Quantcast
ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ

Super League 2 – Βόρειος Όμιλος

Τρέχουσα Αγωνιστική

ΗμερομηνίαΟμάδεςΏρα / Τελικό
Πανσερραϊκός
ΠΑΟΚ Β
Ηρακλής
Νίκη Βόλου
Παναθηναϊκός Β
Ηρακλής Λάρισας
ΑΕΛ
Απόλλων Πόντου
Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Λάρισας
Βέροια
Αναγέννηση Καρδίτσας
Μακεδονικός
Διαγόρας Ρόδου
Αναγέννηση Καρδίτσας
ΑΕΛ
Διαγόρας Ρόδου
Βέροια
Ηρακλής Λάρισας
Μακεδονικός
ΠΑΟΚ Β
Παναθηναϊκός Β

✱ Ρεπό: Θεσπρωτός

Προηγούμενες Αγωνιστικές

ΗμερομηνίαΟμάδεςΏρα / Τελικό
Απόλλων Πόντου
Βέροια
Αναγέννηση Καρδίτσας
Μακεδονικός
Ηρακλής Λάρισας
Πανσερραϊκός
Νίκη Βόλου
Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Λάρισας
Θεσπρωτός
Διαγόρας Ρόδου
Παναθηναϊκός Β
ΠΑΟΚ Β
Ηρακλής
Πανσερραϊκός
Διαγόρας Ρόδου
Παναθηναϊκός Β
Αναγέννηση Καρδίτσας
Μακεδονικός
Απόλλων Πόντου
Θεσπρωτός
Νίκη Βόλου
Αλμωπός Αριδαίας
ΠΑΟΚ Β
Ηρακλής
Ηρακλής Λάρισας
Βέροια
ΑΕΛ
Διαγόρας Ρόδου
Ηρακλής
Ηρακλής Λάρισας
Αλμωπός Αριδαίας
Νίκη Βόλου
Απόλλων Λάρισας
ΑΕΛ
Μακεδονικός
ΠΑΟΚ Β
Θεσπρωτός
Απόλλων Πόντου
Παναθηναϊκός Β
Αναγέννηση Καρδίτσας
Πανσερραϊκός
Παναθηναϊκός Β
ΑΕΛ
Θεσπρωτός
Ηρακλής Λάρισας
Αλμωπός Αριδαίας
Διαγόρας Ρόδου
Μακεδονικός
Βέροια
Απόλλων Λάρισας
ΠΑΟΚ Β
Πανσερραϊκός
Απόλλων Πόντου
Ηρακλής
Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαγόρας Ρόδου
Θεσπρωτός
ΠΑΟΚ Β
Νίκη Βόλου
Βέροια
Παναθηναϊκός Β
ΑΕΛ
Πανσερραϊκός
Ηρακλής Λάρισας
Απόλλων Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας
Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Πόντου
Ηρακλής
Παναθηναϊκός Β
Μακεδονικός
Νίκη Βόλου
Ηρακλής Λάρισας
Απόλλων Λάρισας
Διαγόρας Ρόδου
Ηρακλής
ΑΕΛ
Θεσπρωτός
Αναγέννηση Καρδίτσας
Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Πόντου
Πανσερραϊκός
Βέροια
Μακεδονικός
Πανσερραϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Λάρισας
Διαγόρας Ρόδου
Νίκη Βόλου
ΑΕΛ
Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Πόντου
Θεσπρωτός
Ηρακλής Λάρισας
ΠΑΟΚ Β
Βέροια
Ηρακλής
Πανσερραϊκός
Παναθηναϊκός Β
Νίκη Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Λάρισας
Απόλλων Πόντου
Θεσπρωτός
ΑΕΛ
Αλμωπός Αριδαίας
Βέροια
Ηρακλής
Μακεδονικός
ΠΑΟΚ Β
Διαγόρας Ρόδου
ΠΑΟΚ Β
Βέροια
Αναγέννηση Καρδίτσας
ΠΑΟΚ Β
Παναθηναϊκός Β
Ηρακλής
Απόλλων Πόντου
Νίκη Βόλου
Διαγόρας Ρόδου
Ηρακλής Λάρισας
Βέροια
Θεσπρωτός
ΑΕΛ
Απόλλων Λάρισας
Μακεδονικός
Αλμωπός Αριδαίας
Νίκη Βόλου
ΑΕΛ
Ηρακλής Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας
Ηρακλής
Πανσερραϊκός
ΠΑΟΚ Β
Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας
Βέροια
Θεσπρωτός
Μακεδονικός
Αλμωπός Αριδαίας
Παναθηναϊκός Β
Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαγόρας Ρόδου
Απόλλων Πόντου
Ηρακλής Λάρισας
Βέροια
Νίκη Βόλου
Μακεδονικός
Απόλλων Λάρισας
Παναθηναϊκός Β
Θεσπρωτός
Πανσερραϊκός
Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΛ
ΠΑΟΚ Β
Διαγόρας Ρόδου
Απόλλων Πόντου
Ηρακλής Λάρισας
ΑΕΛ
Νίκη Βόλου
Μακεδονικός
Θεσπρωτός
Πανσερραϊκός
Απόλλων Λάρισας
Παναθηναϊκός Β
Αλμωπός Αριδαίας
Ηρακλής
Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Πόντου
Θεσπρωτός
Ηρακλής
Απόλλων Λάρισας
Πανσερραϊκός
Διαγόρας Ρόδου
ΑΕΛ
Νίκη Βόλου
Παναθηναϊκός Β
Ηρακλής Λάρισας
Βέροια
ΠΑΟΚ Β
Μακεδονικός
Πανσερραϊκός
Νίκη Βόλου
Βέροια
Διαγόρας Ρόδου
Ηρακλής
Απόλλων Λάρισας
Αλμωπός Αριδαίας
Θεσπρωτός
Μακεδονικός
Ηρακλής Λάρισας
ΑΕΛ
Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναθηναϊκός Β
ΠΑΟΚ Β
Αναγέννηση Καρδίτσας
Βέροια
Απόλλων Πόντου
ΑΕΛ
Απόλλων Λάρισας
Αλμωπός Αριδαίας
Νίκη Βόλου
Ηρακλής
Διαγόρας Ρόδου
Μακεδονικός
Ηρακλής Λάρισας
Παναθηναϊκός Β
ΠΑΟΚ Β
Πανσερραϊκός
Θεσπρωτός
Απόλλων Λάρισας
Παναθηναϊκός Β
Διαγόρας Ρόδου
Πανσερραϊκός
Ηρακλής Λάρισας
Αλμωπός Αριδαίας
Νίκη Βόλου
Βέροια
Απόλλων Πόντου
Ηρακλής
ΠΑΟΚ Β
Μακεδονικός
Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Πόντου
Μακεδονικός
ΑΕΛ
Βέροια
Νίκη Βόλου
Θεσπρωτός
ΠΑΟΚ Β
Αλμωπός Αριδαίας
Ηρακλής Λάρισας
Ηρακλής
Διαγόρας Ρόδου
Πανσερραϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναθηναϊκός Β
Ηρακλής
Διαγόρας Ρόδου
Αλμωπός Αριδαίας
Ηρακλής Λάρισας
Θεσπρωτός
ΠΑΟΚ Β
Απόλλων Λάρισας
Νίκη Βόλου
Μακεδονικός
ΑΕΛ
Παναθηναϊκός Β
Απόλλων Πόντου
Πανσερραϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας
Βέροια
Μακεδονικός
ΑΕΛ
Παναθηναϊκός Β
Ηρακλής Λάρισας
Θεσπρωτός
Διαγόρας Ρόδου
Αλμωπός Αριδαίας
Αναγέννηση Καρδίτσας
Ηρακλής
Απόλλων Πόντου
Πανσερραϊκός
ΠΑΟΚ Β
Απόλλων Λάρισας
Αλμωπός Αριδαίας
Αναγέννηση Καρδίτσας
Θεσπρωτός
Διαγόρας Ρόδου
Απόλλων Λάρισας
Ηρακλής Λάρισας
Νίκη Βόλου
ΠΑΟΚ Β
Παναθηναϊκός Β
Βέροια
Πανσερραϊκός
ΑΕΛ
Ηρακλής
Απόλλων Πόντου
Αναγέννηση Καρδίτσας
Θεσπρωτός
Απόλλων Πόντου
Αλμωπός Αριδαίας
Βέροια
Πανσερραϊκός
Διαγόρας Ρόδου
Απόλλων Λάρισας
ΑΕΛ
Ηρακλής
Ηρακλής Λάρισας
Νίκη Βόλου
Μακεδονικός
Παναθηναϊκός Β
Απόλλων Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου
Διαγόρας Ρόδου
ΠΑΟΚ Β
Ηρακλής Λάρισας
Πανσερραϊκός
Μακεδονικός
Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΛ
Θεσπρωτός
Απόλλων Πόντου
Ηρακλής
Βέροια
Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας
ΑΕΛ
Θεσπρωτός
Βέροια
Αλμωπός Αριδαίας
Παναθηναϊκός Β
Πανσερραϊκός
Διαγόρας Ρόδου
ΠΑΟΚ Β
Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου
Μακεδονικός
Ηρακλής
Ηρακλής Λάρισας
Διαγόρας Ρόδου
Αλμωπός Αριδαίας
Μακεδονικός
Θεσπρωτός
Βέροια
Νίκη Βόλου
Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας
ΑΕΛ
ΠΑΟΚ Β
Αναγέννηση Καρδίτσας
Ηρακλής
Παναθηναϊκός Β
Αναγέννηση Καρδίτσας
Ηρακλής Λάρισας
Παναθηναϊκός Β
Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Πόντου
ΠΑΟΚ Β
Βέροια
Απόλλων Λάρισας
Μακεδονικός
Θεσπρωτός
ΑΕΛ
Νίκη Βόλου
Πανσερραϊκός
Ηρακλής
Αλμωπός Αριδαίας
Πανσερραϊκός
Διαγόρας Ρόδου
Αναγέννηση Καρδίτσας
Ηρακλής Λάρισας
Απόλλων Πόντου
Θεσπρωτός
Παναθηναϊκός Β
Απόλλων Λάρισας
Μακεδονικός
ΠΑΟΚ Β
ΑΕΛ
Νίκη Βόλου
Βέροια
Παναθηναϊκός Β
Απόλλων Λάρισας
Απόλλων Πόντου
Διαγόρας Ρόδου
ΑΕΛ
Ηρακλής Λάρισας
Μακεδονικός
Νίκη Βόλου
Ηρακλής
Αλμωπός Αριδαίας
Πανσερραϊκός
Θεσπρωτός
Βέροια
ΠΑΟΚ Β

Επόμενη Αγωνιστική

ΗμερομηνίαΟμάδεςΏρα / Τελικό
Μακεδονικός
Διαγόρας Ρόδου