ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ
Super League 2 | Football League
Super League 2 | Football League

ΑΡΘΡΑ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ

Γ’ Εθνική: Η πρεμιέρα και το πρόγραμμα του 4ου ομίλου

Δείτε την 1η αγωνιστική στον 4ο όμιλο της Γ’ Εθνικής για τη σεζόν 2020-2021.

Δείτε την 1η αγωνιστική στον 4ο όμιλο της Γ’ Εθνικής για τη σεζόν 2020-2021.

Μόλις 11 ομάδες συμμετέχουν στον 4ο όμιλο της Γ’ Εθνικής και το πρόγραμμα έχει 22 αγωνιστικές.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
Φωκικός  – Δημήτρα Ευξεινούπολης
ΑΟ Υπάτου  – Νέα Αρτάκη
Ηρακλής Ψαχνών  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Θησέας Αγριάς  – Οπούντιος Μαρτίνου
ΓΣ Αλμυρού  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ρεπό: ΑΠΟ Αταλάντη
2η αγωνιστική
ΑΠΟ Αταλάντη  – Φωκικός
Δημήτρα Ευξεινούπολης  – ΑΟ Υπάτου
Νέα Αρτάκη  – Θησέας Αγριάς
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – ΓΣ Αλμυρού
Αμβρυσσέας Διστόμου  – Οπούντιος Μαρτίνου
Ρεπό:  – Ηρακλής Ψαχνών
3η αγωνιστική
Φωκικός  – ΑΟ Υπάτου
Ηρακλής Ψαχνών  – ΑΠΟ Αταλάντη
Θησέας Αγριάς  – Δημήτρα Ευξεινούπολης
Αμβρυσσέας Διστόμου  – Νέα Αρτάκη
Οπούντιος Μαρτίνου  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού
4η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών  – Φωκικός
ΑΟ Υπάτου  – Θησέας Αγριάς
ΑΠΟ Αταλάντη  – ΓΣ Αλμυρού
Δημήτρα Ευξεινούπολης  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Νέα Αρτάκη
Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου
5η αγωνιστική
Φωκικός  – Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρού  – Ηρακλής Ψαχνών
Αμβρυσσέας Διστόμου  – ΑΟ Υπάτου
Οπούντιος Μαρτίνου  – ΑΠΟ Αταλάντη
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Δημήτρα Ευξεινούπολης
Ρεπό: Νέα Αρτάκη
6η αγωνιστική
ΓΣ Αλμυρού  – Φωκικός
Θησέας Αγριάς  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ηρακλής Ψαχνών  – Οπούντιος Μαρτίνου
ΑΟ Υπάτου  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΠΟ Αταλάντη  – Νέα Αρτάκη
Ρεπό: Δημήτρα Ευξεινούπολης
7η αγωνιστική
Φωκικός  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Οπούντιος Μαρτίνου  – ΓΣ Αλμυρού
Διαγόρας Στεφανοβικείου  – Θησέας Αγριάς
Νέα Αρτάκη  – Ηρακλής Ψαχνών
Δημήτρα Ευξεινούπολης  – ΑΠΟ Αταλάντη
Ρεπό: ΑΟ Υπάτου
8η αγωνιστική
Οπούντιος Μαρτίνου  – Φωκικός
Αμβρυσσέας Διστόμου  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΓΣ Αλμυρού  – Νέα Αρτάκη
Ηρακλής Ψαχνών  – Δημήτρα Ευξεινούπολης
ΑΟ Υπάτου  – ΑΠΟ Αταλάντη
Ρεπό: Θησέας Αγριάς
9η αγωνιστική
Φωκικός  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
Νέα Αρτάκη  – Οπούντιος Μαρτίνου
Δημήτρα Ευξεινούπολης  – ΓΣ Αλμυρού
ΑΠΟ Αταλάντη  – Θησέας Αγριάς
ΑΟ Υπάτου  – Ηρακλής Ψαχνών
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου
10η αγωνιστική
Νέα Αρτάκη  – Φωκικός
Οπούντιος Μαρτίνου  – Δημήτρα Ευξεινούπολης
Αμβρυσσέας Διστόμου  – ΑΠΟ Αταλάντη
ΓΣ Αλμυρού  – ΑΟ Υπάτου
Θησέας Αγριάς  – Ηρακλής Ψαχνών
Ρεπό: Διαγόρας Στεφανοβικείου
11η αγωνιστική
Δημήτρα Ευξεινούπολης  – Νέα Αρτάκη
ΑΠΟ Αταλάντη  – Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΟ Υπάτου  – Οπούντιος Μαρτίνου
Ηρακλής Ψαχνών  – Αμβρυσσέας Διστόμου
Θησέας Αγριάς  – ΓΣ Αλμυρού
Ρεπό: Φωκικός

ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Facebook

Γκούμας | Παραδοσιακά Παστέλια, Μαντολάτα, Χαλβαδόπιτες, Καρύδες, Λουκούμια
Advertisement

ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ


Advertisement

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΡΘΡΑ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ

x

Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στο διαδίκτυο. Συμφωνώντας αποδεχτείτε τη χρήση των cookies σύμφωνα με την πολιτική cookie.