ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ
Super League 2 | Football League

ΣΕΖΟΝ 2018-2019

Γ’ Εθνική: Τα τελικά της 8ης αγωνιστικής

Με έξι αναμετρήσεις, οι οποίες είχαν αναβληθεί λόγω κακών καιρικών συνθηκών, ολοκληρώθηκε η 8η αγωνιστική και η mikriliga.com σας μετέφερε τα τελικά!

Γ’ Εθνική – 8η αγωνιστική
Κυριακή 18/11 – 15:00

 

1ος όμιλος

ΑΕ Καλαμπακίου – Απόλλων Παραλιμνίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αλέξανδρος Κιλκίς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αετός Ορφανού – Ασπίδα Ξάνθης 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Καβάλα 0-6 ΤΕΛΙΚΟ
Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟΚ Κοσμίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

2ος όμιλος

Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΣ Γιαννιτσά 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΟ Τρίγλιας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Μελιτέας Μελίτης – Εδεσσαϊκός 0-3 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 22/12 – 15:00)
Βέροια – Νίκη Αγκαθιάς 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αλμωπός Αριδαίας – Ερμής Αμυνταίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

3ος όμιλος

Ναυπακτιακός Αστέρας – Μακεδονικός Φούφα 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Γρεβενά Αεράτα – Θρίαμβος Σερβιανών 0-4 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 22/12 – 15:00)
ΑΟ Φλωριάδας – Κρόνος Αργυράδων 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Μακεδονικός Σιάτιστας – Σούλι Παραμυθιάς 1-2 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 22/12 – 15:00)
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 3-1 ΤΕΛΙΚΟ (Τετάρτη 20/2-15:00)
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης Λευκάδας 3-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 22/12 – 15:00)

Ρεπό: Θεσπρωτός

 

4ος όμιλος

ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων 4-2 ΤΕΛΙΚΟ
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΓΣ Αλμυρού – Θησέας Αγριάς 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Δευτέρα 19/11-15:00)
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Στυλίδας 5-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Βόλου – Φωκικός 5-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

5ος όμιλος

Ατσαλένιος – Ατρόμητος Πειραιά 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Επισκοπής – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός – Γιούχτας 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΟΦ Ιεράπετρας 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
Αμπελακιακός – ΑΠΟ Κερατσίνι 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ιωνικός – Προοδευτική 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (17:10)

Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης

 

6ος όμιλος

Θύελλα Ραφήνας – Φοίβος Κρεμαστής 4-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 17/11-15:15)
Πανηλειακός – Διαγόρας Ρόδου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (12:45)
Πανμοβριακός – Αστέρας Αμαλιάδας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Διαγόρας Βραχνεϊκων – Παλληνιακός 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Τραγανού – ΠΑΟ Βάρδας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Ιάλυσος

 

7ος όμιλος – 7η Αγωνιστική

Αιολικός – Θύελλα Καμαρίου 4-2 ΤΕΛΙΚΟ (11:00)
Πανθηραϊκός – Άγιοι Ανάργυροι 0-0 ΤΕΛΙΚΟ (12:00)
Χαραυγιακός – Άγιος Ιερόθεος 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ηλυσιακός – ΠΑΣ Κόρινθος 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αιγάλεω – Καλλιθέα 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Χαλκίς – Απόλλων Ερέτριας 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

8ος όμιλος

Ένωση Λέρνας – ΑΟ Κατασταρίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 22/12 – 13:30)
ΑΟ Υπάτου – ΑΕ Ερμιονίδας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ασπρόπυργος 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Πάμισος – Καλαμάτα 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Δευτέρα 19/11-15:00) *Ξεκινάει από το 22′
Μανδραϊκός – Παναρκαδικός 3-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Εικοσιμίας – Παναργειακός 0-4 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 22/12 – 14:00)
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΕ Πελλάνας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (17:30)

ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Facebook

Πυράκανθος | Κάρβουνα, Μπρικέτες, Πέλλετ, Υγραέριο, Καυσόξυλα, Προσάναμμα

ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ


ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΕΖΟΝ 2018-2019