος
Αγία Παρασκευή
Φωστήρας
Προοδευτική Νεολαία
Ατσαλένιος
Περαμαϊκός
Άρης Πετρούπολης
ΑΟ Υπάτου
Αγία Παρασκευή
Ηλυσιακός
Προοδευτική Νεολαία
Άγιος Νικόλαος
Περαμαϊκός
Φωστήρας
Ατσαλένιος
Αλμυρός Γαζίου
Ερμής Ζωνιανών
Ελλοπιακός
Απόλλων Σμύρνης
Εθνικός Πειραιώς
ΑΟ Χαϊδαρίου
Ατρόμητος Πειραιά
Πανιώνιος
ΑΟ Επισκοπής
Ελλοπιακός
Απόλλων Σμύρνης
Εθνικός Πειραιώς
ΑΟ Χαϊδαρίου
Ατρόμητος Πειραιά
Πανιώνιος
ΑΟ Επισκοπής
Ατσαλένιος
Άρης Πετρούπολης
Αγία Παρασκευή
Ηλυσιακός
Προοδευτική Νεολαία
Αγία Παρασκευή
ΑΟ Υπάτου
Προοδευτική Νεολαία
Άρης Πετρούπολης
Περαμαϊκός
Ηλυσιακός
Αλμυρός Γαζίου
Άγιος Νικόλαος
Φωστήρας
ΑΟ Επισκοπής
Απόλλων Σμύρνης
Ερμής Ζωνιανών
ΑΟ Χαϊδαρίου
Ελλοπιακός
Πανιώνιος
Εθνικός Πειραιώς
Ατσαλένιος
Ατρόμητος Πειραιά
Άγιος Νικόλαος
Ατρόμητος Πειραιά
Αλμυρός Γαζίου
Άρης Πετρούπολης
ΑΟ Επισκοπής
Ηλυσιακός
Πανιώνιος
Ερμής Ζωνιανών
ΑΟ Υπάτου
Απόλλων Σμύρνης
Ερμής Ζωνιανών
ΑΟ Χαϊδαρίου
Εθνικός Πειραιώς
Ατσαλένιος
Ατρόμητος Πειραιά
Φωστήρας
Αγία Παρασκευή
Προοδευτική Νεολαία
Άρης Πετρούπολης
Περαμαϊκός
Ηλυσιακός
Αλμυρός Γαζίου
Άγιος Νικόλαος
ΑΟ Επισκοπής
Ελλοπιακός
Πανιώνιος
Προοδευτική Νεολαία
ΑΟ Υπάτου
Περαμαϊκός
Αγία Παρασκευή
ΑΟ Χαϊδαρίου
Απόλλων Σμύρνης
Φωστήρας
Εθνικός Πειραιώς
Ατσαλένιος
Ελλοπιακός
Εθνικός Πειραιώς
Άγιος Νικόλαος
ΑΟ Υπάτου
ΑΟ Χαϊδαρίου
Απόλλων Σμύρνης
Πανιώνιος
Ερμής Ζωνιανών
Ατσαλένιος
Ελλοπιακός
Φωστήρας
Προοδευτική Νεολαία
Περαμαϊκός
Αγία Παρασκευή
Αλμυρός Γαζίου
Άρης Πετρούπολης
ΑΟ Επισκοπής
Ηλυσιακός
Ατρόμητος Πειραιά
Περαμαϊκός
ΑΟ Υπάτου
Αλμυρός Γαζίου
Προοδευτική Νεολαία
ΑΟ Επισκοπής
Αγία Παρασκευή
Ατρόμητος Πειραιά
Άρης Πετρούπολης
Ηλυσιακός
Εθνικός Πειραιώς
Πανιώνιος
ΑΟ Χαϊδαρίου
Ατσαλένιος
Απόλλων Σμύρνης
Φωστήρας
Ερμής Ζωνιανών
Άγιος Νικόλαος
Ελλοπιακός
ΑΟ Υπάτου
Πανιώνιος
ΑΟ Χαϊδαρίου
Ατσαλένιος
Απόλλων Σμύρνης
Φωστήρας
Ερμής Ζωνιανών
Άγιος Νικόλαος
Ελλοπιακός
Ηλυσιακός
Περαμαϊκός
Αλμυρός Γαζίου
Προοδευτική Νεολαία
ΑΟ Επισκοπής
Αγία Παρασκευή
Ατρόμητος Πειραιά
Άρης Πετρούπολης
Εθνικός Πειραιώς
ΑΟ Επισκοπής
Περαμαϊκός
Ατρόμητος Πειραιά
Προοδευτική Νεολαία
Εθνικός Πειραιώς
Αγία Παρασκευή
Ελλοπιακός
Άρης Πετρούπολης
Ατσαλένιος
Πανιώνιος
Φωστήρας
ΑΟ Χαϊδαρίου
Άγιος Νικόλαος
Απόλλων Σμύρνης
Ηλυσιακός
Ερμής Ζωνιανών
Αλμυρός Γαζίου
ΑΟ Υπάτου
Πανιώνιος
Φωστήρας
ΑΟ Χαϊδαρίου
Άγιος Νικόλαος
Απόλλων Σμύρνης
Ηλυσιακός
Ερμής Ζωνιανών
Άρης Πετρούπολης
Αλμυρός Γαζίου
ΑΟ Επισκοπής
Περαμαϊκός
Ατρόμητος Πειραιά
Προοδευτική Νεολαία
Εθνικός Πειραιώς
Αγία Παρασκευή
Ελλοπιακός
ΑΟ Υπάτου
Ατσαλένιος
Ερμής Ζωνιανών
Αγία Παρασκευή
Ελλοπιακός
Προοδευτική Νεολαία
Εθνικός Πειραιώς
Περαμαϊκός
Ατρόμητος Πειραιά
Αλμυρός Γαζίου
ΑΟ Επισκοπής
ΑΟ Υπάτου
Φωστήρας
Ατσαλένιος
Άγιος Νικόλαος
Πανιώνιος
Ηλυσιακός
ΑΟ Χαϊδαρίου
Άρης Πετρούπολης
Απόλλων Σμύρνης
ΑΟ Υπάτου
Φωστήρας
Ατσαλένιος
Άγιος Νικόλαος
ΑΟ Χαϊδαρίου
Άρης Πετρούπολης
Απόλλων Σμύρνης
Αγία Παρασκευή
ΑΟ Επισκοπής
Ατρόμητος Πειραιά
Αλμυρός Γαζίου
Εθνικός Πειραιώς
Περαμαϊκός
Ελλοπιακός
Προοδευτική Νεολαία
Ερμής Ζωνιανών
Πανιώνιος
Ηλυσιακός
ΑΟ Υπάτου
Ηλυσιακός
Άγιος Νικόλαος
Άρης Πετρούπολης
Φωστήρας
Αγία Παρασκευή
Ατσαλένιος
Προοδευτική Νεολαία
Πανιώνιος
Περαμαϊκός
Εθνικός Πειραιώς
Ελλοπιακός
Ατρόμητος Πειραιά
Ερμής Ζωνιανών
ΑΟ Επισκοπής
Απόλλων Σμύρνης
Αλμυρός Γαζίου
ΑΟ Χαϊδαρίου
Ατρόμητος Πειραιά
ΑΟ Υπάτου
Εθνικός Πειραιώς
ΑΟ Επισκοπής
Ερμής Ζωνιανών
Περαμαϊκός
Ηλυσιακός
Ατσαλένιος
Άρης Πετρούπολης
Πανιώνιος
Αγία Παρασκευή
ΑΟ Χαϊδαρίου
Ελλοπιακός
Αλμυρός Γαζίου
Άγιος Νικόλαος
Φωστήρας
Απόλλων Σμύρνης
Προοδευτική Νεολαία
Φωστήρας
Ηλυσιακός
Ατσαλένιος
Άρης Πετρούπολης
Πανιώνιος
Αγία Παρασκευή
ΑΟ Χαϊδαρίου
Προοδευτική Νεολαία
Ατρόμητος Πειραιά
Εθνικός Πειραιώς
ΑΟ Επισκοπής
Ελλοπιακός
Αλμυρός Γαζίου
Ερμής Ζωνιανών
Περαμαϊκός
Απόλλων Σμύρνης
ΑΟ Υπάτου
Άγιος Νικόλαος
Εθνικός Πειραιώς
ΑΟ Υπάτου
Ελλοπιακός
Ατρόμητος Πειραιά
Ερμής Ζωνιανών
ΑΟ Επισκοπής
Απόλλων Σμύρνης
Αλμυρός Γαζίου
ΑΟ Χαϊδαρίου
Περαμαϊκός
Ηλυσιακός
Άγιος Νικόλαος
Άρης Πετρούπολης
Φωστήρας
Αγία Παρασκευή
Ατσαλένιος
Προοδευτική Νεολαία
Πανιώνιος

Τρέχουσα Αγωνιστική

ΗμερομηνίαΟμάδεςΏρα / Τελικό
Πανιώνιος
ΑΟ Υπάτου
Ατσαλένιος
ΑΟ Χαϊδαρίου
Φωστήρας
Απόλλων Σμύρνης
Άγιος Νικόλαος
Ερμής Ζωνιανών
Ηλυσιακός
Ελλοπιακός
Αλμυρός Γαζίου
Περαμαϊκός
ΑΟ Επισκοπής
Προοδευτική Νεολαία
Ατρόμητος Πειραιά
Αγία Παρασκευή
Εθνικός Πειραιώς
Άρης Πετρούπολης