ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ
FootbsllPro.GR | Αθλητικά και Ποδοσφαιρικά Παπούτσια, Ρούχα και Αξεσουάρ

ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΡΜΑ

Champions League: Στα 137 γκολ έφτασε ο αρχισκόρερ Ρονάλντο

Μεγάλη νίκη με ανατροπή για τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ χθες στο «Ολντ Τράφορντ με πρωταγωνιστή τον Κριστιάνο Ρονάλντο

Μεγάλη νίκη με ανατροπή για τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ χθες στο «Ολντ Τράφορντ» όπου η Αταλάντα προηγήθηκε 2-0 στο ημίχρονο, όμως στη συνέχεια η αγγλική ομάδα γύρισε το ματς με τον Κριστιάνο Ρονάλντο να πετυχαίνει το νικητήριο (3-2) γκολ στο 81ο λεπτό.

Ο Πορτογάλος σούπερ σταρ παραμένει ο παίκτης με τα περισσότερα γκολ στο Champions League.