Άρθρα Γ Εθνικής

Τα τελικά της 1ης φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών

Δείτε τι έγινε στα ματς της 1ης φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών, αλλά και ποιες ομάδες προκρίθηκαν στην επόμενη φάση.

Δείτε τι έγινε στα ματς της 1ης φάσης του Κυπέλλου Ερασιτεχνών, αλλά και ποιες ομάδες προκρίθηκαν στην επόμενη φάση.

Κύπελλο Ερασιτεχνών
Τετάρτη 11/4

1ος όμιλος

Καβάλα-Θράκη Φερών 2-0
ΑΕ Καλαμπακίου-Δόξα Προσκυνητών 4-1
Απόλλων Παραλιμνίου-Άρης Αβάτου 5-1

2η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου-Καβάλα
Ανευ αγώνα η ΑΕ Καλαμπακίου

2ος όμιλος

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Δόξα Μαυροβουνίου 3-1
ΝΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Ερμής Αμυνταίου 0-1
Αναγέννηση Πλαγιάς-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 2-1 (στην παράταση)

2η αγωνιστική
Αναγέννηση Πλαγιάς-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Ανεύ αγώνα ο Ερμής Αμυνταίου

3ος όμιλος

Θεσπρωτός-ΟΦ Αγίου Ματθαίου 2-0
Τηλυκράτης Λευκάδας-Νέος Αμφίλοχος 2-2 (παράταση) 4-5 στα πέναλτι
Θρίαμβος Σερβιανών-Φιλέλληνες Πέτα 2-0
Πυρσός Γρεβενών-Ηρακλής Πολυκάρπης 0-2

2η αγωνιστική
Θεσπρωτός-Ηρακλής Πολυκάρπης
Θρίαμβος Σερβιανών-Νέος Αμφίλοχος

4ος όμιλος

Αστέρας Ιτέας-Διγενής Νεοχωρίου 2-0
ΑΟ Σελλάνων-Νίκη Βόλου 1-2 (παράταση)
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΟ Καλοποδίου 1-0

2η αγωνιστική
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αστέρας Ιτέας
Ανεύ αγώνα η Νίκη Βόλου

5ος όμιλος

Παλληξουριακός-ΑΟ Τσιλιβή (25/4)
Αστέρας Αμαλιάδας-Παναρκαδικός (25/4)

6ος όμιλος

Ηρακλής Ελευσίνας-ΑΕ Κηφισιάς (25/4)
ΑΕ ΔΙ.ΑΣ. Κω-ΑΟ Καραβάς (25/4)

7ος όμιλος

Θύελλα Καμάρων-ΑΟ Χαλκίς 4-0 (19:30)
Αργοναύτης Νέας Κίου-Δάφνη Δαφνώνα (18/4)
Αιολικός-Θύελλα Ραφήνας 0-2 (παράταση)

2η αγωνιστική
Θύελλα Ραφήνας-Αργοναύτης Νέας Κίου ή Δάφνη Δαφνώνα
Θύελλα Καμαρών ή ΑΟ Χαλκίς-ΑΕ Βαθυλλάκου

8ος όμιλος

ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΟ Παλαιόχωρας (25/4)
Επισκοπή-ΠΑΝΟ Μαλλίων (25/4)

Πηγή: sportsup

Αφήστε το σχόλιο σας

Γράψτε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Betarades - Προγνωστικά Αναλύσεις αγώνων, Βαθμολογίες, Live betting
Advertisement www.AntallaktikaOnline.gr

Σχετικά άρθρα Άρθρα Γ Εθνικής