ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ
LigaSport | Το μεγαλύτερο ποδοσφαιρικό ηλεκτρονικό κατάστημα

ΑΡΘΡΑ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ

Γ’ Εθνική-Κλήρωση: To πλήρες πρόγραμμα ΟΛΩΝ των ομίλων!

Η mikriliga.com σας παρουσιάζει το αναλυτικό πρόγραμμα όλων των ομίλων της Γ’ Εθνικής.

Κλήρωση Γ’ Εθνική 2019-2020: Η mikriliga.com σας παρουσιάζει το αναλυτικό πρόγραμμα όλων των ομίλων της Γ’ Εθνικής.

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση των ομίλων της Γ’ Εθνικής 2019-2020. Η mikriliga.com βρέθηκε στα γραφεία της ΕΠΟ και σας μετέφερε όλα όσα έγιναν εκεί κατά τη διαδικασία.

Η πρώτη σέντρα της σεζόν θα δοθεί στις 22 Σεπτεμβρίου.

Το αναλυτικό πρόγραμμα όλων των ομίλων

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική -14η
Αετός Ορφανού – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Πανσερραϊκός
Δόξα Κάτω Καμήλας – Απόλλων Παραλιμνίου
Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Θεολόγου – Πότου – Ορφέας Puma Ξάνθης
Ρεπό: Κιλκισιακός

2η αγωνιστική – 15η
Κιλκισιακός – Αετός Ορφανού
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Κεραυνός Πέρνης
Άρης Αβάτου – Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανσερραϊκός – Πανδραμαϊκός
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Puma Ξάνθης
Ρεπό: Ηρακλής Νέου Ζυγού

3η αγωνιστική – 16η
Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Κιλκισιακός
Δόξα Κάτω Καμήλας – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Θεολόγου – Πότου – Άρης Αβάτου
Ορφέας Puma Ξάνθης – Πανσερραϊκός
Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό: Πανδραμαϊκός

4η αγωνιστική – 17η
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Αετός Ορφανού
Κεραυνός Πέρνης – Δόξα Κάτω Καμήλας
Κιλκισιακός – Πανδραμαϊκός
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης
Πανσερραϊκός – Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό: Ορφέας Puma Ξάνθης

5η αγωνιστική – 18η
Αετός Ορφανού – Δόξα Κάτω Καμήλας
Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Δόξα Θεολόγου – Πότου – Κεραυνός Πέρνης
Ορφέας Puma Ξάνθης – Κιλκισιακός
Νέστος Χρυσούπολης – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Πανσερραϊκός – Άρης Αβάτου
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου

6η αγωνιστική – 19η
Πανδραμαϊκός – Αετός Ορφανού
Δόξα Κάτω Καμήλας – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Ορφέας Puma Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης
Κιλκισιακός – Απόλλων Παραλιμνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός
Ρεπό: Άρης Αβάτου

7η αγωνιστική -20η
Αετός Ορφανού – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Ορφέας Puma Ξάνθης – Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Κάτω Καμήλας
Απόλλων Παραλιμνίου – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης
Άρης Αβάτου – Κιλκισιακός
Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης

8η αγωνιστική – 21η
Ορφέας Puma Ξάνθης – Αετός Ορφανού
Δόξα Θεολόγου – Πότου – Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός – Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Κάτω Καμήλας – Πανσερραϊκός
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Άρης Αβάτου
Κιλκισιακός – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης

9η αγωνιστική – 22η
Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης
Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Puma Ξάνθης
Πανσερραϊκός- Δόξα Θεολόγου – Πότου
Άρης Αβάτου- Πανδραμαϊκός
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Κεραυνός Πέρνης – Κιλκισιακός
Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας

10η αγωνιστική – 23η
Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Ορφανού
Νέστος Χρυσούπολης – Πανσερραϊκός
Ορφέας Puma Ξάνθης – Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας – Κιλκισιακός
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Κεραυνός Πέρνης
Ρεπό: Δόξα Θεολόγου – Πότου

11η αγωνιστική – 24η
Αετός Ορφανού – Πανσερραϊκός
Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Puma Ξάνθης
Κιλκισιακός – Δόξα Θεολόγου – Πότου
Κεραυνός Πέρνης – Πανδραμαϊκός
Δόξα Κάτω Καμήλας – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

12η αγωνιστική – 25η
Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού
Απόλλων Παραλιμνίου – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Νέστος Χρυσούπολης – Κιλκισιακός
Ορφέας Puma Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης
Δόξα Θεολόγου – Πότου – Ηρακλής Νέου Ζυγού
Πανδραμαϊκός – Δόξα Κάτω Καμήλας
Ρεπό: Πανσερραϊκός

13η αγωνιστική – 26η
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Άρης Αβάτου
Κιλκισιακός – Πανσερραϊκός
Κεραυνός Πέρνης – Απόλλων Παραλιμνίου
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας – Ορφέας Puma Ξάνθης
Δόξα Θεολόγου – Πότου – Πανδραμαϊκός
Ρεπό: Αετός Ορφανού

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική – 16η

ΑΟ Σειρήνα-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μακεδονικός
ΠΑΣ Φλώρινα-Μ. Αλέξ. Τρικάλων
Νίκη Αγκαθιάς-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας
Θερμαϊκός Θέρμης-Εδεσσαϊκός
Αστραπή Μεσοποταμίας-Αγροτικός Αστέρας
Θύελλα Σαρακηνών-Άρης Παλαιοχωρίου

Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας

2η αγωνιστική – 17η

Ποσειδών Μηχανιώνας-ΑΟ Σειρήνα
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Μακεδονικός-Νίκη Αγκαθιάς
Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Θερμαϊκός Θέρμης
ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Αστραπή Μεσοποταμίας
Εδεσσαϊκός-Άρης Παλαιοχωρίου
Αγροτικός Αστέρας-Θύελλα Σαρακηνών

Ρεπό: ΠΑΣ Φλώρινα

3η αγωνιστική – 18η

ΑΟ Σειρήνα-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΠΑΣ Φλώρινα-Ποσειδών Μηχανιώνας
Νίκη Αγκαθιάς-Αλμωπός Αριδαίας
Αστραπή Μεσοποταμίας-Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου-Μ. Αλέξ. Τρικάλων
Θύελλα Σαρακηνών-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας
Εδεσσαϊκός-Αγροτικός Αστέρας

Ρεπό: Θερμαϊκός Θέρμης

4η αγωνιστική – 19η

ΠΑΣ Φλώρινα-ΑΟ Σειρήνα
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Νίκη Αγκαθιάς
Ποσειδών Μηχανιώνας-Θερμαϊκός Θέρμης
Αλμωπός Αριδαίας-Αστραπή Μεσοποταμίας
Μακεδονικός-Θύελλα Σαρακηνών
Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Αγροτικός Αστέρας
ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Εδεσσαϊκός

Ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου

5η αγωνιστική – 20ή

ΑΟ Σειρήνα-Νίκη Αγκαθιάς
Θερμαϊκός Θέρμης-ΠΑΣ Φλώρινα
Αστραπή Μεσοποταμίας-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Άρης Παλαιοχωρίου-Ποσειδών Μηχανιώνας
Θύελλα Σαρακηνών-Αλμωπός Αριδαίας
Εδεσσαϊκός-Μακεδονικός
Μ. Αλέξ. Τρικάλων-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

6η αγωνιστική – 21η

Θερμαϊκός Θέρμης-ΑΟ Σειρήνα
Νίκη Αγκαθιάς-Αστραπή Μεσοποταμίας
ΠΑΣ Φλώρινα-Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θύελλα Σαρακηνών
Ποσειδών Μηχανιώνας-Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας-Εδεσσαϊκός
Μακεδονικός-Μ. Αλέξ. Τρικάλων

Ρεπό: ΠΟ Ν. Καλλικράτειας

7η αγωνιστική – 22η

ΑΟ Σειρήνα-Αστραπή Μεσοποταμίας
Άρης Παλαιοχωρίου-Θερμαϊκός Θέρμης
Θύελλα Σαρακηνών-Νίκη Αγκαθιάς
Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΣ Φλώρινα
Εδεσσαϊκός-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Ποσειδών Μηχανιώνας
Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Αλμωπός Αριδαίας

Ρεπό: Μακεδονικός

8η αγωνιστική – 23η

Άρης Παλαιοχωρίου-ΑΟ Σειρήνα
Αστραπή Μεσοποταμίας-Θύελλα Σαρακηνών
Θερμαϊκός Θέρμης-Αγροτικός Αστέρας
Νίκη Αγκαθιάς-Εδεσσαϊκός
ΠΑΣ Φλώρινα-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Μ. Αλέξ. Τρικάλων
Ποσειδών Μηχανιώνας-Μακεδονικός

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας

9η αγωνιστική – 24η

ΑΟ Σειρήνα-Θύελλα Σαρακηνών
Αγροτικός Αστέρας-Άρης Παλαιοχωρίου
Εδεσσαϊκός-Αστραπή Μεσοποταμίας
ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Θερμαϊκός Θέρμης
Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Νίκη Αγκαθιάς
Μακεδονικός-ΠΑΣ Φλώρινα
Αλμωπός Αριδαίας-Ποσειδών Μηχανιώνας

Ρεπό: ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών

10η αγωνιστική – 25η

Αγροτικός Αστέρας-ΑΟ Σειρήνα
Θύελλα Σαρακηνών-Εδεσσαϊκός
Άρης Παλαιοχωρίου-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας
Αστραπή Μεσοποταμίας-Μ. Αλέξ. Τρικάλων
Θερμαϊκός Θέρμης-Μακεδονικός
ΠΑΣ Φλώρινα-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Ποσειδών Μηχανιώνας

Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

11η αγωνιστική – 26η

ΑΟ Σειρήνα-Εδεσσαϊκός
ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Αγροτικός Αστέρας
Μ. Αλέξ. Τρικάλων-Θύελλα Σαρακηνών
Μακεδονικός-Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας-Θερμαϊκός Θέρμης
Ποσειδών Μηχανιώνας-Νίκη Αγκαθιάς
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΑΣ Φλώρινα

Ρεπό: Αστραπή Μεσοποταμίας

12η αγωνιστική – 27η

ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-ΑΟ Σειρήνα
Εδεσσαϊκός-Μ. Αλέξ. Τρικάλων
Αγροτικός Αστέρας-Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου-Αλμωπός Αριδαίας
Αστραπή Μεσοποταμίας-Ποσειδών Μηχανιώνας
Θερμαϊκός Θέρμης-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Νίκη Αγκαθιάς-ΠΑΣ Φλώρινα

Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

13η αγωνιστική – 28η

ΑΟ Σειρήνα-Μ. Αλέξ. Τρικάλων
Μακεδονικός-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας
Αλμωπός Αριδαίας-Αγροτικός Αστέρας
Ποσειδών Μηχανιώνας-Θύελλα Σαρακηνών
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Άρης Παλαιοχωρίου
ΠΑΣ Φλώρινα-Αστραπή Μεσοποταμίας
Νίκη Αγκαθιάς-Θερμαϊκός Θέρμης

Ρεπό: Εδεσσαϊκός

14η αγωνιστική 29η

Μακεδονικός-ΑΟ Σειρήνα
ΠΟ Ν. Καλλικράτειας-Αλμωπός Αριδαίας
Εδεσσαϊκός-Ποσειδών Μηχανιώνας
Αγροτικός Αστέρας-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών
Θύελλα Σαρακηνών-ΠΑΣ Φλώρινα
Άρης Παλαιοχωρίου-Νίκη Αγκαθιάς
Αστραπή Μεσοποταμίας-Θερμαϊκός Θέρμης

Ρεπό: Μ. Αλέξ. Τρικάλων

15η αγωνιστική – 30ή

Αλμωπός Αριδαίας-Μακεδονικός
Ποσειδών Μηχανιώνας-Μ. Αλέξ. Τρικάλων
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-ΠΟ Ν. Καλλικράτειας
ΠΑΣ Φλώρινα-Εδεσσαϊκός
Νίκη Αγκαθιάς-Αγροτικός Αστέρας
Θερμαϊκός Θέρμης-Θύελλα Σαρακηνών
Αστραπή Μεσοποταμίας-Άρης Παλαιοχωρίου

Ρεπό: ΑΟ Σειρήνα

3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική – 14η
ΑΣ Μετέωρα – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Αταλάντη – Ποταμιά
ΑΕ Καρίτσας – Δίας Δίου
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΟ Σελλάνων
Ατρόμητος Παλαμά – Αλμυρός
Θησέας Αγριάς – Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ηρακλής Λάρισας

2η αγωνιστική – 15η
Αταλάντη – ΑΣ Μετέωρα
Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΕ Καρίτσας
Ποταμιά – Διγενής Νεοχωρίου
Δίας Δίου – Ατρόμητος Παλαμά
ΑΟ Σελλάνων – Θησέας Αγριάς
Αλμυρός – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Πιερικός – Ηρακλής Λάρισας

3η αγωνιστική – 16η
ΑΣ Μετέωρα – ΑΕ Καρίτσας
Διγενής Νεοχωρίου – Αταλάντη
Ατρόμητος Παλαμά – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Θησέας Αγριάς – Ποταμιά
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Δίας Δίου
Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων
Πιερικός – Αλμυρός

4η αγωνιστική – 17η
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΣ Μετέωρα
ΑΕ Καρίτσας – Ατρόμητος Παλαμά
Αταλάντη – Θησέας Αγριάς
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ποταμιά – Ηρακλής Λάρισας
Δίας Δίου – Πιερικός
ΑΟ Σελλάνων – Αλμυρός

5η αγωνιστική – 18η
ΑΣ Μετέωρα – Ατρόμητος Παλαμά
Θησέας Αγριάς – Διγενής Νεοχωρίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΕ Καρίτσας
Ηρακλής Λάρισας – Αταλάντη
Πιερικός – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Αλμυρός – Ποταμιά
ΑΟ Σελλάνων – Δίας Δίου

6η αγωνιστική- 19η
Θησέας Αγριάς – ΑΣ Μετέωρα
Ατρόμητος Παλαμά – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Διγενής Νεοχωρίου – Ηρακλής Λάρισας
ΑΕ Καρίτσας – Πιερικός
Αταλάντη – Αλμυρός
Διαγόρας Στεφανοβικείου – ΑΟ Σελλάνων
Ποταμιά – Δίας Δίου

7η αγωνιστική – 20η
ΑΣ Μετέωρα- Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ηρακλής Λάρισας – Θησέας Αγριάς
Πιερικός – Ατρόμητος Παλαμά
Αλμυρός – Διγενής Νεοχωρίου
ΑΟ Σελλάνων – ΑΕ Καρίτσας
Δίας Δίου – Αταλάντη
Ποταμιά – Διαγόρας Στεφανοβικείου

8η αγωνιστική – 21η
Ηρακλής Λάρισας – ΑΣ Μετέωρα
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός
Θησέας Αγριάς – Αλμυρός
Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Σελλάνων
Διγενής Νεοχωρίου – Δίας Δίου
ΑΕ Καρίτσας – Ποταμιά
Αταλάντη – Διαγόρας Στεφανοβικείου

9η αγωνιστική – 22η
ΑΣ Μετέωρα – Πιερικός
Αλμυρός – Ηρακλής Λάρισας
ΑΟ Σελλάνων – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Δίας Δίου – Θησέας Αγριάς
Ποταμιά – Ατρόμητος Παλαμά
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Διγενής Νεοχωρίου
ΑΕ Καρίτσας -.Αταλάντη

10η αγωνιστική – 23η
Αλμυρός – ΑΣ Μετέωρα
Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων
Ηρακλής Λάρισας -Δίας Δίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ποταμιά
Θησέας Αγριάς – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ατρόμητος Παλαμά – Αταλάντη
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΕ Καρίτσας

11η αγωνιστική -24η
ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων
Δίας Δίου – Αλμυρός
Ποταμιά – Πιερικός
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Ηρακλής Λάρισας
Αταλάντη – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΕ Καρίτσας – Θησέας Αγριάς
Ατρόμητος Παλαμά – Διγενής Νεοχωρίου

12η αγωνιστική – 25η
Δίας Δίου – ΑΣ Μετέωρα
ΑΟ Σελλάνων – Ποταμιά
Αλμυρός – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Πιερικός – Αταλάντη
Ηρακλής Λάρισας – ΑΕ Καρίτσας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Διγενής Νεοχωρίου
Θησέας Αγριάς – Ατρόμητος Παλαμά

13η αγωνιστική -26η
ΑΣ Μετέωρα – Ποταμιά
Διαγόρας Στεφανοβικείου – Δίας Δίου
Αταλάντη – ΑΟ Σελλάνων
ΑΕ Καρίτσας – Αλμυρός
Διγενής Νεοχωρίου – Πιερικός
Ατρόμητος Παλαμά – Ηρακλής Λάρισας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Θησέας Αγριάς

4ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική – 15η
Τηλυκράτης 2014 – ΑΟ Ανατολής
Θιναλιακός – μακεδονικός Φούφα
Απόλλων Ευπαλίου – ΑΕ Λευκίμμης
ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΑΕ Μεσολογγίου
Αχερών Καναλακίου – Σούλι Παραμυθιάς
ΠΑΣ Πρέβεζας.- Ναυπακτιακός Αστέρας
Αναγέννηση Άρτας – Αστέρας Ιτέας

2η αγωνιστική – 16η
Θιναλιακός – Τηλυκράτης 2014
ΑΟ Ανατολής – Απόλλων Ευπαλίου
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕΠ Καραγιαννίων
ΑΕ Λευκίμμης- Αχερών Καναλακίου
ΑΕ Μεσολογγίου – ΠΑΣ Πρέβεζας
Σούλι Παραμυθιάς – Αναγέννηση Άρτας
Ναυπακτιακός Αστέρας – Αστέρας Ιτέας

3η αγωνιστική – 17η
Τηλυκράτης 2014 – Απόλλων Ευπαλίου
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Θιναλιακός
Αχερών Καναλακίου – ΑΟ Ανατολής
ΠΑΣ Πρέβεζας – Μακεδονικός Φούφα
Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Λευκίμμης
Αστέρας Ιτέας – ΑΕ Μεσολογγίου
Ναυπακτιακός Αστέρας – Σούλι Παραμυθιάς

4η αγωνιστική – 18η
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Τηλυκράτης 2014
Απόλλων Ευπαλίου – Αχερών Καναλακίου
Θιναλιακός – ΠΑΣ Πρέβεζας
ΑΟ Ανατολής – Αναγέννηση Άρτας
Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Ιτέας
ΑΕ Λευκίμμης – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΕ Μεσολογγίου – Σούλι Παραμυθιάς

5η αγωνιστική – 19η
Τηλυκράτης 2014 – Αχερών Καναλακίου
ΠΑΣ Πρέβεζας – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Αναγέννηση Άρτας – Απόλλων Ευπαλίου
Αστέρας Ιτέας – Θιναλιακός
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΟ Ανατολής
Σούλι Παραμυθιάς – Μακεδονικός Φούφα
ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΕ Λευκίμμης

6η αγωνιστική – 20η
ΠΑΣ Πρέβεζας – Τηλυκράτης 2014
Αχερών Καναλακίου – Αναγέννηση Άρτας
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Αστέρας Ιτέας
Απόλλων Ευπαλίου – Ναυπακτιακός Αστέρας
Θιναλιακός – Σούλι Παραμυθιάς
ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Μεσολογγίου
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Λευκίμμης

7η αγωνιστική – 21η
Τηλυκράτης 2014 – Αναγέννηση Άρτας
Αστέρας Ιτέας – ΠΑΣ Πρέβεζας
Ναυπακτιακός Αστέρας – Αχερών Καναλακίου
Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕΠ Καραγιαννίων
ΑΕ Μεσολογγίου – Απόλλων Ευπαλίου
ΑΕ Λευκίμμης – Θιναλιακός
Μακεδονικός Φούφα – ΑΟ Ανατολής

8η αγωνιστική – 22η
Αστέρας Ιτέας – Τηλυκράτης 2014
Αναγέννηση Άρτας – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΠΑΣ Πρέβεζας – Σούλι Παραμυθιάς
Αχερών Καναλακίου – ΑΕ Μεσολογγίου
ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΑΕ Λευκίμμης
Απόλλων Ευπαλίου – Μακεδονικός Φούφα
Θιναλιακός – ΑΟ Ανατολής

9η αγωνιστική – 22η
Τηλυκράτης 2014 – Ναυπακτιακός Αστέρας
Σούλι Παραμυθιάς – Αστέρας Ιτέας
ΑΕ Μεσολογγίου – Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Λευκίμμης – ΠΑΣ Πρέβεζας
Μακεδονικός Φούφα – Αχερών Καναλακίου
ΑΟ Ανατολής – ΑΕΠ Καραγιαννίων
Απόλλων Ευπαλίου – Θιναλιακός

10η αγωνιστική – 23η
Σούλι Παραμυθιάς – Τηλυκράτης 2014
Ναυπακτιακός Αστέρας – ΑΕ Μεσολογγίου
Αστέρας Ιτέας – ΑΕ Λευκίμμης
Αναγέννηση Άρτας – Μακεδονικός Φούφα
ΠΑΣ Πρέβεζας – ΑΟ Ανατολής
Αχερών Καναλακίου – Θιναλιακός
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Απόλλων Ευπαλίου

11η αγωνιστική – 24η
Τηλυκράτης 2014 – ΑΕ Μεσολογγίου
ΑΕ Λευκίμμης – Σούλι Παραμυθιάς
Μακεδονικός Φούφα – Ναυπακτιακός Αστέρας
ΑΟ Ανατολής – Αστέρας Ιτέας
Θιναλιακός – Αναγέννηση Άρτας
Απόλλων Ευπαλίου – ΠΑΣ Πρέβεζας
Αχερών Καναλακίου – ΑΕΠ Καραγιαννίων

12η αγωνιστική – 25η
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης 2014
ΑΕ Μεσολογγίου – Μακεδονικός Φούφα
Σούλι Παραμυθιάς – ΑΟ Ανατολής
Ναυπακτιακός Αστέρας – Θιναλιακός
Αστέρας Ιτέας – Απόλλων Ευπαλίου
Αναγέννηση Άρτας – ΑΕΠ Καραγιαννίων
ΠΑΣ Πρέβεζας – Αχερών Καναλακίου

13η αγωνιστική – 26η
Τηλυκράτης 2014 – Μακεδονικός Φούφα
ΑΟ Ανατολής – ΑΕ Λευκίμμης
Θιναλιακός – ΑΕ Μεσολογγίου
Απόλλων Ευπαλίου – Σούλι Παραμυθιάς
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Ναυπακτιακός Αστέρας
Αχερών Καναλακίου – Αστέρας Ιτέας
Αναγέννηση Άρτας – ΠΑΣ Πρέβεζας

5ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική – 14η
ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – Σ Άνω Μεράς
ΑΠΟ Ακράτητος – Κηφισιά
Εθνικός – Φωστήρας
ΑΕ Μοσχάτου – ΑΟ Πανθηραϊκός
Θύελλα Καμαρίου – Ερμής Κορυδαλλού
Ηλυσιακός – Καλλιθέα
Κερατσίνι – ΑΣ Αγίων Αναργύρων

2η αγωνιστική – 15η
ΑΠΟ Ακράτητος – ΑΟ Αγίου Ιερόθεου
ΑΣ Άνω Μεράς – Εθνικός
Κηφισιά – ΑΕ Μοσχάτου
Φωστήρας – Θύελλα Καμαρίου
ΑΟ Πανθηραϊκός – Ηλυσιακός
Ερμής Κορυδαλλού – Κερατσίνι
Καλλιθέα – ΓΣ Αγίων Αναργύρων

3η αγωνιστική – 16η
ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – Εθνικός
ΑΕ Μοσχάτου – ΑΠΟ Ακράτητος
Θύελλα Καμαρίου – ΑΣ Άνω Μεράς
Ηλυσιακός – Κηφισιά
Κερατσίνι – Φωστήρας
ΓΣ Αγίων Αναργύρων – ΑΟ Πανθηραϊκός
Καλλιθέα – Ερμής Κορυδαλλού

4η αγωνιστική – 17η
ΑΕ Μοσχάτου – ΑΟ Αγίου Ιερόθεου
Εθνικός – Θύελλα Καμαρίου
ΑΠΟ Ακράτητος – Ηλυσιακός
ΑΣ Άνω Μεράς- Κερατσίνι
Κηφισιά – ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Φωστήρας – Καλλιθέα
ΑΟ Πανθηραϊκός – Ερμής Κορυδαλλού

5η αγωνιστική – 18η
ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – Θύελλα Καμαρίου
Ηλυσιακός – ΑΕ Μοσχάτου
Κερατσίνι – Εθνικός
ΓΣ Αγίων Αναργύρων – ΑΠΟ Ακράτητος
Καλλιθέα – ΑΣ Άνω Μεράς
Ερμής Κορυδαλλού – Κηφισιά
ΑΟ Πανθηραϊκός – Φωστήρας

6η αγωνιστική – 29η
Ηλυσιακός – ΑΟ Αγίου Ιερόθεου
Θύελλα Καμαρίου – Κερατσίνι
ΑΕ Μοσχάτου – ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Εθνικός – Καλλιθέα
ΑΠΟ Ακράτητος – Ερμής Κορυδαλλού
ΑΣ Άνω Μεράς – ΑΟ Πανθηραϊκός
Κηφισιά – Φωστήρας

7η αγωνιστική – 20η
ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – Κερατσίνι
ΓΣ Αγίων Αναργύρων – Ηλυσιακός
Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου
Ερμής Κορυδαλλού – ΑΕ Μοσχάτου
ΑΟ Πανθηραϊκός – Εθνικός
Φωστήρας – ΑΠΟ Ακράτητος
Κηφισιά – ΑΣ Άνω Μεράς

8η αγωνιστική -21η
ΓΣ Αγίων Αναργύρων – ΑΟ Αγίου Ιερόθεου
Κερατσίνι – Καλλιθέα
Ηλυσιακός – Ερμής Κορυδαλλού
Θύελλα Καμαρίου – ΑΟ Πανθηραϊκός
ΑΕ Μοσχάτου – Φωστήρας
Εθνικός – Κηφισιά
ΑΠΟ Ακράτητος – ΑΣ Άνω Μεράς

9η αγωνιστική – 22η
ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – Καλλιθέα
Ερμής Κορυδαλλού – ΑΣ Αγίων Αναργύρων
ΑΟ Πανθηραϊκός – Κερατσίνι
Φωστήρας – Ηλυσιακός
Κηφισιά – Θύελλα Καμαρίου
ΑΣ Άνω Μεράς – ΑΕ Μοσχάτου
Εθνικός – ΑΠΟ Ακράτητος

10η αγωνιστική – 23η
Ερμής Κορυδαλλού – ΑΟ Αγίου Ιερόθεου
Καλλιθέα – ΑΟ Πανθηραϊκός
ΓΣ Αγίων Αναργύρων – Φωστήρας
Κερατσίνι – Κηφισιά
Ηλυσιακός – ΑΣ Άνω Μεράς
Θύελλα Καμαρίου – ΑΠΟ Ακράτητος
ΑΕ Μοσχάτου – Εθνικός

11η αγωνιστική – 24η
ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – ΑΟ Πανθηραϊκός
Φωστήρας – Ερμής Κορυδαλλού
Κηφισιά – Καλλιθέα
ΑΣ Άνω Μεράς – ΓΣ Αγίων Αναργύρων
ΑΠΟ Ακράτητος- Κερατσίνι
Εθνικός – Ηλυσιακός
Θύελλα Καμαρίου – ΑΕ Μοσχάτου

12η αγωνιστική – 25η
Φωστήρας – ΑΟ Αγίου Ιερόθεου
ΑΟ Πανθηραϊκός – Κηφισιά
Ερμής Κορυδαλλού – ΑΣ Άνω Μεράς
Καλλιθέα – ΑΠΟ Ακράτητος
ΓΣ Αγίων Αναργύρων – Εθνικός
Κερατσίνι – ΑΕ Μοσχάτου
Ηλυσιακός – Θύελλα Καμαρίου

13η αγωνιστική – 26η
ΑΟ Αγίου Ιερόθεου – Κηφισιά
ΑΣ Άνω Μεράς – Φωστήρας
ΑΠΟ Ακράτητος-ΑΟ Πανθηραϊκός
Εθνικός – Ερμής Κορυδαλλού
ΑΕ Μοσχάτου – Καλλιθέα
Θύελλα Καμαρίου – ΓΣ Αγίων Αναργύρων
Κερατσίνι -Ηλυσιακός

6ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική – 14η
Παλληνιακός – ΑΣ Ρόδος
Παναρκαδικός – ΑΣ Κόρινθος 2006
ΑΟ Νέας Αρτάκης – ΑΟ Υπάτου
ΠΑΣ Κιθαιρών- Θύελλα Ραφήνας
Αχαρναϊκός – ΑΕΚ Τρίπολης
Αήττητος Σπάτων – ΓΣ Μαρκό
Ρεπό: Αιολικός

2η αγωνιστική – 15η
Αιολικός – Παλληνιακός
ΑΣ Ρόδος – Παναρκαδικός
ΑΣ Κόρινθος 2006 – ΠΑΣ Κιθαιρών
ΑΟ Υπάτου- Αχαρναϊκός
Θύελλα Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων
ΑΕΚ Τρίπολης- ΓΣ Μαρκό
Ρεπό: ΑΟ Νέας Αρτάκης

3η αγωνιστική- 16η
Παλληνιακός – Παναρκαδικός
ΑΟ Νέας Αρτάκης -Αιολικός
ΠΑΣ Κιθαιρών -ΑΣ Ρόδος
Αήττητος Σπάτων -ΑΣ Κόρινθος 2006
ΓΣ Μαρκό – ΑΟ Υπάτου
ΑΕΚ Τρίπολης – Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Αχαρναϊκός

4η αγωνιστική – 17η
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Παλληνιακός
Παναρκαδικός – ΠΑΣ Κιθαιρών
Αιολικός – Αχαρναϊκός
ΑΣ Ρόδος – Αήττητος Σπάτων
ΑΣ Κόρινθος 2006 – ΑΕΚ Τρίπολης
ΑΟ Υπάτου – Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: ΓΣ Μαρκό

5η αγωνιστική – 18η
Παλληνιακός – ΠΑΣ Κιθαιρών
Αχαρναϊκός – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Αήττητος Σπάτων – Παναρκαδικός
ΓΣ Μαρκό – Αιολικός
ΑΕΚ Τρίπολης – ΑΣ Ρόδος
ΑΟ Υπάτου – ΑΣ Κόρινθος 2006
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

6η αγωνιστική – 19η
Αχαρναϊκός – Παλληνιακός
ΠΑΣ Κιθαιρών- Αήττητος Σπάτων
ΑΟ Νέας Αρτάκης – ΓΣ Μαρκό
Παναρκαδικός – ΑΕΚ Τρίπολης
Αιολικός – Θύελλα Ραφήνας
ΑΣ Ρόδος – ΑΟ Υπάτου
Ρεπό: ΑΣ Κόρινθος 2006

7η αγωνιστική- 20η
Παλληνιακός – Αήττητος Σπάτων
ΓΣ Μαρκό- Αχαρναϊκός
ΑΕΚ Τρίπολης – ΠΑΣ Κιθαιρών
Θύελλα Ραφήνας – ΑΟ Νέας Αρτάκης
ΑΟ Υπάτου – Παναρκαδικός
ΑΣ Κόρινθος 2006 – Αιολικός
Ρεπό: ΑΣ Ρόδος

8η αγωνιστική – 21η
ΓΣ Μαρκό – Παλληνιακός
Αήττητος Σπάτων – ΑΕΚ Τρίπολης
Αχαρναϊκός- Θύελλα Ραφήνας
ΠΑΣ Κιθαιρών – ΑΟ Υπάτου
ΑΟ Νέας Αρτάκης -ΑΣ Κόρινθος 2006
Αιολικός – ΑΣ Ρόδος
Ρεπό: Παναρκαδικός

9η αγωνιστική – 22η
Παλληνιακός – ΑΕΚ Τρίπολης
Θύελλα Ραφήνας – ΓΣ Μαρκό
ΑΟ Υπάτου – Αήττητος Σπάτων
ΑΣ Κόρινθος 2006 – Αχαρναϊκός
ΑΣ Ρόδος – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Παναρκαδικός – Αιολικός
Ρεπό: ΠΑΣ Κιθαιρών

10η αγωνιστική – 23η
Θύελλα Ραφήνας – Παλληνιακός
ΑΕΚ Τρίπολης – ΑΟ Υπάτου
ΓΣ Μαρκό – ΑΣ Κόρινθος 2006
Αχαρναϊκός – ΑΣ Ρόδος
ΠΑΣ Κιθαιρών – Αιολικός
ΑΟ Νέας Αρτάκης – Παναρκαδικός
Ρεπό:Αήττητος Σπάτων

11η αγωνιστική – 24η
Παλληνιακός – ΑΟ Υπάτου
ΑΣ Κόρινθος 2006 – Θύελλα Ραφήνας
ΑΣ Ρόδος – ΓΣ Μαρκό
Αιολικός – Αήττητος Σπάτων
Παναρκαδικός – Αχαρναϊκός
ΠΑΣ Κιθαιρών – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Ρεπό: ΑΕΚ Τρίπολης

12η αγωνιστική – 25η
ΑΣ Κόρινθος 2006 – Παλληνιακός
Θύελλα Ραφήνας – ΑΣ Ρόδος
ΑΕΚ Τρίπολης – Αιολικός
ΓΣ Μαρκό- Παναρκαδικός
Αήττητος Σπάτων – ΑΟ Νέας Αρτάκης
Αχαρναϊκός – ΠΑΣ Κιθαιρών
Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

13η αγωνιστική – 26η
ΑΣ Ρόδος – ΑΣ Κόρινθος 2006
Αιολικός – ΑΟ Υπάτου
Παναρκαδικός – Θύελλα Ραφήνας
ΑΟ Νέας Αρτάκης – ΑΕΚ Τρίπολης
ΠΑΣ Κιθαιρών – ΓΣ Μαρκό
Αήττητος Σπάτων – Αχαρναϊκός
Ρεπό: Παλληνιακός

7ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική – 14η
ΠΟ Η Σπάρτη – ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΟ Τσιλιβί
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Διαβολιτσίου
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Παναργειακός
Ναύπλιο 2017- Θύελλα Πατρών
ΑΕ Ερμιονίδας – Πανγυθεατικός
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Πανηλειακός

2η αγωνιστική – 15η
Διαγόρας Βραχνέικων – ΠΟ Η Σπάρτη
ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΟ Τσιλιβί – Ολυμπιακός Ζαχάρως
ΑΟ Διαβολιτσίου – Ναύπλιο 2017
Παναργειακός – ΑΕ Ερμιονίδας
Θύελλα Πατρών – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Πανγυθεατικός – Πανηλειακός

3η αγωνιστική – 16η
ΠΟ Η Σπάρτη – Αστέρας Βλαχιώτη
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Διαγόρας Βραχνέικων
Ναύπλιο 2017 – ΠΑΟ Βάρδας
ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΟ Τσιλιβί
ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Διαβολιτσίου
Πανηλειακός – Παναργειακός
Πανγυθεατικός – Θύελλα Πατρών

4η αγωνιστική – 17η
Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΠΟ Η Σπάρτη
Αστέρας Βλαχιώτη – Ναύπλιο 2017
Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΕ Ερμιονίδας
ΠΑΟ Βάρδας – ΑΠΣ Ζάκυνθος
ΑΟ Τσιλιβί – Πανηλειακός
ΑΟ Διαβολιτσίου – Πανγυθεατικός
Παναργειακός – Θύελλα Πατρών

5η αγωνιστική – 18η
ΠΟ Η Σπάρτη – Ναύπλιο 2017
ΑΕ Ερμιονίδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Αστέρας Βλαχιώτη
Πανηλειακός – Διαγόρας Βραχνέικων
Πανγυθεατικός – ΠΑΟ Βάρδας
Θύελλα Πατρών – ΑΟ Τσιλιβί
Παναργειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου

6η αγωνιστική – 19η
ΑΕ Ερμιονίδας – ΠΟ Η Σπάρτη
Ναύπλιο 2017 – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανηλειακός
Αστέρας Βλαχιώτη- Πανγυθεατικός
Διαγόρας Βραχνέικων – Θύελλα Πατρών
ΠΑΟ Βάρδας – Παναργειακός
ΑΟ Τσιλιβί – ΑΟ Διαβολιτσίου

7η αγωνιστική – 20η
ΠΟ Η Σπάρτη – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Πανηλειακός – ΑΕ Ερμιονίδας
Πανγυθεατικός – Ναύπλιο 2017
Θύελλα Πατρών – Ολυμπιακός Ζαχάρως
Παναργειακός – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΟ Διαβολιτσίου – Διαγόρας Βραχνέικων
ΑΟ Τσιλιβί – ΠΑΟ Βάρδας

8η αγωνιστική – 21η
Πανηλειακός – ΠΟ Η Σπάρτη
ΑΠΣ Ζάκυνθος- Πανγυθεατικός
ΑΕ Ερμιονίδας – Θύελλα Πατρών
Ναύπλιο 2017 – Παναργειακός
Ολυμπιακός Ζαχάρως – ΑΟ Διαβολιτσίου
Αστέρας Βλαχιώτη-ΑΟ Τσιλιβί
Διαγόρας Βραχνέικων – ΠΑΟ Βάρδας

9η αγωνιστική – 22η
ΠΟ Η Σπάρτη – Πανγυθεατικός
Θύελλα Πατρών – Πανηλειακός
Παναργειακός – ΑΠΣ Ζάκυνθος
ΑΟ Διαβολιτσίου – ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Τσιλιβί – Ναύπλιο 2017
ΠΑΟ Βάρδας – Ολυμπιακός Ζαχάρως
Αστέρας Βλαχιώτη – Διαγόρας Βραχνέικων

10η αγωνιστική – 23η
Θύελλα Πατρών – ΠΟ Η Σπάρτη
Πανγυθεατικός – Παναργειακός
Πανηλειακός – ΑΟ Διαβολιτσίου
ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΟ Τσιλιβί
ΑΕ Ερμιονίδας – ΠΑΟ Βάρδας
Ναύπλιο 2017 – Διαγόρας Βραχνέικων
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Αστέρας Βλαχιώτη

11η αγωνιστική – 24η
ΠΟ Η Σπάρτη – Παναργειακός
ΑΟ Διαβολιτσίου – Θύελλα Πατρών
ΑΟ Τσιλιβί – Πανγυθεατικός
ΠΑΟ Βάρδας – Πανηλειακός
Διαγόρας Βραχνέικων – ΑΠΣ Ζάκυνθος
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΕ Ερμιονίδας
Ναύπλιο 2017 – Ολυμπιακός Ζαχάρως

12η αγωνιστική – 25η
ΑΟ Διαβολιτσίου – ΠΟ Η Σπάρτη
Παναργειακός – ΑΟ Τσιλιβί
Θύελλα Πατρών – ΠΑΟ Βάρδας
Πανγυθεατικός – Διαγόρας Βραχνέικων
Πανηλειακός – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΠΣ Ζάκυνθος – Ολυμπιακός Ζαχάρως
ΑΕ Ερμιονίδας – Ναύπλιο 2017

13η αγωνιστική – 26η
ΠΟ Η Σπάρτη – ΑΟ Τσιλιβί
ΠΑΟ Βάρδας – ΑΟ Διαβολιτσίου
Διαγόρας Βραχνέικων – Παναργειακός
Αστέρας Βλαχιώτη – Θύελλα Πατρών
Ολυμπιακός Ζαχάρως – Πανγυθεατικός
Ναύπλιο 2017 – Πανηλειακός
ΑΠΣ Ζάκυνθος – ΑΕ Ερμιονίδας

8ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική – 10η
ΠΟ Ατσαλένιος – ΑΟ Επισκοπής
Πανακρωτηριακός – Ηρόδοτος
Γιούχτας – ΑΟ Αγίου Νικολάου
Ρεθυμνιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ρεπό: Ο Πόρου

2η αγωνιστική – 11η
ΑΟ Επισκοπής – Πανακρωτηριακός
ΑΟ Πόρου – ΠΟ Ατσαλένιος
ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ηρόδοτος – Ρεθυμνιακός
Ρεπό: Γιούχτας

3η αγωνιστική – 12η
ΠΟ Ατσαλένιος – Πανακρωτηριακός
Γιούχτας – ΑΟ Πόρου
Ρεθυμνιακός – ΑΟ Επισκοπής
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Ηρόδοτος
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

4η αγωνιστική – 13η
ΑΟ Επισκοπής – ΑΟ Αγίου Νικολάου
ΑΟ Πόρου – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Πανακρωτηριακός – Ρεθυμνιακός
Γιούχτας – ΠΟ Ατσαλένιος
Ρεπό: Ηρόδοτος

5η αγωνιστική – 14η
ΠΟ Ατσαλένιος – Ρεθυμνιακός
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Γιούχτας
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Πανακρωτηριακός
Ηρόδοτος – ΑΟ Πόρου
Ρεπό: ΑΟ Επισκοπής

6η αγωνιστική – 15η
ΑΟ Πόρου – ΑΟ Επισκοπής
Γιούχτας – Ηρόδοτος
Ρεθυμνιακός – ΑΟ Αγίου Νικολάου
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΠΟ Ατσαλένιος
Ρεπό: Πανακρωτηριακός

7η αγωνιστική – 16η
ΑΟ Επισκοπής – Γιούχτας
Πανακρωτηριακός – ΑΟ Πόρου
ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΠΟ Ατσαλένιος
Ηρόδοτος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ρεπό: Ρεθυμνιακός

8η αγωνιστική – 17η
ΠΟ Ατσαλένιος – Ηρόδοτος
Γιούχτας – Πανακρωτηριακός
Ρεθυμνιακός – ΑΟ Πόρου
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΟ Επισκοπής
Ρεπό: ΑΟ Αγίου Νικολάου

9η αγωνιστική – 18η
ΑΟ Πόρου – ΑΟ Αγίου Νικολάου
Πανακρωτηριακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ρεθυμνιακός – Γιούχτας
Ηρόδοτος – ΑΟ Επισκοπής
Ρεπό: ΠΟ Ατσαλένιος

ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Facebook

Πυράκανθος | Κάρβουνα, Μπρικέτες, Πέλλετ, Υγραέριο, Καυσόξυλα, Προσάναμμα

ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ


Advertisement

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΡΘΡΑ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ