ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ
Super League 2 | Football League
Super League 2 | Football League

ΑΡΘΡΑ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ

Γ’ Εθνική: Η πρεμιέρα και το πρόγραμμα του 2ου ομίλου

Δείτε την 1η αγωνιστική στον 2ο όμιλο της Γ’ Εθνικής για τη σεζόν 2020-2021.

Δείτε την 1η αγωνιστική και το συνολικό πρόγραμμα στον 2ο όμιλο της Γ’ Εθνικής για τη σεζόν 2020-2021.

Στον 2ο όμιλο συμμετέχουν 15 ομάδες και το πρόγραμμα είναι 30 αγωνιστικών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων  – Αναγέννηση Γιαννιτσών
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  – Ρεπό
Εδεσσαϊκός  – Θερμαϊκός Θέρμης
Νίκη Αγκαθιάς  – Νέα Καλλικράτεια
Αναγέννηση Πλαγιάς  – Ποσειδών Μηχανιώνας
Αγροτικός Αστέρας  – Αετός Βαρβάρας
Μακεδονικός  – Θύελλα Σαρακηνών
Εθνικός Γιαννιτσών  – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
2η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  – ΠΑΟ Κουφαλίων
Αναγέννηση Γιαννιτσών  – Εδεσσαϊκός
Ρεπό  – Νίκη Αγκαθιάς
Θερμαϊκός Θέρμης  – Αναγέννηση Πλαγιάς
Νέα Καλλικράτεια  – Αγροτικός Αστέρας
Ποσειδών Μηχανιώνας  – Μακεδονικός
Αετός Βαρβάρας  – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Θύελλα Σαρακηνών  – Εθνικός Γιαννιτσών
3η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων  – Εδεσσαϊκός
Νίκη Αγκαθιάς  – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Αναγέννηση Πλαγιάς  – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Αγροτικός Αστέρας  – Ρεπό
Μακεδονικός  – Θερμαϊκός Θέρμης
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων  – Νέα Καλλικράτεια
Εθνικός Γιαννιτσών  – Ποσειδών Μηχανιώνας
Αετός Βαρβάρας  – Θύελλα Σαρακηνών
4η αγωνιστική
Νίκη Αγκαθιάς  – ΠΑΟ Κουφαλίων
Εδεσσαϊκός  – Αναγέννηση Πλαγιάς
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  – Αγροτικός Αστέρας
Αναγέννηση Γιαννιτσών  – Μακεδονικός
Ρεπό  – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Θερμαϊκός Θέρμης  – Εθνικός Γιαννιτσών
Νέα Καλλικράτεια  – Θύελλα Σαρακηνών
Ποσειδών Μηχανιώνας  – Αετός Βαρβάρας
5η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων  – Αναγέννηση Πλαγιάς
Αγροτικός Αστέρας  – Νίκη Αγκαθιάς
Μακεδονικός  – Εδεσσαϊκός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων  – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Εθνικός Γιαννιτσών  – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Θύελλα Σαρακηνών  – Ρεπό
Αετός Βαρβάρας  – Θερμαϊκός Θέρμης
Νέα Καλλικράτεια  – Ποσειδών Μηχανιώνας
6η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας  – ΠΑΟ Κουφαλίων
Αναγέννηση Πλαγιάς  – Μακεδονικός
Νίκη Αγκαθιάς  – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Εδεσσαϊκός  – Εθνικός Γιαννιτσών
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  – Θύελλα Σαρακηνών
Αναγέννηση Γιαννιτσών  – Αετός Βαρβάρας
Ρεπό  – Ποσειδών Μηχανιώνας
Θερμαϊκός Θέρμης  – Νέα Καλλικράτεια
7η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων  – Μακεδονικός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων  – Αγροτικός Αστέρας
Εθνικός Γιαννιτσών  – Αναγέννηση Πλαγιάς
Θύελλα Σαρακηνών  – Νίκη Αγκαθιάς
Αετός Βαρβάρας  – Εδεσσαϊκός
Ποσειδών Μηχανιώνας  – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Νέα Καλλικράτεια  – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Ρεπό  – Θερμαϊκός Θέρμης
8η αγωνιστική
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων  – ΠΑΟ Κουφαλίων
Μακεδονικός  – Εθνικός Γιαννιτσών
Αγροτικός Αστέρας  – Θύελλα Σαρακηνών
Αναγέννηση Πλαγιάς  – Αετός Βαρβάρας
Νίκη Αγκαθιάς  – Ποσειδών Μηχανιώνας
Εδεσσαϊκός  – Νέα Καλλικράτεια
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  – Θερμαϊκός Θέρμης
Αναγέννηση Γιαννιτσών  – Ρεπό
9η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων  – Εθνικός Γιαννιτσών
Θύελλα Σαρακηνών  – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Αετός Βαρβάρας  – Μακεδονικός
Ποσειδών Μηχανιώνας  – Αγροτικός Αστέρας
Νέα Καλλικράτεια  – Αναγέννηση Πλαγιάς
Θερμαϊκός Θέρμης  – Νίκη Αγκαθιάς
Ρεπό  – Εδεσσαϊκός
Αναγέννηση Γιαννιτσών  – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
10η αγωνιστική
Θύελλα Σαρακηνών  – ΠΑΟ Κουφαλίων
Εθνικός Γιαννιτσών  – Αετός Βαρβάρας
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων  – Ποσειδών Μηχανιώνας
Μακεδονικός  – Νέα Καλλικράτεια
Αγροτικός Αστέρας  – Θερμαϊκός Θέρμης
Αναγέννηση Πλαγιάς  – Ρεπό
Νίκη Αγκαθιάς  – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Εδεσσαϊκός  – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
11η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων  – Αετός Βαρβάρας
Ποσειδών Μηχανιώνας  – Θύελλα Σαρακηνών
Νέα Καλλικράτεια  – Εθνικός Γιαννιτσών
Θερμαϊκός Θέρμης  – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Ρεπό  – Μακεδονικός
Αναγέννηση Γιαννιτσών  – Αγροτικός Αστέρας
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  – Αναγέννηση Πλαγιάς
Εδεσσαϊκός  – Νίκη Αγκαθιάς
12η αγωνιστική
Ποσειδών Μηχανιώνας  – ΠΑΟ Κουφαλίων
Αετός Βαρβάρας  – Νέα Καλλικράτεια
Θύελλα Σαρακηνών  – Θερμαϊκός Θέρμης
Εθνικός Γιαννιτσών  – Ρεπό
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων  – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Μακεδονικός  – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας  – Εδεσσαϊκός
Αναγέννηση Πλαγιάς  – Νίκη Αγκαθιάς
13η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων  – Νέα Καλλικράτεια
Θερμαϊκός Θέρμης  – Ποσειδών Μηχανιώνας
Ρεπό  – Αετός Βαρβάρας
Αναγέννηση Γιαννιτσών  – Θύελλα Σαρακηνών
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  – Εθνικός Γιαννιτσών
Εδεσσαϊκός  – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Νίκη Αγκαθιάς  – Μακεδονικός
Αναγέννηση Πλαγιάς  – Αγροτικός Αστέρας
14η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης  – ΠΑΟ Κουφαλίων
Νέα Καλλικράτεια  – Ρεπό
Ποσειδών Μηχανιώνας  – Αναγέννηση Γιαννιτσών
Αετός Βαρβάρας  – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Θύελλα Σαρακηνών  – Εδεσσαϊκός
Εθνικός Γιαννιτσών  – Νίκη Αγκαθιάς
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων  – Αναγέννηση Πλαγιάς
Μακεδονικός  – Αγροτικός Αστέρας
15η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων  – Ρεπό
Αναγέννηση Γιαννιτσών  – Θερμαϊκός Θέρμης
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  – Νέα Καλλικράτεια
Εδεσσαϊκός  – Ποσειδών Μηχανιώνας
Νίκη Αγκαθιάς  – Αετός Βαρβάρας
Αναγέννηση Πλαγιάς  – Θύελλα Σαρακηνών
Αγροτικός Αστέρας  – Εθνικός Γιαννιτσών
Μακεδονικός  – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

 

ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Facebook

Γκούμας | Παραδοσιακά Παστέλια, Μαντολάτα, Χαλβαδόπιτες, Καρύδες, Λουκούμια
Advertisement

ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ


Advertisement

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΡΘΡΑ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ

x

Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στο διαδίκτυο. Συμφωνώντας αποδεχτείτε τη χρήση των cookies σύμφωνα με την πολιτική cookie.