ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ
Super League 2 | Football League
Super League 2 | Football League

ΝΕΟΙ FL – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Νέων της Football League

Το μεσημέρι της Πέμπτης (15/11) πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος Νέων της Football League και προέκυψε το πρόγραμμα σε 1ο και 2ο όμιλο.

Το μεσημέρι της Πέμπτης (15/11) πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος Νέων της Football League και προέκυψε το πρόγραμμα σε 1ο και 2ο όμιλο.

Το πρωτάθλημα είναι να ξεκινήσει στις 25 Νοεμβρίου. Οι ημιτελικοί θα διεξαχθούν στις 31 Μαρτίου και τα ζευγάρια θα είναι ο πρώτος του 1ου ομίλου και ο δεύτερος του 2ου ομίλου και ο πρώτος τους 2ου ομίλου με τον δεύτερο του 1ου ομίλου.

Τα ματς θα είναι νοκ άουτ στην έδρα των πρώτων κάθε ομίλου, ενώ ο τελικός θα πραγματοποιηθεί σε ουδέτερο γήπεδο στις 14 Απριλίου.

Πρωτάθλημα Νέων Football League
Περίοδος 2018-2019

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου ομίλου

1η Αγωνιστική (25/11/18) – 8η (27/1/19)
Εργοτέλης-Σπάρτη
Τρίκαλα-Παναχαϊκή
Πλατανιάς-Ηρόδοτος
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Αήττητος Σπάτων

2η Αγωνιστική (2/12/18) – 9η (3/2/2019)
Τρίκαλα-Εργοτέλης
Σπάρτη-Πλατανιας
Παναχαϊκή-ΑΟΧ/Κισσαμικός
Αήττητος-Ηρόδοτος

3η Αγωνιστική (9/12/18) – 10η (10/2/19)
Εργοτέλης-Πλατανιας
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Τρίκαλα
Αήττητος-Σπάρτη
Ηρόδοτος-Παναχαϊκή

4η Αγωνιστική (16/12/18) – 11η (17/2/19)
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Εργοτέλης
Πλατανιάς-Αήττητος Σπάτων
Τρίκαλα-Ηρόδοτος
Σπάρτη-Παναχαϊκή

5η Αγωνιστική (6/1/19) – 12η (24/2/19)
Εργοτέλης-Αήττητος Σπάτων
Ηρόδοτος-ΑΟΧ/Κισσαμικός
Παναχαϊκή-Πλατανιας
Σπάρτη-Τρίκαλα

6η Αγωνιστική (13/1/19) – 13η (3/3/19)
Ηρόδοτος-Εργοτέλης
Αήττητος-Παναχαϊκή
ΑΟΧ/Κισσαμικός-Σπάρτη
Πλατανιάς-Τρίκαλα

7η Αγωνιστική (20/1/19) – 14η (10/3/19)
Παναχαϊκή-Εργοτέλης
Σπάρτη-Ηρόδοτος
Τρίκαλα-Αήττητος Σπάτων
Πλατανιάς-ΑΟΧ/Κισσαμικός

Αναλυτικά, το πρόγραμμα του 2ου όμιλου

1η Αγωνιστική (25/11/18) – 8η (27/1/19)
Απόλλων Λάρισας-Δόξα Δράμας
Κέρκυρα-Καραϊσκάκης
Βόλος-Απόλλων Πόντου
Ηρακλής-Αιγινιακός

2η Αγωνιστική (2/12/18) – 9η (3/2/19)
Κέρκυρα-Απόλλων Λάρισας
Δόξα Δράμας-Βόλος
Καραϊσκάκης-Ηρακλής
Αιγινιακός-Απόλλων Πόντου

3η Αγωνιστική (9/12/18) – 10η (19/2/19)
Απόλλων Λάρισας-Βόλος
Ηρακλής-Κέρκυρα
Αιγινιακός-Δόξα Δράμας
Απόλλων Πόντου-Καραϊσκάκης

4η Αγωνιστική (16/12/18) – 11η (17/2/19)
Ηρακλής-Απόλλων Λάρισας
Βόλος-Αιγινιακός
Κέρκυρα-Απόλλων Πόντου
Δόξα Δράμας-Καραϊσκάκης

5η Αγωνιστική (6/1/19) – 12η (24/2/19)
Απόλλων Λάρισας-Αιγινιακός
Απόλλων Πόντου-Ηρακλής
Καραϊσκάκης-Βόλος
Δόξα Δράμας-Κέρκυρα

6η Αγωνιστική (13/1/19) – 13η (3/3/19)
Απόλλων Πόντου-Απόλλων Λάρισας
Αιγινιακός-Καραϊσκάκης
Ηρακλής-Δόξα Δράμας
Βόλος-Κέρκυρα

7η Αγωνιστική (20/1/19) – 14η (10/3/19)
Καραϊσκάκης-Απόλλων Λάρισας
Δόξα Δράμας- Απόλλων Πόντου
Κέρκυρα-Αιγινιακός
Βόλος-Ηρακλής

ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Facebook

Advertisement
Advertisement

ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ


Advertisement

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΝΕΟΙ FL – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

x

Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στο διαδίκτυο. Συμφωνώντας αποδεχτείτε τη χρήση των cookies σύμφωνα με την πολιτική cookie.