Super League 2 | Football League

ΑΟ Αιγάλεω

Αιγάλεω: Ψάχνει τα πατήματα του – Φιλική ήττα από Διαγόρα

Φιλική ήττα (1-0) από τον Διαγόρα εντός έδρας για το Αιγάλεω

Την ήττα (1-0) από τον Διαγόρα εντός έδρας σε φιλικό ματς γνώρισε το Αιγάλεω στο πλαίσιο της προετοιμασίας για τη χρονιά που έρχεται.

Το μοναδικό γκολ που έκρινε το παιχνίδι πέτυχε στο 50ο λεπτό ο Κουιρουκίδης, με τους γηπεδούχους να ψάχνουν βρουν τα πατήματα τους για να πετύχουν τους στόχους που έχουν θέσει.

Για τον Διαγόρα ήταν το τελευταίο του φιλικού επί αθηναϊκό έδαφος και πλέον επιστρέφει στην βάση του για να συνεχίσει την προετοιμασία του.

Ειδήσεις σήμερα για την Super League 2, τη Γ’ Εθνική και την ΕΠΟ στη Mikriliga.com

Καβάλα: Ρώτησαν την ΕΕΑ αν δέχεται Βουλγαρική εγγυητική ή… μετρητά!!!

Διαγόρας: Ενίσχυση με πρωταθλητή της Super League 2 – Στην Ρόδο ο Μουμίν

Super League 2: Παράταση στις μεταγραφές – To deadline για όσους δεν έχουν περιορισμό