ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ

ΑΡΘΡΑ SUPER LEAGUE 2 - ΝΟΤΟΣ

Super League 2: H Κηφισιά κάνει πλάκα στον Παναθηναϊκό Β στο ημίχρονο!

Super League 2: Τρομερό πρώτο ημίχρονο από την Κηφισιά που σκόραρε δύο φορές κόντρα στον Παναθηναϊκό.

Επιβλητικό 45λεπτο από την Κηφισιά στην ιστορική πρεμιέρα της στην Super League 2.

Ο σύλλογος των Βορείων Προαστίων μπήκε πατημένο το γκάζι και κατάφερε να σκοράρει στο 9′ με τον Σωτηράκο και στο 26′ με τον Οικονομίδη.

Η Κηφισιά μάλιστα είχε και δύο αναγκαστικές αλλαγές μετά το γρήγορο 2-0, ενώ παρά το γεγονός οι «πράσινοι» ανέβασαν ρυθμούς και έχασαν ευκαιρίες, οι γηπεδούχοι έδειξαν μέταλλο και άντεξαν.

Ειδήσεις σήμερα για την Super League 2, τη Γ’ Εθνική και την ΕΠΟ στη Mikriliga.com

Ρόδος: Ηχηρή αντίδραση Μαρτίνη για ΕΡΤ – «Δεν το σώζουνε αλλιώς»!