ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ
Super League 2 | Football League

ΑΡΘΡΑ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ

Μοιρασιά στην Καρίτσα!

Ισόπαλοι με σκορ 1-1 αναδείχθηκαν Καρίτσα και Κιλκισιακός για τον 2ο όμιλο της Γ’ Εθνικής.

Μέσα σε πέντε λεπτά πέτυχαν από ένα τέρμα η ΑΕ Καρίτσας και ο Κιλκισιακός. Μάλιστα, στοπρώτο μέρος το παιχνίδι ήταν μοιρασμένο με ήπιο ρυθμό, ενώ στο δεύτερο ανέβασαν… στροφές γηπεδούχοι και φιλοξενούμενοι!

Συγκεκριμένα η ΑΕ Καρίτσας πήρε κεφάλι στο σκορ με τον Κυρτέγο στο 83ο λεπτό, ενώ το παιχνίδι στα ίσια έφερε ο Παπαδημητρίου για τον Κιλκισιακό.

Οι συνθέσεις:

ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ (Ζιώγας): Γκεβρέκης, Δαλαμήτρας, Γούτσιος (74′ Κωτσόπουλος), Νταντίνης, Τασίδης, Τροΐρης, Τσιώμης, Σεχολάρι (84′ Μπουτογιάννης), Μπενίσκος, Κυρτέγος, Κυπαρίσσης (67′ Μαυρίδης).

ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ (Κατσαβάκης): Κολιοφούκας, Δρόσος, Ραφαελίδης, Παλάσκας, Ματεντζίδης, Καρασίμος, Πιπερτζής, Λογγινίδης, Παπαδημητρίου, Προβατίδης, Καθάριος.