ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ
Super League 2 | Football League
Super League 2 | Football League

ΣΕΖΟΝ 2019-2020

Γ’ Εθνική: Τα τελικά της 23ης (2ος-27ης) αγωνιστικής

Με μία αναμέτρηση το Σάββατο ξεκίνησε η αγωνιστική δράση του διημέρου στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και η mikriliga.com σας μετέφερε ΟΛΑ τα τελικά!

Με μία αναμέτρηση το Σάββατο ξεκίνησε η αγωνιστική δράση του διημέρου στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και η mikriliga.com σας μετέφερε ΟΛΑ τα τελικά!

Γ’ Εθνική – 23η αγωνιστική
Κυριακή 8/3 – 15:00

1ος όμιλος

Αετός Ορφανού-Απόλλων Παραλιμνίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 7/3-15:00)
Πανσερραϊκός-Νέστος Χρυσούπολης 5-0 ΤΕΛΙΚΟ
Άρης Αβάτου-Ορφέας Ξάνθης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Πανδραμαϊκός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Κιλκισιακός-Δόξα Κάτω Καμήλας 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Κεραυνός Πέρνης-Ηρακλής Ζυγού 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Δόξα Θεολόγου

2ος όμιλος – 27η αγωνιστική

ΑΟ Σειρήνα-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 0-3 α.α
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Εδεσσαϊκός 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Μακεδονικός-Αγροτικός Αστέρας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αλμωπός Αριδαίας-Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αστραπή Μεσοποταμίας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Θερμαϊκός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΣ Φλώρινα-Νίκη Αγκαθιάς 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

3ος όμιλος

ΑΣ Μετέωρα-ΓΣ Αλμυρού 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Σελλάνων-Πιερικός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Δίας Δίου-Ηρακλής Λάρισας 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Ποταμιάς-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Θησέας Αγριάς 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΠΟ Αταλάντη-Ατρόμητος Παλαμά 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Καρίτσας-Διγενής Νεοχωρίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

4ος όμιλος

Θιναλιακός-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 3-0 ΤΕΛΙΚΟ (14:30)
Απόλλων Ευπαλίου-ΑΕ Ποντίων Κοζάνης 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Τηλυκράτης Λευκάδας-Σούλι Παραμυθιάς 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Μεσολογγίου-Ναυπακτιακός Αστέρας 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Λευκίμμης-Αστέρας Ιτέας 3-0 α.α
Μακεδονικός Φούφα-Αναγέννηση Άρτας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Ανατολής-ΠΑΣ Πρέβεζα 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

5ος όμιλος

Άνω Μερά-Ηλυσιακός 2-0 ΤΕΛΙΚΟ (14:00)
Πανθηραϊκός-Καλλιθέα 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (14:30)
Φωστήρας-Άγιοι Ανάργυροι 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Κηφισιά-Κερατσίνι 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Άγιος Ιερόθεος-Ερμής Κορυδαλλού 5-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ακράτητος-Θύελλα Καμαρίου 1-4 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός-ΑΕ Μοσχάτου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

6ος όμιλος

Παλληνιακός-Θύελλα Ραφήνας 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Υπάτου-ΑΕΚ Τρίπολης 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Κόρινθος ’06-Μαρκό 1-4 ΤΕΛΙΚΟ
Ρόδος-Αχαρναϊκός 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αιολικός-ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Παναρκαδικός-Νέα Αρτάκη 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

7ος όμιλος

ΠΣ “Η Σπάρτη”-Θύελλα Πατρών 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Παναργειακός-Πανγυθεατικός 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Διαβολιτσίου-Πανηλειακός 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Τσιλιβή-ΑΠΣ Ζάκυνθος ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΟ Βάρδας-Ερμιονίδα ΑΝΑΒΟΛΗ 
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Ναύπλιο 2017 ΑΝΑΒΟΛΗ
Αστέρας Βλαχιώτη-Ολυμπιακός Ζαχάρως 5-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

8ος όμιλος – 3η αγωνιστική (βαθμολογίες-επόμενη αγωνιστική)

Play Off

Γιούχτας-Επισκοπή 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ηρόδοτος-Πανακρωτηριακός 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Play Out

Πόρος-Ρεθυμνιακός 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ατσαλένιος 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Άγιος Νικόλαος

ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Facebook

Advertisement
Κυνηγεσία
Advertisement

ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ


Advertisement

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΕΖΟΝ 2019-2020

Ρυθμίσεις απορρήτου
Όνομα Ενεργοποιημένο
Technical Cookies
In order to use this website we use the following technically required cookies: wordpress_test_cookie, wordpress_logged_in_, wordpress_sec.
Μπισκότα
Χρησιμοποιούμε τα Cookies για να σας προσφέρουμε καλύτερη εμπειρία στο δικτυακό τόπο.
x

Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στο διαδίκτυο. Συμφωνώντας αποδεχτείτε τη χρήση των cookies σύμφωνα με την πολιτική cookie.