ΣΕΖΟΝ 2017 -2018

Γ’ Εθνική: Τα τελικά 14ης, 15ης, 18ης & 22ης αγωνιστικής

Με το εξ αναβολής ματς ανάμεσα στη Δόξα Προσκυνητών και τον Απόλλωνα Παραλιμνίου ολοκληρώθηκε τη Δευτέρα η αγωνιστική δράση στη Γ’ Εθνική και η Mikriliga σας μετέφερε το τελικό αποτέλεσμα!

Με το εξ αναβολής ματς ανάμεσα στη Δόξα Προσκυνητών και τον Απόλλωνα Παραλιμνίου ολοκληρώθηκε τη Δευτέρα η αγωνιστική δράση στη Γ’ Εθνική και η Mikriliga σας μετέφερε το τελικό αποτέλεσμα!

Γ’ Εθνική
Σάββατο – Κυριακή 03 – 04/02 – 15:00

1ος όμιλος – 15η αγωνιστική

ΑΕ Διδυμοτείχου – Καβάλα 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Αετός Ορφανού – Άρης Αβάτου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Προσκυνητών – Απόλλων Παραλιμνίου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ (Δευτέρα 5/2 – 15:00)
Ελπίδα Σκουτάρεως – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Νέστος Χρυσούπολης 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ορφέας Ξάνθης – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

2ος όμιλος – 22η αγωνιστική

Αγροτικός Αστέρας – Άρης Παλαιοχωρίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Καρίτσας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Καρδίας – Καμπανιακός 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Εδεσσαϊκός – Αλμωπός Αριδαίας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Κιλισιακός – Ηρακλής 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
Μακεδονικός – Νάουσα 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Πιερικός 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά

3ος όμιλος – 18η αγωνιστική

Πανλευκάδιος – Λευκίμμη 1-0 ΤΕΛΙΚΟ (14:00)
Αστέρας Παραποτάμου – Τηλυκράτης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Φιλιππιάδας – Θεσπρωτός 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Καστοριά – Δόξα Κρανούλας 0-3 α.α
Μακεδονικός Φούφα – Πόντιοι Καραγιαννίων 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Σκουφάς Κομποτίου – Ερμής Αμυνταίου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος

4ος όμιλος – 18η αγωνιστική

Αλμυρός – Αστέρας Ιτέας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αχιλλέας Φαρσάλων – Αμβρυσσέας Διστόμου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Βελούχι – Διγενής Νεοχωρίου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Θήβα – ΝΠΣ Βόλος 3-3 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Βόλου – Οπούντιος Μαρτίνου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

5ος όμιλος – 14η αγωνιστική

Αστέρας Βλαχιώτη – Τσικλητήρας Πύλου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Διαγόρας Βραχνέϊκων – Αστέρας Αμαλιάδας 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
Παλληξουριακός – Αχαϊκή 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Παναρκαδικός – Λεωνίδιο 4-2 ΤΕΛΙΚΟ
Πανηλειακός – Ζάκυνθος 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΟ Βάρδας – Καλαμάτα 4-3 ΤΕΛΙΚΟ

6ος όμιλος – 14η αγωνιστική

Εθνικός – Προοδευτική 1-0 TEΛΙΚΟ (Σάββατο 3/2 – 15:00)
Διαγόρας Ρόδου – Πέλοπας Κιάτου ΑΝΑΒΟΛΗ (14:30)
Ζευγολατιό – Ιάλυσος Ρόδου 0-3 ΤΕΛΙΚΟ
Ιωνικός – Ασπρόπυργος 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Λουτράκι – Ρόδος 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Κερατσίνι

7ος όμιλος – 14η αγωνιστική

Ερμής Κιβερίου – Ένωση Ερμιονίδας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 3/2 – 15:00)
Πανθηραϊκός – Αήττητος Σπάτων 0-0 ΤΕΛΙΚΟ (12:30)
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Ταμυναϊκός 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Θύελλα Ραφήνας – Παναργειακός 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Χαλκίδα – Τριγλία Ραφήνας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Αιολικός

8ος όμιλος – 14η αγωνιστική

Άγιος Ιερόθεος – Ηρόδοτος 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Μυλοποτάμου – Φωστήρας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ατσαλένιος – Κηφισιά 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ηλυσιακός – Ερμής Ζωνιανών 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΟΦ Ιεράπετρας – Παλαιόχωρα 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Αιγάλεω

Αφήστε το σχόλιο σας

Γράψτε το σχόλιο σας

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Σχετικά άρθρα ΣΕΖΟΝ 2017 -2018