ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ
LigaSport | Το μεγαλύτερο ποδοσφαιρικό ηλεκτρονικό κατάστημα

ΣΕΖΟΝ 2018-2019

Γ’ Εθνική: Τα τελικά της 2ης αγωνιστικής

Η mikriliga.com σας μετέφερε τα τελικά αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής!

Γ’ Εθνική – 2η αγωνιστική
Κυριακή 7/10 – 16:00

 

1ος όμιλος

Εθνικός Σιδηροκάστρου-Απόλλων Παραλιμνίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Καβάλα-Κεραυνός Πέρνης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟ Κοσμίου-Αετός Ορφανού 1-4 ΤΕΛΙΚΟ
Ασπίδα Ξάνθης-Άρης Αβάτου 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Ορφέας Ξάνθης-Αλέξανδρος Κιλκίς 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Πανσερραϊκός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Νέστος Χρυσούπολης-ΑΕ Καλαμπακίου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

2ος όμιλος

ΑΠΕ Λαγκαδά-ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΟ Τρίγλιας-Αλμωπός Αριδαίας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ερμής Αμυνταίου-Άρης Παλαιοχωρίου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Μακεδονικός-Βέροια 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Αγκαθιάς-Ολυμπιακός Κυμίνων 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΣ Γιαννιτσά-Μελιτέας Μελίτης 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Εδεσσαϊκος-Αγροτικός Αστέρας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

3ος όμιλος

ΑΕ Λευκίμμης-Μακεδονικός Φούφα 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Τηλυκράτης Λευκάδας-Θεσπρωτός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Κρόνος Αργυράδων-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-Γρεβενά Αεράτα 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Θρίαμβος Σερβιανών-Μακεδονικός Σιάτιστας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Σούλι Παραμυθιάς-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: ΑΟ Φλωριάδας

4ος όμιλος

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-ΑΟ Σελλάνων 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Στυλίδας-Νίκη Βόλου 1-4 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 6/10-16:00)
Φωκικός-ΓΣ Αλμυρός 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Θησέας Αγριάς-Απόλλων Μακρυχωρίου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αναγέννηση Καρδίτσας-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Πιερικός-Αστέρας Ιτέας 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ολυμπιακός Βόλου-ΑΣ Μετέωρα 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

5ος όμιλος

Αμπελακιακός-Ατρόμητος Πειραιά 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Κερατσίνι-ΑΕ Νεάπολης 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Γιούχτας-Ιωνικός 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Προοδευτική-Επισκοπή 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΟ Παλαιόχωρας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΟΦ Ιεράπετρας-Ατσαλένιος 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Εθνικός Πειραιά

6ος όμιλος

Αχαρναϊκός-Διαγόρας Ρόδου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Παναιγιάλειος-Ιάλυσος 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 6/10-15:00)
Παλληνιακός-Νίκη Τραγανού 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟ Βάρδας-Πανμοβριακός Ριόλου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Αμαλιάδας-Θύελλα Ραφήνας 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Φοίβος Κρεμαστής-Πανηλειακός 1-2 ΤΕΛΙΚΟ (13:30)

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνέικων

7ος όμιλος

Θύελλα Καμαρίου-Χαραυγιακός 3-1 ΤΕΛΙΚΟ (12:00)
Αιολικός-Καλλιθέα 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αιγάλεω-Απόλλων Ερέτριας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Χαλκίδα-ΠΑΣ Κόρινθος 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ηλυσιακός-Άγιοι Ανάργυροι 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Άγιος Ιερόθεος-Πανθηραϊκός 4-3 ΤΕΛΙΚΟ (13:00)

8ος όμιλος

Μανδραϊκός-ΑΕ Ερμιονίδας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Παναρκαδικός-Ένωσης Λέρνας 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Κατασταρίου-Πάμισος 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Πελλάνας-Αμβρυσσέας Διστόμου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ασπρόπυργος-ΑΟ Εικοσιμίας 7-0 ΤΕΛΙΚΟ (11:00)
Παναργειακός-ΑΟ Υπάτου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΑΣ

Leave a Reply

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Facebook

LigaSport | Το μεγαλύτερο ποδοσφαιρικό ηλεκτρονικό κατάστημα Online
Πυράκανθος | Κάρβουνα, Μπρικέτες, Πέλλετ, Υγραέριο, Καυσόξυλα, Προσάναμμα
Κέντρο Ακοής ΦΩΚΙΔΑΣ

ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ


ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΣΕΖΟΝ 2018-2019