ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΑΛΑ
FootbsllPro.GR | Αθλητικά και Ποδοσφαιρικά Παπούτσια, Ρούχα και Αξεσουάρ

Video

Η νίκη του Ηροδότου και οι δηλώσεις των προπονητών (video)

Διαβάστε τις δηλώσεις του Μανώλη Παπαμτθαιάκη και του Σούλη Παπαδόπολου και δείτε τα γκολ και τις καλύτερες στιγμές του χθεσινού ματς.

Διαβάστε τις δηλώσεις του Μανώλη Παπαμτθαιάκη και του Σούλη Παπαδόπολου και δείτε τα γκολ και τις καλύτερες στιγμές του χθεσινού ματς:

Παπαμτθαιάκης:

«Τώρα θα χαρούμε αλλά δεν πανηγυρίζουμε. Είναι σημαντική νίκη αλλά είναι μόνο η αρχή. Είναι σημαντικό να ξεκινάς με νίκη στην έδρα σου αλλά υπάρχει δρόμος ακόμα.

Στο πρώτο ημίχρονο «κυριάρχησαν» οι άμυνες και η τακτική. Στο δεύτερο  μας βοήθησε το γρήγορο γκολ

Εκμεταλλευτήκαμε τους χώρους που  μας έδωσε ο Αστέρας. Μετράνε και τα γκολ στις ισοβαθμίες και αυτό είναι καλό για μας.

Μακάρι να ανέβουμε εμείς και ο Αστέρας Αμαλιάδας».

Παπαδόπουλος:

«Συγχαρητήρια στον Ηρόδοτο. Χωρίς να θέλω να μειώσω την νίκη του καθοριστικές ήταν οι αποφάσεις του διαιτητή και οι κάρτες που μας χρέωσε.

Έπαιξε σημαντικό ρόλο η διαιτησία. Έγινε χέρι από τον Κανδηλάκη στο 2-0 που δεν δόθηκε πέναλτι.

Στο δεύτερο ημίχρονο εμφανίστηκε ένας άλλος… διαιτητής. Κάθε αγωνιστική είναι διαφορετική, τώρα μπροστά είναι ο Ηρόδοτος».

Πηγή: athleticradio