ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ

ΑΡΘΡΑ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ

Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής!

Δείτε αναλυτικά τις αγωνιστικές του 1ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής.

Δείτε αναλυτικά τις αγωνιστικές του 1ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής.

1η αγωνιστική 14η

Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΟ Καβάλα

Εθνικός Σιδηροκάστρου-ΠΑΟ Κοσμίου

Κεραυνός Πέρνης-Ασπίδα Ξάνθης

Αετός Ορφανού-Ορφέας Ξάνθης

Άρης Αβάτου-Εθνικός Αλεξ.

Αλέξανδρος Κιλκίς-Νέστος Χρυσούπολης

Πανσερραϊκός-ΑΕ Καλαμπακίου

 

2η αγωνιστική 15η

Εθνικός Σιδηροκάστρου-Απόλλων Παραλιμνίου

ΑΟ Καβάλα-Κεραυνός Πέρνης

ΠΑΟ Κοσμίου-Αετός Ορφανού

Ασπίδα Ξάνθης-Άρης Αβάτου

Ορφέας Ξάνθης-Αλέξανδρος Κιλκίς

Εθνικός Αλεξ.-Πανσερραϊκός

Νέστος Χρυσούπολης-ΑΕ Καλαμπακίου

 

3η αγωνιστική 16η

Απόλλων Παραλιμνίου-Κεραυνός Πέρνης

Αετός Ορφανού-Εθνικός Σιδηροκάστρου

Άρης Αβάτου-ΑΟ Καβάλα

Αλέξανδρος Κιλκίς-ΠΑΟ Κοσμίου

Πανσερραϊκός-Ασπίδα Ξάνθης

ΑΕ Καλαμπακίου-Ορφέας Ξάνθης

Νέστος Χρυσούπολης-Εθνικός Αλεξ.

 

4η αγωνιστική 17η

Αετός Ορφανού-Απόλλων Παραλιμνίου

Κεραυνός Πέρνης-Άρης Αβάτου

Εθνικός Σιδηροκάστρου-Αλέξανδρος Κιλκίς

ΑΟ Καβάλα-Πανσερραϊκός

ΠΑΟ Κοσμίου-ΑΕ Καλαμπακίου

Ασπίδα Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης

Ορφέας Ξάνθης-Εθνικός Αλεξ.

 

5η αγωνιστική 18η

Απόλλων Παραλιμνίου-Άρης Αβάτου

Αλέξανδρος Κιλκίς-Αετός Ορφανού

Πανσερραϊκός-Κεραυνός Πέρνης

ΑΕ Καλαμπακίου-Εθνικός Σιδηροκάστρου

Νέστος Χρυσούπολης-ΑΟ Καβάλα

Εθνικός Αλεξ.-ΠΑΟ Κοσμίου

Ορφέας Ξάνθης-Ασπίδα Ξάνθης

 

6η αγωνιστική 19η

Αλέξανδρος Κιλκίς-Απόλλων Παραλιμνίου

Άρης Αβάτου-Πανσερραϊκός

Αετός Ορφανού-ΑΕ Καλαμπακίου

Κεραυνός Πέρνης-Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Σιδηροκάστρου-Εθνικός Αλεξ.

ΑΟ Καβάλα-Ορφέας Ξάνθης

ΠΑΟ Κοσμίου-Ασπίδα Ξάνθης

 

7η αγωνιστική 20ή

Απόλλων Παραλιμνίου-Πανσερραϊκός

ΑΕ Καλαμπακίου-Αλέξανδρος Κιλκίς

Νέστος Χρυσούπολης-Άρης Αβάτου

Εθνικός Αλεξ.-Αετός Ορφανού

Ορφέας Ξάνθης-Κεραυνός Πέρνης

Ασπίδα Ξάνθης-Εθνικός Σιδηροκάστρου

ΠΑΟ Κοσμίου-ΑΟ Καβάλα

 

8η αγωνιστική 21η

ΑΕ Καλαμπακίου-Απόλλων Παραλιμνίου

Πανσερραϊκός-Νέστος Χρυσούπολης

Αλέξανδρος Κιλκίς-Εθνικός Αλεξ.

Άρης Αβάτου-Ορφέας Ξάνθης

Αετός Ορφανού-Ασπίδα Ξάνθης

Κεραυνός Πέρνης-ΠΑΟ Κοσμίου

Εθνικός Σιδηροκάστρου-ΑΟ Καβάλα

 

9η αγωνιστική 22η

Απόλλων Παραλιμνίου-Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Αλεξ.-ΑΕ Καλαμπακίου

Ορφέας Ξάνθης-Πανσερραϊκός

Ασπίδα Ξάνθης-Αλέξανδρος Κιλκίς

ΠΑΟ Κοσμίου-Άρης Αβάτου

ΑΟ Καβάλα-Αετός Ορφανού

Κεραυνός Πέρνης-Εθνικός Σιδηροκάστρου

 

10η αγωνιστική 23η

Εθνικός Αλεξ.-Απόλλων Παραλιμνίου

Νέστος Χρυσούπολης-Ορφέας Ξάνθης

ΑΕ Καλαμπακίου-Ασπίδα Ξάνθης

Πανσερραϊκός-ΠΑΟ Κοσμίου

Αλέξανδρος Κιλκίς-ΑΟ Καβάλα

Άρης Αβάτου-Εθνικός Σιδηροκάστρου

Αετός Ορφανού-Κεραυνός Πέρνης

 

11η αγωνιστική 24η

Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης

Ασπίδα Ξάνθης-Εθνικός Αλεξ.

ΠΑΟ Κοσμίου-Νέστος Χρυσούπολης

ΑΟ Καβάλα-ΑΕ Καλαμπακίου

Εθνικός Σιδηροκάστρου-Πανσερραϊκός

Κεραυνός Πέρνης-Αλέξανδρος Κιλκίς

Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού

 

12η αγωνιστική 25η

Ασπίδα Ξάνθης-Απόλλων Παραλιμνίου

Ορφέας Ξάνθης-ΠΑΟ Κοσμίου

Εθνικός Αλεξ.-ΑΟ Καβάλα

Νέστος Χρυσούπολης-Εθνικός Σιδηροκάστρου

ΑΕ Καλαμπακίου-Κεραυνός Πέρνης

Πανσερραϊκός-Αετός Ορφανού

Αλέξανδρος Κιλκίς-Άρης Αβάτου

 

13η αγωνιστική 26η

Απόλλων Παραλιμνίου-ΠΑΟ Κοσμίου

ΑΟ Καβάλα-Ασπίδα Ξάνθης

Εθνικός Σιδηροκάστρου-Ορφέας Ξάνθης

Κεραυνός Πέρνης-Εθνικός Αλεξ.

Αετός Ορφανού-Νέστος Χρυσούπολης

Άρης Αβάτου-ΑΕ Καλαμπακίου

Πανσερραϊκός-Αλέξανδρος Κιλκίς

1 Comment

1 Comment

  1. Pingback: Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Γ' Εθνικής! | Mikriliga.com

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Facebook

Advertisement
Γκούμας | Παραδοσιακά Παστέλια, Μαντολάτα, Χαλβαδόπιτες, Καρύδες, Λουκούμια
Advertisement

ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ


Advertisement

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΡΘΡΑ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ

x

Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στο διαδίκτυο. Συμφωνώντας αποδεχτείτε τη χρήση των cookies σύμφωνα με την πολιτική cookie.