Στην κάμερα του “Prismasport” μίλησε ο προπονητής του Άγιου Ιερόθεου, Βαγγέλης Σταυρακόπουλος, μετά την ισόπαλη αναμέτρηση, ανάμεσα στην ομάδα του και τον Ηρόδοτο.
Στην κάμερα του “Prismasport” μίλησε ο προπονητής του Άγιου Ιερόθεου, Βαγγέλης Σταυρακόπουλος, μετά την ισόπαλη αναμέτρηση, ανάμεσα στην ομάδα του και τον Ηρόδοτο.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ
Τα πάντα για την Super League 2 και Γ' Εθνική.
Εδώ δεν παίζουμε.. παίζουμε μπάλα!
Copyright © 2008 - 2024 MIKRILIGA
Copyright © 2008 - 2023 MIKRILIGA All Rights Reserved | Created by