ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ
Super League 2 | Football League

ΣΕΖΟΝ 2018-2019

Γ’ Εθνική: Τα τελικά της 23ης αγωνιστικής

Με την εξ αναβολής αναμέτρηση στην Σαντορίνη, ολοκληρώθηκε η 20η αγωνιστική του 7ου ομίλου της Γ’ Εθνικής και η mikriliga.com σας μετέφερε το τελικό!

Γ’ Εθνική – 23η αγωνιστική
Κυριακή 24/3 – 15:00

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου-Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ορφέας Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ασπίδα Ξάνθης-ΑΕ Καλαμπακίου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟΚ Κοσμίου-Πανσερραϊκός 2-4 ΤΕΛΙΚΟ
Καβάλα-Αλέξανδρος Κιλκίς 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Άρης Αβάτου 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Κεραυνός Πέρνης-Αετός Ορφανού 5-4 ΤΕΛΙΚΟ

 

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων-ΑΣ Γιαννιτσά 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Αγκαθιάς-Εδεσσαϊκός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Μακεδονικός-Αγροτικός Αστέρας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ερμής Αμυνταίου-Μελιτέας Μελίτης 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΟ Τρίγλιας-Ολυμπιακός Κυμίνων 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΠΕ Λαγκαδά-Βέροια 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Αλμωπός Αριδαίας-Άρης Παλαιοχωρίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

3ος όμιλος

ΑΕ Λευκίμμης-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ (14:00)
Θεσπρωτός-ΑΟ Φλωριάδας 3-0 α.α
Μακεδονικός Φούφα-Θρίαμβος Σερβιανών 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-Σούλι Παραμυθιάς 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Κρόνος Αργυράδων-Ναυπακτιακός Αστέρας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Τηλυκράτης Λευκάδας-Γρεβενά Αεράτα 5-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Μακεδονικός Σιάτιστας

 

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων-Πιερικός 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Αναγέννηση Καρδίτσας-Ολυμπιακός Βόλου 0-3 α.α
Θησέας Αγριάς-ΑΣ Μετέωρα 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Φωκικός-Αστέρας Ιτέας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Στυλίδας-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Απόλλων Μακρυχωρίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Βόλου-ΓΣ Αλμυρού 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-5 ΤΕΛΙΚΟ
Προοδευτική-ΟΦ Ιεράπετρας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Γιούχτας-Ατσαλένιος 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Κερατσίνι-Επισκοπή 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Αμπελακιακός-Ιωνικός 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Νεάπολης-Εθνικός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας

 

6ος όμιλος

Διαγόρας Ρόδου-Αστέρας Αμαλιάδας 8-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 23/3-13:00)
ΠΑΟ Βάρδας-Φοίβος Κρεμαστής 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (13:15)
Ιάλυσος-Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (14:15)
Παλληνιακός-Πανηλειακός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Παναιγιάλειος-Πανμοβριακός 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αχαρναϊκός-Νίκη Τραγανού 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

 

7ος όμιλος – 20η αγωνιστική

Ηλυσιακός-Χαραυγιακός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Πανθηραϊκός-Χαλκίδα 4-0 ΤΕΛΙΚΟ (Τετάρτη 10/4-16:00)
Άγιος Ιερόθεος-Αιγάλεω 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Άγιοι Ανάργυροι-Αιολικός 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Κόρινθος-Θύελλα Καμαρίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Απόλλων Ερέτριας-Καλλιθέα 0-4 ΤΕΛΙΚΟ

 

8ος όμιλος

ΑΟ Κατασταρίου-ΑΟ Εικοσιμίας 8-0 ΤΕΛΙΚΟ (11:00)
Παναρκαδικός-Αμβρυσσέας Διστόμου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Μανδραϊκός-Αστέρας Βλαχιώτη 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ένωση Λέρνας-Πάμισος Μεσσήνης 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ερμιονίδα-Ασπρόπυργος 2-4 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Πελλάνας-Παναργειακός 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Καλαμάτα-ΑΟ Υπάτου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Facebook

Πυράκανθος | Κάρβουνα, Μπρικέτες, Πέλλετ, Υγραέριο, Καυσόξυλα, Προσάναμμα

ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ


ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΕΖΟΝ 2018-2019