ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ
Super League 2 | Football League

ΣΕΖΟΝ 2018-2019

Γ’ Εθνική: Τα τελικά της 24ης αγωνιστικής

Φουλ αγωνιστική δράση την Κυριακή στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και η mikriliga.com σας μετέφερε ΟΛΑ τα τελικά!

Γ’ Εθνική  – 24η αγωνιστική
Κυριακή 31/3 – 16:00

 

1ος όμιλος

Ορφέας Ξάνθης-Απόλλων Παραλιμνίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 30/3-16:00)
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Ασπίδα Ξάνθης 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Νέστος Χρυσούπολης-ΠΑΟΚ Κοσμίου 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Καλαμπακίου-Καβάλα 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Πανσερραϊκός-Εθνικός Σιδηροκάστρου 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αετός Ορφανού-Άρης Αβάτου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αλέξανδρος Κιλκίς-Κεραυνός Πέρνης 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

2ος όμιλος

Νίκη Αγκαθιάς-ΠΑΟ Κουφαλίων 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΣ Γιαννιτσά-Μακεδονικός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Εδεσσαϊκός-Ερμής Αμυνταίου 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αγροτικός Αστέρας-ΠΟ Τρίγλιας 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Μελιτέας Μελίτης-ΑΠΕ Λαγκαδά 5-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ολυμπιακός Κυμίνων-Αλμωπός Αριδαίας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Άρης Παλαιοχωρίου-Βέροια 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

3ος όμιλος

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-Μακεδονικός Φούφα 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Θρίαμβος Σερβιανών-Κρόνος Αργυράδων 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ναυπακτιακός Αστέρας-Τηλυκράτης Λευκάδας 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Μακεδονικός Σιάτιστας-ΑΕ Λευκίμμης 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Γρεβενά Αεράτα-Θεσπρωτός 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Φλωριάδας-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-3 α.α

Ρεπό: Σούλι Παραμυθιάς

 

4ος όμιλος

Πιερικός-Θησεάς Αγριάς 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ολυμπιακός Βόλου-Φωκικός 6-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΣ Μετέωρα-ΑΟ Στυλίδας 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Ιτέας-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Νίκη Βόλου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΓΣ Αλμυρού-Απόλλων Μακρυχωρίου 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αναγέννηση Καρδίτσας-ΑΟ Σελλάνων 0-3 α.α

 

5ος όμιλος

Προοδευτική-Ατρόμητος Πειραιά 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Γιούχτας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ατσαλένιος-Κερατσίνι 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Παλαιόχωρας-Αμπελακιακός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Επισκοπή-ΑΕ Νεάπολης 6-1 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός-Ιωνικός 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

 

6ος όμιλος

ΠΑΟ Βάρδας-Διαγόρας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ (13:00)
Αστέρας Αμαλιάδας-Παλληνιακός 0-4 ΤΕΛΙΚΟ (16:00)
Πανηλειακός-Παναιγιάλειος 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (13:00)
Θύελλα Ραφήνας-Αχαρναϊκός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (13:00)
Πανμοβριακός-Ιάλυσος 0-4 ΤΕΛΙΚΟ (13:00)
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Νίκη Τραγανού 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (13:00)

Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής

 

7ος όμιλος – 21η αγωνιστική

Χαραυγιακός-Χαλκίδα ΑΝΑΒΟΛΗ (Σάββατο 6/4-16:00)
Αιγάλεω-Ηλυσιακός 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (Κυριακή 31/3-16:00)
Αιολικός-Πανθηραϊκός 2-1 ΤΕΛΙΚΟ (Κυριακή 31/3-16:00)
Θύελλα Καμαρίου-Άγιος Ιερόθεος ΑΝΑΒΟΛΗ (Σάββατο 6/4-16:00)
Καλλιθέα-Άγιοι Ανάργυροι ΑΝΑΒΟΛΗ (Σάββατο 6/4-16:00)
Απόλλων Ερέτριας-Κόρινθος ΑΝΑΒΟΛΗ (Σάββατο 6/4-16:00)

 

8ος όμιλος

ΑΕ Πελλάνας-Ερμιονίδα 0-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 30/3-16:00)
Ασπρόπυργος-Καλαμάτα 5-0 ΤΕΛΙΚΟ
Παναργειακός-ΑΟ Κατασταρίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (13:30)
ΑΟ Υπάτου-Παναρκαδικός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Εικοσιμίας-Μανδραϊκός 2-6 ΤΕΛΙΚΟ (13:00)
Αμβρυσσέας Διστόμου-Ένωση Λέρνας 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Πάμισος-Αστέρας Βλαχιώτη 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Facebook

Πυράκανθος | Κάρβουνα, Μπρικέτες, Πέλλετ, Υγραέριο, Καυσόξυλα, Προσάναμμα Κυνηγεσία

ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ


Advertisement

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΕΖΟΝ 2018-2019

Ρυθμίσεις απορρήτου
ΌνομαΕνεργοποιημένο
Technical Cookies
In order to use this website we use the following technically required cookies: wordpress_test_cookie, wordpress_logged_in_, wordpress_sec.
Μπισκότα
Χρησιμοποιούμε τα Cookies για να σας προσφέρουμε καλύτερη εμπειρία στο δικτυακό τόπο.
x

Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στο διαδίκτυο. Συμφωνώντας αποδεχτείτε τη χρήση των cookies σύμφωνα με την πολιτική cookie.