ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ

ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΡΜΑ

Μπαρτσελόνα – Ρεάλ: Νικήτρια η «Βασίλισσα» στο «Κλάσικο» – Βίντεο

Με το γκολ του Νταβίντ Αλάμπα στο 32ο λεπτό και του Λούκας Βάσκεθ στις καθυστερήσεις η Ρεάλ Μαδρίτης πήρε τη μεγάλη νίκη στο «clasico»

Με το γκολ του Νταβίντ Αλάμπα στο 32ο λεπτό και του Λούκας Βάσκεθ στις καθυστερήσεις η Ρεάλ Μαδρίτης πήρε τη μεγάλη νίκη στο «clasico» κόντρα στην Μπαρτσελόνα με 2-1, μέσα μάλιστα στο «Καμπ Νου», για την 10η αγωνιστική του ισπανικού πρωταθλήματος.

Το μόνο που κατάφερε η Μπάρτσα ήταν να μειώσει με τον Αγουέρο στο 7ο λεπτό των καθυστερήσεων. Η ομάδα της Βαρκελόνης παρουσιάστηκε ξανά με τα γνωστά αγωνιστικά προβλήματα και η σημερινή ήττα ίσως αποτελέσει το τελευταίο ματς του Ρόναλντ Κούμαν στον πάγκο των «μπλαουγκράνα». Με τη νίκη αυτή η «βασίλισσα» ανέβηκε στην πρώτη θέση της βαθμολογίας.

Πηγή: ΑΠΕ – ΜΠΕ

Ειδήσεις σήμερα για την Super League 2, τη Γ’ Εθνική και την ΕΠΟ στη Mikriliga.com

Γ’ Εθνική: Τεσσάρα με το «καλησπέρα» ο Πανιώνιος!

Αλμωπός Αριδαίας: Πανέτοιμος για την πρεμιέρα – Νίκησε τον Ηρακλή

Γ’ Εθνική: «Σφαλιάρα» του ΠΑΣ Αχέρων στην Παναχαϊκή!